Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to już skandal. przecież autosan jest strasznie awaryjny. podobno pękają dachy tego chłamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to staliśmy się poligonem dla tego jeżdzącego badziewia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Autosan przynajmniej przypomina autobus... A Kapena to bus/dostawczak przystosowany pod przewożenie ludzi... zresztą, jeżdżą już po Lublinie starsze wersje tego syfu, w których nie mogę nawet zmieścić nóg pomiędzy siedzeniami, mimo że wcale nie jestem bardzo wysoki (185cm)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aftyk napisał:
no to staliśmy się poligonem dla tego jeżdzącego badziewia [/quote] Miałeś możliwość jeżdżenia nim? Co powoduje, że określasz te wozy mianem badziewia? Poczekam, aż trafią do Lublina i wyrobię sobie opinię o nim. Tylko dlatego, że jego więksi bracia tutaj są mam pisać o nowym modelu, że jest badziewny? [quote name='garry' timestamp='1337069509' post='630342'] no to już skandal. przecież autosan jest strasznie awaryjny. podobno pękają dachy tego chłamu.
Dokładnie - podobno. Może najpierw sprawdź, zapytaj, upewnij się a później pisz takie rzeczy? Dla mnie Autosan (zwłaszcza tył) ma bardzo nieproporcjonalny wygląd, skrzypi i trzeszczy niesamowicie wewnątrz (zależy od egzemplarza). Ale cieszę się, że jesteśmy poligonem doświadczalnym - przecież producent musi gdzieś zdobywać doświadczenie. Składają go polskie ręce a nie tureckie jak w przypadku MB Conento
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Garry. Widziałeś popekany dach?bo ja nie a awaryjny jest kazdy pojazd.ale oczywiscie lepiej byłoby kupic pseudo Mercedesa i pompowac pieniążki w zachod ,niż dac zarobic krajowemu producentowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garry napisał:
no to już skandal. przecież autosan jest strasznie awaryjny. podobno pękają dachy tego chłamu.
podobno jest zrobiony z ciastoliny a w środku zamiast silnika pasażerowie pchają jak we Flinstonach!!! skąd ty się człowieku urwałeś że takie opinie siejesz! jakby wybrali jakiś produkt składany tak jak kolega wyżej zauważył np w turcji pewnie byś piał i pierwszy stał na barykadzie przeciw tureckim wynalazkom i czepiałbyś się czemu nie polski autobus! takim jak ty nikt nigdy nie dogodził bo to niemożliwe. wrzuć na luz, daj sobie spokój, idź odpocznij i zostaw komentowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
do Garry. Widziałeś popekany dach?bo ja nie a awaryjny jest kazdy pojazd.ale oczywiscie lepiej byłoby kupic pseudo Mercedesa i pompowac pieniążki w zachod ,niż dac zarobic krajowemu producentowi
widziałem na fotce, ktoś wrzucił na forum linka. do tego na własne oczy widziałem jak kapało z dachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
podobno jest zrobiony z ciastoliny a w środku zamiast silnika pasażerowie pchają jak we Flinstonach!!! skąd ty się człowieku urwałeś że takie opinie siejesz! jakby wybrali jakiś produkt składany tak jak kolega wyżej zauważył np w turcji pewnie byś piał i pierwszy stał na barykadzie przeciw tureckim wynalazkom i czepiałbyś się czemu nie polski autobus! takim jak ty nikt nigdy nie dogodził bo to niemożliwe. wrzuć na luz, daj sobie spokój, idź odpocznij i zostaw komentowanie
jak na razie to widzę, że tobie ciśnienie skoczyło. uważaj bo ci żyłka pęknie. wszystko mi jedno czy produkowany w Turcji, Polsce czy na Madagaskarze. Ważne by była zachowana jakość i funkcjonalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam napisał:
Miałeś możliwość jeżdżenia nim? Co powoduje, że określasz te wozy mianem badziewia? Poczekam, aż trafią do Lublina i wyrobię sobie opinię o nim. Tylko dlatego, że jego więksi bracia tutaj są mam pisać o nowym modelu, że jest badziewny? Dokładnie - podobno. Może najpierw sprawdź, zapytaj, upewnij się a później pisz takie rzeczy? Dla mnie Autosan (zwłaszcza tył) ma bardzo nieproporcjonalny wygląd, skrzypi i trzeszczy niesamowicie wewnątrz (zależy od egzemplarza). Ale cieszę się, że jesteśmy poligonem doświadczalnym - przecież producent musi gdzieś zdobywać doświadczenie. Składają go polskie ręce a nie tureckie jak w przypadku MB Conento
to za eksperymenty płać z własnej kieszeni a nie z publicznych, zebranych z podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garry napisał:
widziałem na fotce, ktoś wrzucił na forum linka. do tego na własne oczy widziałem jak kapało z dachu
Z dachu kapało? Ehhh autobusu z klimą to Ty rozumiem nigdy nie widziałeś? A Autosany 9 LE to nie 12 LF. 9 LE jezdzi w 19 miastach polskich i 5 zagranicznych (Szwecja, Islandia, Włochy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie płacz ,że w Polsce brak pracy - masz możliwość tułaczki za"chlebem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Z dachu kapało? Ehhh autobusu z klimą to Ty rozumiem nigdy nie widziałeś? A Autosany 9 LE to nie 12 LF. 9 LE jezdzi w 19 miastach polskich i 5 zagranicznych (Szwecja, Islandia, Włochy).
ciole, w czasie deszczu kapało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu o kolejnych usterkach: http://lublin.gazeta...do_naprawy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garry napisał:
a tu o kolejnych usterkach: http://lublin.gazeta...do_naprawy.html
1. Kolejne czy te same co piszesz o nich wyżej? 2. Ktoś Ci placi za oczernianie polskiej firmy? 3. Dla Ciebie panie ciole 4. W czasie deszczu z klimy kapac nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
1. Kolejne czy te same co piszesz o nich wyżej? 2. Ktoś Ci placi za oczernianie polskiej firmy? 3. Dla Ciebie panie ciole 4. W czasie deszczu z klimy kapac nie może?
ktoś ci płaci z obronę chłamu? Panie ciole? nawet jakby to była klima (włączona gdy zimno to dopiero marnotrawstwo) to dopiero źle świadczy o funkcjonalności autosanu. Ciekawe roawiązanie- odprowadzanie wody z klimy wprost na pasażerów Wolę by polskie było kojarzone z dobrą jakością a nie taką tandetą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorientowany napisał:
do Garry. Widziałeś popekany dach?bo ja nie a awaryjny jest kazdy pojazd.ale oczywiscie lepiej byłoby kupic pseudo Mercedesa i pompowac pieniążki w zachod ,niż dac zarobic krajowemu producentowi [/quote] [quote name='zorientowany' timestamp='1337077357' post='630381'] do Garry. Widziałeś popekany dach?bo ja nie a awaryjny jest kazdy pojazd.ale oczywiscie lepiej byłoby kupic pseudo Mercedesa i pompowac pieniążki w zachod ,niż dac zarobic krajowemu producentowi
no ja w regularnie widzę w autosanach nowych kapiącą wodę z dachu i pozapychane tam jakieś szmatki, mogę porobić fotki i podesłać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę z przykrością przyznać iż te autobusy to badziewie. Widziałem jak ten autobus się skręca po najechaniu na krawężnik - po prostu tragedia. Znajomy kierowca mówił mi ze na wybojach to boczne ściany się odchylają. A autobusy jeżdżą do sanoka bo kilmatyzacja na dachu jest za ciężka i te dachy pękają. Zresztą była gdzieś w necie fotka jak podtrzymywany jest na wstawki - rozpórki. O iluś tam szybach co raniły pasażerów i nie tylko szkoda wspominać, bo no jest nowy standard komunikacji w tubtinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali napisał:
O iluś tam szybach co raniły pasażerów i nie tylko szkoda wspominać, bo no jest nowy standard komunikacji w tubtinie [/quote] Całej jednej... Zgodnie z założeniami szyba rozpadłą się w drobny mak, problem w tym, że pasażerka upadła na ten mak i zadziałął on jak tarka. Podobna sytuacja zdarzyła się w Mercedesie - jakoś ich nie odsądza się od czci i wiary.
jj napisał:
no ja w regularnie widzę w autosanach nowych kapiącą wodę z dachu i pozapychane tam jakieś szmatki, mogę porobić fotki i podesłać... [/quote] W Mercedesach dach już fabrycznie poprzetykany jest tureckimi gazetami... [quote name='Garry' timestamp='1337081643' post='630409'] Ciekawe roawiązanie- odprowadzanie wody z klimy wprost na pasażerów
Przewody się przecierały, zostaną poprawione w ramach gwarancji. Od kilkunastu lat Solarisy mają nieszczelne dachy (podczas deszczu leje się woda), a w lubelskich trolejbusach od tego producenta woda wlewa się dziurą w podłodze. Ciekawe rozwiązania, prawda? Ale cóż, przecież tylko Autosan to złooo... [quote name='aftyk' timestamp='1337071720' post='630362'] no to staliśmy się poligonem dla tego jeżdzącego badziewia
Tu nie bedzie poligonu, Autosan wygrał z modelem M09LE, kompletnie innym niż jeżdżące już M12LF. Autosan nawet go nie zaprojektował - przejął udaną konstrukcję i po prostu ją produkuje - sprzedano już dużo ponad 100 sztuk do innych miast w Polsce i Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można było kupić Solarisy. Też polskie, też wyprodukowane i serwisowane w Polsce, ale za to kojarzone z najwyższą europejską jakością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Całej jednej... Zgodnie z założeniami szyba rozpadłą się w drobny mak, problem w tym, że pasażerka upadła na ten mak i zadziałął on jak tarka. Podobna sytuacja zdarzyła się w Mercedesie - jakoś ich nie odsądza się od czci i wiary.
Nie jednej a conajmniej 3 opisnaych w prasie i 5-6 bocznych o których nikt nie pisał bo pękły samoczynnie podczas jazdy od naprężeń w konstrukcji. Wymieniamy usterki tego szmelcu dalej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...