Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest pierwszy miód, pszczoły dobrze radzą sobie w Lublinie. Mieszkają na dachu KUL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2016 o 17:17 Powrót do artykułu
Ale głupota. Toż to gorsze niż muchy i komary razem wzięte!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wspólcześnie pszczoły są praktycznie niepotrzebne. Niektórzy lubieją miód, ale ten sztuczny smakuje praktycznie tak samo.
0
A jak zagryzą jakieś dziecko albo jak ktoś ma uczulenie, to kul za to odpowie?
0
Nie dość że dzikie zwierzęta, węże złażą się do miasta, to jeszcze niebezpieczne pszczoły ściągacie?
0
Czytam komentarze i ręce opadają! "nie znam się ale się wypowiem"..." Wspólcześnie pszczoły są praktycznie niepotrzebne" efekt religii zamiast biologii w szkołach... Miód to efekt uboczny ważniejsza jest funkcja zapylania bez której 75 % roślin nie mogło by się rozmanażać... czy wydawać plonów. Ludziska pozagryzane przez pszczoły leżą pokotem po ulicach... Jak by wam kretyni ktoś o tym nie napisał to byście nawet nie wiedzieli że pszczoły są w centrum Lublina... Przerażająca ignorancja i głupota...
0
Widze ze bez zabezpieczen lazi sie po dachu. Ciekawe czy badania maja na prace powyzej trzech metrow. A juz o kaskach i kamizelkach nie wspomne no i o tym ze budynek powinien byc zabezpieczony i oznakowany na dole. A jak czlowiek na garaz wejdzie to sie inspekcja pracy zawsze przy...rdoli.
0
BHP kto na pozwolił i to za to ponosi odpowiedzialność !!
0
A mi się pomysł spodobał, a pszczoły i tak są w lublinie więc jak cię jakaś dorwała to sąd wiesz, że ta z KUL lub CSK podpisane ukąszenia są ;)
0
Pomysł znakomity, brawo!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
BHP kto na pozwolił i to za to ponosi odpowiedzialność !!
no właśnie, ich przepisy nie obowiazują,  kolejne święte ....
0
miód zbierany z kwiatów naszpikowanych spalinami, oto zdrowa żywność, ja pieprzę
0
"efekt religii zamiast biologii w szkołach" hahahaaaaaaaa lepszego tekstu nie czytałem!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: