Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO_je***y kraj napisał:
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
On się strasznie boi, jest przerażony, że oszukany NARÓD przyjdzie po niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd te 200 etatów?! a na wsiach zamykają posterunki, bo "cięcia" etatów i jest niebezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więzienia też będą rozbudowywane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kostucha napisał:
On się strasznie boi, jest przerażony, że oszukany NARÓD przyjdzie po niego.
Kwa kwa kwa kwa kwa... Smoleńsk k***a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
więzienia też będą rozbudowywane ...
Więzienia, jeszcze więcej fotoradarów,kamer-monitoringu,podsłuchów,OTO JEST DEMOKRACJA W WYKONANIU KOMUCH-KONFIDENTÓW I TUSKA. Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlo napisał:
Kwa kwa kwa kwa kwa... Smoleńsk k***a!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie halllo 2 x składałem podanie do garnizonu lublin. poprzedni komendant wojewódzki policji 2 razy odrzucił moje podanie. (Wiem dlaczego wykroczenie w ruchu drogowym ) 2 z moich kolegów zostało policjantami z kartoteką która nie była tylko wykroczeniem .... WIĘC JAKA TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ... partia?????????? i po co to wielkie halloo o miejsca w policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te testy psychologiczne to jest horror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj mało te 200 etatw. W Żagli zlikwidowali 500 chyba a w Policji przybędzie 200, czyli per saldo jesteśmy i tak jakieś 300 na MINUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszalem ze pozdrozalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 26 grudnia 2012 r. o 09:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łuk napisał:
wielkie halllo 2 x składałem podanie do garnizonu lublin. poprzedni komendant wojewódzki policji 2 razy odrzucił moje podanie. (Wiem dlaczego wykroczenie w ruchu drogowym ) 2 z moich kolegów zostało policjantami z kartoteką która nie była tylko wykroczeniem .... WIĘC JAKA TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ... partia?????????? i po co to wielkie halloo o miejsca w policji
chłopcze nie łudź się, w naszym kraju nie ma sprawiedliwości, tutaj liczą się znajomości i łapówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być wariograf z jednym pytaniem " czy ktoś ci załatwia robotę w policji" i jak to jest na wariografie odpowiedz tak lub nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robota dla opier***aczy - czyli bez pleców nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO_je***y kraj napisał:
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
Jak przeciwko komu ?! Przeciwko mnie, Tobie i tysiącom innych- powoli coraz bardziej wku...wionych na tych złodziei ,na beznadziejność, na korupcje i niesprawiedliwość. Przeciwko tym, którzy nie są kolesiami, nie należą do jedynej słusznej partii i potrafią samodzielnie myśleć. A zaczyna być nas coraz więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO_je***y kraj napisał:
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
Akcja o kryptonimie DOŻYNANIE WATAH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmą wyłącznie POciotków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO_je***y kraj napisał:
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
To jest reaktywacja-mobilizacja,UB,SB,WSI.każda pała się przyda przeciwko nie PO kornym i inaczej myślącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NIE MACIE B.DOBRYCH ZNAJOMOŚCI , TO SZKODA WASZEGO CZASU ! WIEM BO PRÓBOWAŁEM SIĘ DOSTAĆ NA TĘ NIESZCZĘSNĄ SZKÓŁKĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...