Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Nord Office. Na słuchawce

Utworzony przez mzl, 9 września 2014 r. o 23:17 Powrót do artykułu
czekam na malkontencki komentarz wieśniaka spod Lublina. który woli jechać do warszafffki i pracować za 2500 i płacić za stancję 1000 w dokładnie tych samych warunkach:))))  PS. większość tych d...li nie rozumie słowa MALKONTENT :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do - mzl- czekaj, czekaj uczony człowieku, aż ci zazdroszczę, że znasz takie słowo!! Tak sobie myślę, że znasz warunki pracy w Warszawie z własnego doświadczenia. Jak ci tak źle to wracaj do Lublina i do kantorka przy telefonie. Powodzenia uczony  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś ile płacą? :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę - 1700zł brutto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś ile płacą? :mellow:
2 eur na godz,to jest ta " murzyńskość " o której jeden żyd mówił i dał się nagrać na taśmach kelnerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wrażenia z pracy w tej firmie. Tylu wyzwisk i opluwania chrześcijaństwa ile słyszałam w tej firmie, nie słyszałam przez całe życie. Nie było tam dnia, by ktoś nie wylewał pomyj na kościół i wiarę. Banda świrów. Kto nie wierzy, niech popracuje tam miesiąc lub dwa, osłucha się cudownych recept na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...