Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest protest przeciwko billboardom ateistycznym w Lublinie

Utworzony przez bumbleble, 11 września 2012 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Było pewne ,że do boju ruszą miejscowe mohery. Dla nich wiara jest narzucona i nie można pójść inną drogą ( np. ateizmu ) Już podczas chrztu nikt się nie pyta oseska czy świadomie chce być członkiem kościoła katolickiego. Może jakby dorósł to by został np. buddystą albo islamistą albo ateistą . To jego wybór ale mohery tego nie rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem gdzie panowie z PISu widzą tu walke z katolicyzmem?! Nie jest napisane "nie jestem katolikiem". Hasło "nie wierzę" równie dobrze można odnieść do Allaha, Buddy czy Sziwy. Czy tak trudno pojąć, że są na tym swiecie ludzie którzy mają inny światopogląd i im też należy się szacunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem gdzie panowie z PISu widzą tu walke z katolicyzmem?! Nie jest napisane "nie jestem katolikiem". Hasło "nie wierzę" równie dobrze można odnieść do Allaha, Buddy czy Sziwy. Czy tak trudno pojąć, że są na tym swiecie ludzie którzy mają inny światopogląd i im też należy się szacunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem gdzie panowie z PISu widzą tu walke z katolicyzmem?! Nie jest napisane "nie jestem katolikiem". Hasło "nie wierzę" równie dobrze można odnieść do Allaha, Buddy czy Sziwy. Czy tak trudno pojąć, że są na tym swiecie ludzie którzy mają inny światopogląd i im też należy się szacunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta sonda czy mają zawisnąć czy nie? Jak ksiądz reklamuje kościół głośnym dzwonieniem to nikt nie protestuje...! A szkoda przecież to forma reklamy i to zakazanej prawnie w polsce i bardzo męczącej! Mieszkający blisko kościoła wiedzą o czym mówię. protesty jakiekolwiek to "dyskryminacja kościoła rzymsko-katolickiego" Na szczęście świat reklamy za pieniądze jest w stanie nie bać się kościoł@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta sonda czy mają zawisnąć czy nie? Jak ksiądz reklamuje kościół głośnym dzwonieniem to nikt nie protestuje...! A szkoda przecież to forma reklamy i to zakazanej prawnie w polsce i bardzo męczącej! Mieszkający blisko kościoła wiedzą o czym mówię. protesty jakiekolwiek to "dyskryminacja kościoła rzymsko-katolickiego" Na szczęście świat reklamy za pieniądze jest w stanie nie bać się kościoł@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ksiądz reklamuje kościół głośnym dzwonieniem to nikt nie protestuje...! A szkoda przecież to forma reklamy i to zakazanej prawnie w polsce i bardzo męczącej! Mieszkający blisko kościoła wiedzą o czym mówię. protesty jakiekolwiek to "dyskryminacja kościoła rzymsko-katolickiego" Na szczęście świat reklamy za pieniądze jest w stanie nie bać się kościoł@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ksiądz reklamuje kościół głośnym dzwonieniem to nikt nie protestuje...! A szkoda przecież to forma reklamy i to zakazanej prawnie w polsce i bardzo męczącej! Mieszkający blisko kościoła wiedzą o czym mówię. protesty jakiekolwiek to "dyskryminacja kościoła rzymsko-katolickiego" Na szczęście świat reklamy za pieniądze jest w stanie nie bać się kościoł@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonda jest fajna tak samo jak odpowiedziałbym na pytanie czy powinny być reklamy Radyja odpowiedziałem i tu oczywiście biznes ma prawo do reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga techniczna - forum nie funkcjonuje dobrze - informatycy walczą z nieubłaganym portem null i póki co trup informatyczny się sciele nie trzeba jednak kilka razy wpisywać tego samego wystarczy stronę w przeglądarce odświeżyć pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Puzewicz wszystko wyjaśnił .Jeśli to nie tyczy się kościoła to w porzątku .A jeśli to jest wymierzone w religię to szanowny kler ma to już daleko w d.... Czyli można atakowac religię do woli , aby tylko zostawić w spokoju sukienkowych.OTO PRAWDZIWA TWARZ ,, KOŚCIOŁA,, ! Miłego dnia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekila napisał:
deb***IZM!!! A ja nie zabijam, nie kradnę i WIERZĘ!!!
A wierz sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy wjeżdżają na wiarę w Boga a nie na instytucje kościelną, dziwie się temu braku rozbieżności. Pozatym... Ateizm potrzebuje reklamy? To jakiś konkurs? Nowa religia? prawdziwy ateista nie obnosi się i nie namawia do tego innych, jego sprawa. Tak samo prawdziwy wierzący nie będzie próbował zabić ateisty bo ma inny pogląd niż on, przecież wolno. Reszta "prujących" się to chyba motłoch prowokowany przez media i własnie tego typu reklamy. "Moje zdanie jest święte!" Pozabijajcie się, będzie nam się lepiej żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna nam wszystkim akcja. Wpłaciłem im 50 PLN na kolejne billboardy. SUPER. ODWAŻNI LUDZIE TO ORGANIZUJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiosnę kosciół wykupił 200 billboardów na akcje "Maryjo ratuj nas bo giniemy". Czy kosciól potrzebuje reklamy? Brawo pomysłodawcy. Świetne hasła. "Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam” i "Nie zabijam, Nie kradnę. Nie wierzę…”. Brawo pomysłodawcy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
NIE WIERZĘ, ŻE NIE KRADNIESZ...
A wierzysz, że wierzysz? Nie wierzysz, że "NIE CUDZOŁÓZ..."; Nie wiewrzysz, że "NIE POŻĄDAJ ŻONY..."; Nie wierzysz, że "NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA..."? Nie wierzysz, że w slangu to NIE PIER...L? (PODPISANO: ######)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak pedofile – księża gwałcą Wasze dzieci to jest wszystko OK. Należy jak najszybciej zakazać istnienia kościołowi katolickiemu w Polsce jako organizacji pedofilskiej o strukturach mafijnych oraz organizacji terrorystycznej o zasięgu międzynarodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak pedofile – księża gwałcą Wasze dzieci to jest wszystko OK. Należy jak najszybciej zakazać istnienia kościołowi katolickiemu w Polsce jako organizacji pedofilskiej o strukturach mafijnych oraz organizacji terrorystycznej o zasięgu międzynarodowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dyskutować w ogóle z takimi akcjami. Najlepiej to nienagłaśniać i olać sprawe medialnie. jak sie billboardy pojawią, to walnac troche afrbi i gotowe . Na publi.pl znajdziecie wiele rtykułów o problemie akceptacji ateizmu w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napisał:
"Jeżeli Bóg nie istnieje a wierzyłem,co stracę?- nic Jeżeli Bóg istnieje a nie wierzyłem, co stracę? - wszystko "
Czyli co? Dla Ciebie wiara jest czystym interesem!!! Rozpatrujesz ją w kontekście własnych korzyści...Właśnie taka jest twoja wiara. Uczą jej właśnie tacy ludzie. Czyli czego mogli Was nauczyć kombinatorzy - jak na tym interesie nie stracić ! Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...