Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest szansa na rozbudowę monitoringu w Lublinie

Utworzony przez MonitoRing, 22 sierpnia 2011 r. o 07:32 Powrót do artykułu
Z nadwyżki kosztów PO będzie dofinansowane niczym w Wałbrzychu? Policzmy: 1.Kamera FullHD z WDR, progressive scan, motion tracking, 360 stopni obrotu, zoom optycznym x 20, audio detection - 12 tysiecy złotych. 2. Zestaw transmisyjny - 1 tysiąc złotych. 3. Transkoder - 1 tysiąc złotych. 4. Rejestrator cyfrowy - 5 tysięcy złotych. Razem 19 tysięcy - w cenach z marżą handlową. Za tysiąc złotych można jeszcze wycieraczki i spryskiwacze zamontować. Koszt jednej kamery najwyższej aktualnie jakości wraz z osprzętem i rejestratorem na wszystkie kamery - 20 tysiecy brutto. Robocizna niech wyniesie kolejne 20 tysięcy za punkt. Razem za punkt daje to 40 tysięcy x 20 kamer = 800 tysiecy. Moje retoryczne pytanie brzmi gdzie z tych księżycowych cen podzieje się 200 tysiecy nadwyżki z planowanego na ten cel 1 mln pln?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamiętam jak za komuny inwigilowano to chodzili dwaj panowie w czarnych płaszczach,kapeluszach i w ciemnych okularach,solidarność na tych opisach zdobyła popularność.Obecnie inwigilacja jest wszędzie nawet we własnym mieszkaniu,bo nie wiadomo co który monter przyniesie w jakimś małym urządzeniu.Polak to taka istota,że bez inwigilacji nie może żyć.Hiistoria lubi się boleśnie powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan Hunicz zajmie się czymś pożytecznym zamiast inwigilować społeczeństwo Lublina. Ja na przykład nie życzę sobie żeby Hunicz albo jacyś funkcjonariusze służb specjalnych nagrywali moją podobiznę w bliżej niejasnych celach i przekazywali do różnych ubeckich komórek. Lepiej dać ludziom pracę a nie podglądać co kto robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Policja, mówiąc najbardziej dyplomatycznie, niezbyt się postarała - mając przynajmniej analizę z większości skrzyzowań w mieście, do tego monitoring miasta jak i (do konsultacji) monitoring prywatny. Tak trzymać - po okamerowaniu całego miasta wzrost wykrywalności (faktycznej) wzrośnie już do 20% i pokonamy w końcu w rankingu Zambir.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te kamery nic nie widzą, mi ukradli na deptaku z ogródka telewizor 32 calowy i 3 kamery miejskiego monitoringu które były dookoła nic nie widziały !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekty tego monitoringu są naprawdę porażające, za miliony złotych rzucone w błoto, czytaj: na monitoring złapano 3 (słownie: trzech) przestępców. Panie Hunicz, masz pan sporą pensję za swoje korytko to go pilnuj a nie opowiadaj głupot o podglądaniu obywateli Lublina bo to jest zboczenie mające w psychologii określoną nazwę. Myślę że Panowie Radni nie dadzą się wpuścić w maliny wydumanymi marzeniami jakiegoś dyrektora o zaspakajaniu swoich chuci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że P. Gąbka obrasta w piórka. Buduje biurowce na Wileńskiej, chyba by zrobić na złość bo mu wybudują obok spółdzielni Metropolitan Park i chce nadrobić. Lepiej żeby wpuścił inne firmy do bloków jezeli chodzi o internet i o TV. Narazie głównie Multimedia, UPC nie wszędzie, a Nplay prawie wcale. Jest dużo sieci - trzeba się rozejżeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...