Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy cenach biletów rodem z warszawy kursy nocne powinny odbywać się co 20 minut, a innych linii co 10 min. Złodzieje tylko by kasę pakowali w kieszeń nic więcej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@Gość (12 lutego 2016 o godzinie 12:02) Argument dziurawy jak sito od lutego bilety komunikacji nocnej są w cenie biletów dziennych
0
Autobus nocny N2 niech dojeżdża do Portu Lotniczego Lublin
0
A co broni na deptaku zostawić wąskie pasmo dla zaopatrzenia i NOCĄ dla komunikacji miejskiej? Zapewne koło byłego PDTu i tak zostanie droga jezdna więc kawałek zaprojektować z możliwością nocą jeżdżenia i po problemie
0
Prosimy o przywrócenie starej trasy linii N2. Podróż z centrum na felin trwa prawie godzinę, a nie tak jak dawniej 20 minut... Kto normalny po wypiciu piwka tyle wytrzyma bez toalety!
0
Z takimi cenami biletów w LBN powinno metro jeździć...
0
Z takimi cenami biletów w LBN powinno metro jeździć...
  w innych miastach są jeszcze droższe i nikt nie żąda żeby go wozić helikopterem
0
Akurat ceny komunikacji nocnej zostały obniżone prawie o połowę od lutego także nie wiem czy spotkasz duże miasto z nocną za 3 zł.
0
Ropa tanieje- bilety drożeją.....   Zwątpiłem, taniej jezdzić autem w jedną osobę....
0
Ropa tanieje- bilety drożeją.....   Zwątpiłem, taniej jezdzić autem w jedną osobę....
ZTM MA DO UTRZYMANIA CAŁĄ RODZINĘ PANI DYREKTOR KAMIŃSKIEJ. TO KOSZTUJE.
0
Zlikwidować nocne bydłowozy. Taksiarze też muszą jeść.
0
Może by tak utworzyć nową linię nocną N4: WĘGLARZA -Związkowa -Al. Spółdzielczości Pracy -Al. Smorawińskiego -Szeligowskiego -Elsnera -Al. Kompozytorów Polski -Czechowska -Al. Długosza -Al. Racławickie -Lipowa -Narutowicza -Nadbystrzycka -Jana Pawła II -Armii Krajowej -Orkana -Roztocze -Al. Kraśnicka -WĘGLIN ?
0
Może by tak utworzyć nową linię nocną N4: WĘGLARZA -Związkowa -Al. Spółdzielczości Pracy -Al. Smorawińskiego -Szeligowskiego -Elsnera -Al. Kompozytorów Polski -Czechowska -Al. Długosza -Al. Racławickie -Lipowa -Narutowicza -Nadbystrzycka -Jana Pawła II -Armii Krajowej -Orkana -Roztocze -Al. Kraśnicka -WĘGLIN ?
ALEŚ MĄDRY...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: