Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest wyrok w sprawie wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2017 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Brawo sąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne miejsce w mieście gdzie nie musisz się obawiać gówna pod nogami. Wczoraj na ul.Jasnej na środku chodnika nas.ane. I nie zrobił tego ratlerek. ------------------------------------------------------------------------- A kto, Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dopóki właściciele czworonogów nie nauczą się sprzątania po swoim pupilu, konieczne będą zakazy. Niestety, taka jest rzeczywistość, że bardzo nieliczni (i chwała im za to!) sprzątają po pieskach czy kotkach, wyprowadzanych na spacer. Większość uważa, że skoro płaci podatek za psa, to wszyscy inni mają obowiązek akceptować pieskie g-no na chodniku, trawniku czy alejce parkowej. Ja NIE AKCEPTUJĘ!
 Nie ekscytuj się tak. A ja nie akceptuję flejtuchów z mojej klatki schodowej, gdyż wiecznie pozalewane są schody jakimiś sokami, płynami, itd. Nie akceptuję też prymitywnych mamuś, którym nie chce się zejść do dziecka, albo nauczyć dziecko rozmawiać przed domofon, tylko ryczą z balkonu jak stado bawołów. I co? I nic, muszę żyć z tym chamstwem dokąd nie zmienię mieszkania, bo szybciej psa oduczysz szczekać, niż dorosłego człowieka kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ! Rawo Sąd, przynajmnej w Ogrodzie człowiek nie będzie bodził w psich gównach ! A srają gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Nagrywanie byłoby sprzeczne z interesem wymiaru sprawiedliwości - wyjaśnił sędzia." No tak. Jak ogłasza się kompromitujące sąd wyroki to lepiej żeby to nie było uwiecznione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście, nie dla śmierdzących kundli i kotów z ich pasożytami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G......Y PROCES.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzela :D tak jak srajacych bezdomnych i dzieciaki sikajace na trawnik :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze proponuje zakaz wprowadzić wchodzenia bezdomnym i karac matki których dzieciak zalatwia sie na trawnik bo do toalety zadaleko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak psiarze dorosną to zakaz taki można by uchylić, ale to nie prędko nastąpi. Wyrok jak najbardziej słuszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak jest sprawiedliwość. STOP srajtuchi i ich właścicielom !! jeszcze gonić tych gnomów na osiedlach, szczególnie opanowany jest LSM - tutaj straż miejska mogła by na tych gnomach nieźle zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz proszę mi wnieść zakaz przebywania bezdomnych w miejscach publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprawde, godne to i sprawiedliwe, a dla nas zbawienne, aby psy nie sraly w saskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuffffff... jedyne miejsce w mieście które nie jest obsrane i obszczane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Obciążyć nawiedzonych pisarzy. Kosztami sadowymi i skierowacna stosowne badania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO. Niech im srają w mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytam komentarzy bo zwykle jad wylewa się z nich strumieniami (zwracam honor jeśli tym razem jest inaczej), jednakowoż stwierdzenie sądu, iż "szczególnie w naszym mieście" nie sprawdzi się egzekwowanie przepisów nakazujących właścicielom psów sprzątać po ich pupilach świadczy o bardzo złej opinii sądu o mieszkańcach miasta, którymi przecież właściciele psów są. (Zastanawia mnie skąd taka opinia, nie widziałam nigdy patrolu straży miejskiej na mieście a tym bardziej nie widziałam, żeby zwracał uwagę właścicielom psów. Chyba, że opinia taka powstała przez analogię do skuteczności egzekwowania zakazu picia alkoholu w miejscu publicznym. Choć i tu o egzekwowaniu nie można mówić.) I bardzo proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Zakazami jeszcze nikt nikogo nie wychował do odpowiedzialności, co jedynie można nimi ludzi wytresować. Wyrok sądu jest najprostszym i wymagającym najmniej wysiłku i zaangażowania ze strony Władz Miasta rozwiązaniem problemu a przy okazji najmniej służącym społeczności i mieszkańcom, gdyż wprowadza podział i wzajemną wrogość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sędzia nie zna ustawy o utrzymaniu zwierząt. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądowym w tej kwestii. W innych miastach Polski tego typu zakazy zostały przez Sądy Administracyjne zniesione jako niezgodne z w/w ustawą. Czy w Lublinie obowiązuje inne prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta ma prawo wprowadzać zakazy tak jak uważa, a tych dwóch panów uważa ze ich prawa zotały ograniczone (nie ich -tylko ich psów). Ja mam pytanie dlaczego w takim razie mają być ograniczane moje i innych osób prawa, żeby nie być narażonym na obwąchiwanie i obszczekiwanie przez obce mi psy i komentarze ich włascicieli "on nie ugryzie"? To że ktoś posiada psa, to jego wybór ale pozostali mieszkańcy nie muszą w związku z tym znosić zanieczyszczonych chodników czy trawników (strach dziecko puścić, żeby pobiegało po trawie, bo trawniki mocno zanieczyszczone - czy to nie jest ograniczanie praw przez posiadaczy psów innym mieszkańcom?). Ciekawe, czy ci panowie mogą udokumentować, że sprzątają po swoich pupilach?? Gdyby znieść zakaz wprowadzania psów do ogrodu to ograniczy się prawa korzystania innym mieszkańcom - to wtedy będzie to w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny wyrok !!! My, mieszkańcy Lublina, chcemy obs_ranego Ogrodu Saskiego !!!! Jesteśmy większością!! PS. W liczbie dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...