Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest zgoda marszałka. PolskiBus może częściej jeździć z Lublina do Warszawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2016 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Popieramy . Prosimy podać do publicznej wiadomości który urzedas blokuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl idzie w końcu do lamusa historii. Szkoda jedynie, że tak późno. Zmarnowali Lubelszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze i powinni jeździć do Rzeszowa i innych miejscowości , przynajmniej jest wygodnie i w cywilizowanych warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na kurs przez Pulawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakim prawem jakiś luxmiś może blokować a marszałek to akceptuje? ja chcę jeźdzzić normalnym pojazdem i tyle co komuna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawy nie potrzeba Ale do Krakowa by się przydało przynajmniej w piątki soboty i niedziele z 3,Kursy dzienne i jeden w nocy koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Bus powinien wrócić na trasę  Warszawa Lublin Rzeszów i Lublin Kraków.Chca tego wszyscy z wyjatkiem  marszałka Sosnowskiego i jakiegoś Lexmida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz mamy takie czasy że każdemu wolno protestwać i odwoływać a skoro stowarzyszenie LEXMID potrafi robić najlepiej więc to robi i niestety nikt im nie może tego zabronić bez względu na to czy ich odwołania mają sens czy też nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dzięki wielki Panie z PLSu!!!!! Lud ci tego nie zapomni , ale tego co było wcześniej. Na szczęście koniec pana partyi jest już bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa-Lwów przez Zamość i Tomaszów Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie linia LUBLIN - KRAKÓW z Polskim Busem ? Niestety ale jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług busiarzy , nie ten komfort , kultura i cena biletów , tylko Polski Bus do Krakowa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogód Marszałka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy komentujący jesteście debilami aż mi was szkoda. Zobaczycie za trochę jak dłużej porządzi wasz PiS z prezesem pedałem na czele to Polska będzie zaorana. Już jest skłócona ze wszystkimi dookoła ale to jest w porządku, jak się obudzicie może być już za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale wy komentujący jesteście debilami aż mi was szkoda. Zobaczycie za trochę jak dłużej porządzi wasz PiS z prezesem pedałem na czele to Polska będzie zaorana. Już jest skłócona ze wszystkimi dookoła ale to jest w porządku, jak się obudzicie może być już za późno
Polacy są skłóceni głównie z PSL-em i jego polityką. Co widać po ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie to nasze królestwo jeżdzących złomiastych busów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego nie mozemy jezdzic do Krakowa????? Jako pasazerowie oczekujemy jednoznacznej i szybkiej odpowiedzi. Dlaczego Marszalek blokuje wciaz przejazdy do Krakowa???
Kiedy Kraków ?? Przynajmniej w wakacje do Krakowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale wy komentujący jesteście debilami aż mi was szkoda. Zobaczycie za trochę jak dłużej porządzi wasz PiS z prezesem pedałem na czele to Polska będzie zaorana. Już jest skłócona ze wszystkimi dookoła ale to jest w porządku, jak się obudzicie może być już za późno
Polacy są skłóceni głównie z PSL-em i jego polityką. Co widać po ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Chyba czas wziać leki :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...