Widzę, że cenzura również na forum DZ Wsch działa. Wczoraj napisałem, że jest to prywata p. Więc.kowskiego i Pią.tka i moderator nie puścił. Jest to w 100% wykorzystanie pieniędzy miasta do swoich prywatnych celów i na uciechę swoich synów. A co będzie potem? to już nie jest ich problem. Oni mieszkają daleko na wielkich posiadłościach. więc jeśli synowie będą jeździć pod oknami bloków to u nich, pod Lublinem, nie będzie słychać. Czemu nie zorganizują tych zawodów na swoich hektarach? Które mają pod Lublinem? A mieszkańcom najbliższych bloków współczuję hałasu no i utraty wartości mieszkań. Nie chciałbym kupić mieszkania gdzie obok małolaty jeżdżą sobie na dziko krossami. hałas nie do zniesienia. Wiem, co to znaczy, bo jeden z niedalekich sąsiadów ma krossa, którym wyjeżdża z garażu raz na dzień/ kilka dni aby poszaleć w terenie. Wystarczy mi jego start i powrót. A u was będzie tak prawie non stop, do późnego wieczoru. Ale słuchajcie: jaka promocja miasta zaje... ista. Będzie o was głośno, w Panoramie Lubelskiej hehe. Żałuję kurcze, że synowie Więc..skiego i Pią.tka nie grają w tenisa czy squasha. wtedy miasto za darmo wybudowałoby korty i hale, można byłoby skorzystać. A tak tylko ten ryk silników. ehhh. Ale przynajmniej wiem na co idą moje podatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0