Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jestem wdzięczny przypadkowym ludziom za to, że żyję

Utworzony przez ~aaaa~, 22 listopada 2009 r. o 22:22 Powrót do artykułu
Brawo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat więzienia hehehe i to tylko teoretycznie bo nie dostaną tyle. dla bandziorów którzy dla rozrywki chcą zabić człowieka...ciekawe ile mniej za psa by dostali. respekt dla panów którzy zareagowali... w tym kraju gdzie bandziory żyją jak w raju a obywatel boi się ich dotknąć żeby nie być oskarżonym o napaść to duża rzecz co zrobili wbrew pozorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NALEŻAŁO BY,TAK Z 10 LAT KICHĘ SK......M PROSTOWAĆ.TAK DLA PAMIĘCI,NA CAŁE ZASRANE ICH ŻYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że złapali tych lubelskich pijaczko-zwyrodnialców. 10 lat to minimum, co powinni im "załatwić". Szkoda tylko, bo mam przeczucia, że wypuszczą ich za jakiś czas, albo dostaną zawiasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś optymistyczny tekst. Szacun dla tych ludzi. Ja rok temu też byłem w podobnej sytuacji jako ofiara. Też mi pomogli ludzie, bo szybko zadzwonili na gliny. Ale za rok moi oprawcy wychodzą na wolność..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa. Może zorganizujemy jakieś nieformalne oddziały samoobrony (albo i nawet samopomocy, a co!) obywatelskiej? Coraz więcej tych bydlaków napada na ludzi w Lublinie a policjantów jest zwyczajnie zbyt mało, aby dali radę zawsze interweniować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę Państwa. Może zorganizujemy jakieś nieformalne oddziały samoobrony (albo i nawet samopomocy, a co!) obywatelskiej? Coraz więcej tych bydlaków napada na ludzi w Lublinie a policjantów jest zwyczajnie zbyt mało, aby dali radę zawsze interweniować.
Nie trzeba oddziałów, wystarczy reagować dzwoniąc na policję. Szkoda tylko, że Polacy (przypuszczam, że znaczna większość) nie wie pod jaki numer dzwonić. Tak wygląda nasza edukacja [pod tym względem,. A tego powinni już uczyć w przedszkolu: jaki nr na straż, pogotowie i policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę Państwa. Może zorganizujemy jakieś nieformalne oddziały samoobrony (albo i nawet samopomocy, a co!) obywatelskiej? Coraz więcej tych bydlaków napada na ludzi w Lublinie a policjantów jest zwyczajnie zbyt mało, aby dali radę zawsze interweniować.
a od czego masz Policję i Straż Miejską? niech oni wezma się w końcu do roboty a nie tylko patrolują krzaki z wideoradarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam panów do mnie na osiedle będę sam z kolegą . Zobaczymy czy da nam radę ośmiu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Łysy moim zdaniem sku....e mogli by chociaż mieć honor i niech jeden z nich idzie na solówe z kims a nie bandą d...i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
a od czego masz Policję i Straż Miejską? niech oni wezma się w końcu do roboty a nie tylko patrolują krzaki z wideoradarami.
Typowo polski tok rozumowania. A znasz policje na świecie, która byłaby skuteczna bez pomocy społeczeństwa? To ci odpowiem -- nie ma takiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie gratulacje z wlkp dobrym uczynkiem odwaga zdobyliscie wielki szacunek poszkodowanych brawo brawo wiecej takich ludzi gratulacje zwlkp.Edukacja powinna byc mocna w szkole dzis 30 procent maja telefony dzwonic a policja dotrze troche sobie potrenuje palka na tych dobandziorach bezmuzgowcach. g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
Typowo polski tok rozumowania. A znasz policje na świecie, która byłaby skuteczna bez pomocy społeczeństwa? To ci odpowiem -- nie ma takiej.
typowo wsiowy tok rozumowania... obywatel sie znalazł he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się czyta taki artykuł, gdzie ludzie sobie nawzajem pomagają. Bez sensacji i naciągania. Brawo tych którzy pomogli napadniętym, i dla policjantów, którzy szybko przyjechali, ale brawa też należą się dla dziennikarzy którzy podjęli taki temat. Do tej pory miałem wrażenie, że dziennikarze starają się być sędziami, krytykując działania innych, czy też przekroczenia itp. A tymczasem podjęli ciekawy temat i promują godne szacunku zachowania. Brawo! Do tego trzeba mieć odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
typowo wsiowy tok rozumowania... obywatel sie znalazł he he
Pamiętaj, że tez możesz się kiedyś znaleźć w podobnej sytuacji. A wtedy może ci dupsko uratować jedynie "typowo wsiowy tok rozumowania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imiona napastników-bandytów zostały zmienione po co ??? Powinno się ich przedstawiać z imienia, nazwiska i adresu zamieszkania by inni mogli by ich unikać. Gratulacje dla dobrych ludzi, którzy ruszyli na pomoc poszkodowanym. Ich imiona i nazwiska powinny zostać zakumulowane by napastnicy lub im podobni nie mogli się mścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRWAĆ TE CHWASTY DO CIĘŻKICH ROBÓT , NIECH ODPOKUTUJĄ HOŁOTA. TO JUŻ ULICĄ NIE MOŻNA SPOKOJNIE PRZEJŚĆ.W OBOZACH O OBOSTRZONYM RYGORZE SZYBKO BY SIĘ ZRESOCJALIZOWALI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla tych 3 Panów, którzy nie uciekli gdzie pieprz rośnie, a pomogli innemu człowiekowi. Szczególny podziw mam dla tego młodego Pana. Tyle zła słychać ostatnio o dorastającej młodzieży, a tu proszę . Byłam kiedyś świadkiem jak kilku mężczyzn zaczęło bić w trolejbusie innego. Kierowca zamknął się z kolegą w kanciapie i udawał, że jego to nie dotyczy, a kiedy oprychy uciekły na przystanku i zwróciłam uwagę kierowcy, dlaczego nie zawiadomił Policji, albo nie podjechał na komisariat, usłyszałam, żebym nie pierd.... głupot i jak jestem taka mądra, to sama powinnam pomóc bitemu chłopakowi. W efekcie na Policję zadzwoniła pasażerka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wszystcy w ten sposób reagowali, to drechy nie poszalałyby na ulicy. a tak każdy uszy tuli po sobie i udaje, że nie widzi jak coś złego się dzieje. Ktos napisał, że żadna policja nie będzie skuteczna jak społeczeństwo nie pomoże. I to jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
Pamiętaj, że tez możesz się kiedyś znaleźć w podobnej sytuacji. A wtedy może ci dupsko uratować jedynie "typowo wsiowy tok rozumowania"
ale o co Ci gościu wogóle chodzi? normalny inaczej jesteś? przecież nigdzie nie napisałem że to źle że przypadkowi ludzie zareagowali pomocą, to bardzo dobrze. Pytałem tylko po co tworzyc jakieś dodatkowe służby obywatelskie jak to jakiś geniusz wymyślił skoro mamy odpowiednie służby do pilnowania porządku które są opłacane z moich i twoich i wszystkich nas pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...