Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Policzkiewicz, nie ośmieszaj Pan siebie i tego biednego miasta. Zamiast krytykować zajmij sie Pan sprawdzaniem brudu w lubelskich knajpach, bo jestem w stanie załozyć się o każde pieniądze, że w co drugiej jest taki sam syf jak w tym TrupBurgerze. I nie ogłaszaj Pan kontroli w mediach tylko działaj Pan z zaskoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stop brudasom!!!!!!!!!!!!!!Brawo Panie Sanepidzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kuchcików telewizyjnych podziwianych przez gawiedź zwaną widzami przygotowuje potrawy w fatalnych warunkach sanitarnych. Nie widać zabezpieczeń włosów, mycia rąk i dbania o czystość. Efekciarskie gotowanie nad rzeką, morzem, czy bagnem wygrywa z higieną. Ale telewizyjny motłoch to lubi. Po ki czort myć łapy? No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogóle geslerowa to typowa żydówka(do gazu z nią), a po drugie na gotowaniu zna sie tak samo jak ja na uprawie kukurydzy, czy hodowli świń. A wogóle to TVN, faktycznie jest stacją dla prostaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykrycie, czy mięso jest z padliny czy nie, wcale nie jest łatwe.Tzn.z rokładającego konia to może byc tylko dobrze przyprawione ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yeti napisał:
wogóle geslerowa to typowa żydówka(do gazu z nią), a po drugie na gotowaniu zna sie tak samo jak ja na uprawie kukurydzy, czy hodowli świń. A wogóle to TVN, faktycznie jest stacją dla prostaków
żal czytać coś takiego, nie wiem, czy wiesz, ale propagowanie nazizmu i jego założeń jest karalne....więc zastanów się dwa razy zanim następnym razem coś takiego napiszesz, bo możesz mieć problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenua może po prostu to był fotomontaż z tym brudem niech właściciele się wypowiedzą heheheheh, głos był podłożony obraz też, zapach również oraz smak No po prostu żal.pl czytać codziennie trupburger i Paliknot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po za tematem ta wypowiesz jest bardzo znacząca "? Mięso u nas zawsze jest świeże. Tak samo było wtedy. Specjalnie dla Magdy Gessler sprowadziliśmy najlepszą, świeżą polędwicę ? mówi Maciej Kubejko, wspówłaściciel Jesz Burgera. ? Tyle, że jeszcze przed wejściem do restauracji wiedziała, że tego hamburgera wypluje." 0 czyli dla wszystkich innych "PADLINA" a dla kudłaczki najlpesza polędwica - tam mamy to rozumiec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpiny!!! Co ten urzędnik gada??!! Syf w knajpach w całym mieście a ten się zajmuję takimi rzeczami. Sanepid nie robi nic!!! Państwo wyciąga z mojej kieszeni pieniądze różnymi metodami aby opłacić taką administrację! Niech ten Pan robi z siebie kretyna za swoje pieniądze nie moje. Ta wypowiedz to totalny skandal i kolejny wstyd dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi ludzi, którzy w imię solidarności z właścicielem-gówniarzem jedzą tam dalej tą tandetę .... żal mi ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia mnie postawa tego urzędnika. Stał się stroną w sporze godnym magla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reakcja PRyszczatych z TVN na wypowiedź Szeryfa Sanepidu potwierdza moim zdaniem opinię, że TVN PLANOWO odstrzelił tę knajpę. Zrealizowano scenariusz. Jeśli dorzucić do tego przejęcie przez Magdę Gessler lokali Adama Gesslera, który ma 20 mln zł niezapłaconego podatku (a przejęcie uniemożliwia ściągnięcie należności) to tą wątpliwą kucharą powinno raczej zająć się nowe CBA, a sanepid wtedy niech robi swoje na zapleczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu właścicieli budy z hamburgerami poszedłbym do sądu na wojnę z tą babą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bród na grilu który można było zdrapywać bardziej pana nie niepokoi??? Tak syf jest prawie wszędzie, bo pan i pana urząd siedzi i dłubie w nosie zamiast pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Sanepid ruszy tyłek do Hotelu City w Bydgoszczy (kuchnia) - Pani Iza jej długie kudły w zupie oraz przykry zapach z ust, brudne łapska szefa kuchni, który lubi grzebać w nosie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namenklaturowa pseudo-gwiazda poesbeckiej telewizji dostanie premię za oszkalowanie restauracji, której właściciel albo nie zapłacił haraczu, albo chodzi do kościoła, ewentualnie nie głosuje na umiłowaną i jedynie słuszną koalicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
Namenklaturowa pseudo-gwiazda poesbeckiej telewizji dostanie premię za oszkalowanie restauracji, której właściciel albo nie zapłacił haraczu, albo chodzi do kościoła, ewentualnie nie głosuje na umiłowaną i jedynie słuszną koalicję.
Zwolenniczka spiskowych teorii dziejów. Chcesz tam jeść, to jedź. Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni Panią Gesler ukarać za wystawienie surowego mięsa do gabloty na polu! Nie dość , że to się później do niczego nie nadaje , to jeszcze odpycha potencjalnych klientów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...