Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ehhh napisał:
no brawo,brawo!!jeśli taki niemądry człek może zostac dyrektorem sanepidu,to od dzisiaj stołuje się tylko w domu;) -kazdy materiał nagrany dla TV jest montowany (robi to nawet tv lublin).Więc zostało to wycięte,bo kogo interesuje mycie rąk Pani Gessler.Nie zauwazyłem także żeby ręce myli właściciele wchodząc do kuchni!! -pleśń da się wyczuć,zobaczyć (no chyba że całe zycie je się syf) -zepsute mięso także, a sformuLowanie 'jak z trupa' czy 'padlina' narzuca się samo na język przy takim poczestunku!co miała Pani Magda powiedzieć? 'pyszne te wasze trufle',a moze ładniej ubrac w słowa ten cały syf Jesz Burgera? Ja myślę,że Pan kierownik sanepidu SKOMPROMITOWAŁ ODDZIAŁ NA CAŁA POLSKĘ I TO GO TERAZ BOLI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abstrahując od tego, czy ktoś tu kogoś wrobił, coś zmontował dla lepszej oglądalności itp., uważam, że pokazywanie, jak ktoś o takim "autorytecie" jak Magda Gessler myje ręce przed wejściem do kuchni restauracji, o której program akurat robi, byłoby jak najbardziej na miejscu, po to chociażby, aby ten rzeczony "autorytet" podtrzymać. Podobnie z włosami. Dlatego nie przemawia do mnie argumentacja, że to montowanie, że kogo to interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki macie jeszcze szanse zmi9eńce nazwe lokalu na TRUPBURGER i wszyscy z czasem zapomną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona obraża wszystkich bo chce spędzić niektórych do swojej melniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można winić Magdy Gessler za to że dwóch lubelskich "byyznesmenów" chciało sobie łatwo zrobić reklamę, aby potem jechać na dobrej opinii a dalej podawać ludziom g...o do jedzenia. Ona chciała im naprawdę pomóc, a oni to mieli gdzieś! (szczególnie ten "owłosiony" błysnął kulturą i inteligencją) Ciekawi mnie czy ci "byyznesmeni" w pozostałych swoich knajpach też podają takiej jakości mięsko? Powinno się oficjalnie zbojkotować takich cwaniaków, a przy okazji inni też będą się bardziej starać. Jeśli chodzi o zachowanie lubelskiego Sanepidu a w szczególności jego szefa to można to określić jednym słowem: ŻENADA !!! Czepiają się włosów tej kobiety, ale to że w tym lokalu serwują kilkakrotnie odgrzewaną padlinę macaną brudnymi łapami to im to już chyba nie przeszkadza. Jeśli szefowi Sanepidu i jego pracownikom odpowiada takiem menu, to niech sam się w lokalach braci K. stołuje i niech nie staje się publicznie ich adwokatem !! Toż to skandal!! Może już pora pożegnać się z tą posadką a zająć się zawodowo obroną interesów braci K.???!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta z takimi, w żaden sposób nie zabezpieczonymi włosami, nie powinna zostać wpuszczona na zaplecze restauracji ? tak o Magdzie Gessler powiedział Policzkiewicz". "Gdybym był w tym czasie na kontroli w tej restauracji, nie wpuściłbym tej pani do kuchni ? podkreśla Paweł Policzkiewicz." Czegoś tu nie rozumiem. Kto Magdę Gessler wpuścił z niezabezpieczonymi kudłami na zaplecze? Magda Gessler? Czy właściciele, którzy mało, że wpuścili kudłacza do kuchni, to jeszcze zaprosili ekipę telewizyjną,a ta też ma włosy! "Po drugie, nie widziałem, żeby pani Gessler myła ręce." Ja też. Ba, nawet słynnego "kibla" nie widziałam. Mydła, zlewu, płynu do dezynfekcji, ręcznika też nie. Ale może jak Policzkiewicz poprosi TVN, to mu pokażą resztę nakręconego materiału? Będzie mógł spać spokojnie ujrzawszy akt ablucji dokonywany w kiblu najlepszej w mieście restauracji przez złą kobietę o bujnej fryzurze. To byłby fenomen, gdyby jedząc gorącą kukurydzę wykryła pleśń. To wręcz niemożliwe ? uważa dyrektor. ? Podobnie mam też wątpliwości co do mięsa, które tak krytycznie oceniła. Wykrycie, czy mięso jest z padliny czy nie, wcale nie jest łatwe. Jestem więc fenomenalna, bo smak pleśni oraz zepsutego mięsa poznam zawsze, wszędzie i w każdej temperaturze. Sanepid może mnie zatrudnić jako specjalistę od pleśni i śmierdzącego mięsa. W tym miejscu może zaskoczę szefa sanepidu - ale WSZYSTKIE kobiety, które znam, są w stanie poznać smak, wygląd i zapach pleśni i zepsutego mięsa. Taka fenomenalna anomalia. Za jedno nie można szefa sanepidu SPOLICZKOWAĆ. Rzeczywiście, nie da się ot tak stwierdzić, czy mięso pochodzi z uboju, czy jest padliną. Kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma napisał:
Większość kuchcików telewizyjnych podziwianych przez gawiedź zwaną widzami przygotowuje potrawy w fatalnych warunkach sanitarnych. Nie widać zabezpieczeń włosów, mycia rąk i dbania o czystość. Efekciarskie gotowanie nad rzeką, morzem, czy bagnem wygrywa z higieną. Ale telewizyjny motłoch to lubi. Po ki czort myć łapy? No nie?
No tak, ale zauważ, że jakoś oni nie dają potem tego jedzenia obcym ludziom i nie każą sobie za nie płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tak naprawde dba az tak o higiene w restauracjach? Niech sanepid z nienacka wpadnie do kilku restauracji i zobaczy jak jest. Ale z nienacka. Bo nie oszukujmy sie. Każda wizyta sanepidu jest zapowiadana i mozna w pore schowac brud...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Dyrektorze. Ktoś wreszcie musiał to powiedzieć Pani Gessler. Gratuluje odwagi. Łukasz Widomski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie ze mlodziki mysleli ze sobie dobra reklame zrobia dzieki programowi ale ani zamiaru ani checi do zadnych zmian nie mieli od samego poczatku i to tak wyprowadzilo pania Gessler z rownowagi. Ja tez bym sie pod tym nie podpisala swoim nazwiskiem a juz napewno nie nazwiskiem GESSLER...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak inni ale ja widzę że Magda Gessler to troszeczkę brudasek i flejtuch nie zmienia to faktu że JESZ BURGER wraz z łysym bratem powinien zniknąc z gastronomicznej mapy Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik_KRUSOWNIK napisał:
po za tematem ta wypowiesz jest bardzo znacząca "? Mięso u nas zawsze jest świeże. Tak samo było wtedy. Specjalnie dla Magdy Gessler sprowadziliśmy najlepszą, świeżą polędwicę ? mówi Maciej Kubejko, wspówłaściciel Jesz Burgera. ? Tyle, że jeszcze przed wejściem do restauracji wiedziała, że tego hamburgera wypluje." 0 czyli dla wszystkich innych "PADLINA" a dla kudłaczki najlpesza polędwica - tam mamy to rozumiec ?
I ja mam uwierzyć w to, że pani Gesslerowa zadzwoniła do chłopaków i mówi: Słuchajcie chłopaki, wpadam dzisiaj z kontrolą. A oni polecieli po świeże mięsko, żeby ją godnie ugościć? Nie kupuję tej bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie prezio z Lublina dostal ochrzan z góry ze pokazuja w TV ze w jego miescie syf po knajpach. Wybrał najgorsza metode odreagowania czyli atak na prowadzaca program. Wyszlo to dosyc zenujaco. Mieliscie efekty, bierzcie sie do pracy a ocene programów TV zostawcie telewidzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tej Magdy małpy cuchnie, ale i w JESZu już nigdy nic nie zjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez wzgledu jaka jest Pani Magda, bez wzgledu jacy sa wlasciciele... to nie wykorzystali ogromnej szansy na reklame. Nawet jesli sie nie zgadzali powinni sluchac i robic to wszystko co mowila jak potulne baranki na pewno wyszlo by im to na lepsze. A Pan z sanepidu niech sprawdzi swoja zone w kuchni czy myje rece zaraz po tym jak mu poda zupe z kuchni do duzego pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżetowy "szpecjalista"... Napewno na wolnym rynku restauratorów był by ekspertem jak M. Gessler LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś powiedział prawdę!!!Nie rozumiem tylko dlaczego tylu ludziom zależy na złej ocenie tej restauracji.Jak macie jakieś,ale i uważacie,że ta restauracja nie spełnia waszych oczekiwań wybierzcie inne.Wypisujecie żale i wypociny jaka to zła i okropna restauracja.Ja jem często w tej restauracji i jestem bardzo zadowolona, jedzenie jest dobre i dobrze mnie obsługują.Jest dużo knajp w lublinie gdzie jedzenie ma wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego sobie to jedzenie w innych restauracjach życzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor powinien sobie dopisac w kompetencjach - obrona brudnych lokali poprzez wygadywanie idiotyzmów. Totalne dno, oby jak najmniej takich urzędników z przypadku alb z kolesiowskiej nominacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...