Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesz Burger znika z deptaka, ale właściciele myślą o sieci

Utworzony przez aaa, 9 października 2010 r. o 16:45 Powrót do artykułu
program prowadzi MAGDA, nie Marta Gessler...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Marta Gessler ? a tak wogle sprzedanie tego lokalu przez właścicieli to jednoznaczne przyznanie się do poniesionej klęski i przyznanie się do wszystkich zarzutów wyłonionych przez MAGDĘ Gessler w jej programie. Proponuje właścicielom otworzyć kwiaciarnie i to najlepiej z samymi kaktusami ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie marta, magda gessler odwiedziła jesz burgera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 m od jeszburgera na ul. Świetoduskiej jest PAPRIKA gdzie od dawna serwują amerykańskie Burgery.... i na dowoz tez robią, wiec ta pani z artykułu się za bardzo w tym temacie nie orientuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Karolinie chyba zabraknie starego mięsa i mnóstwa kalorii. Nie daleko jest McDonald gdzie też posiada stare amerykańskie hamburgery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mozna pisac o jesz burgerze? na samym deptaku jest 70 knajp. Napiszcie cos co sie dzieje w innych. dajcie spokoj jeszburgerowi. R I P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIEWnikarzyny z dziennika wsch. chyba stołują się w j. bo dostali niezłej SRAKI z artykułami w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamierzają otworzyć sieć restauracji??? Czy oni na głowę upadli? Nie mogą sobie dać rady z jedną! Hamburgery na dowóz? Chyba po to, żeby nie można było reklamować, bo dostawca już zniknie, a niezadowolony klient najwyżej więcej nie zamówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tygodnia aby na DW nie ukazał się artykuł o JESZ BURGERZE ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" gość, dzisiaj, 18:27 zamierzają otworzyć sieć restauracji??? Czy oni na głowę upadli? Nie mogą sobie dać rady z jedną! Hamburgery na dowóz? Chyba po to, żeby nie można było reklamować, bo dostawca już zniknie, a niezadowolony klient najwyżej więcej nie zamówi." Lublin jest małym miastem wiec zła opinia klientów równa się z plajtą...nawet na dowozy... a jak chca powalczyć o klienta to musza dowozić szybciej niz inni,miec wiekszy zasieg dostawy za free,dobre jedzenie i mila obsługe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tu trochę zagraniem marketingowym jedzie trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szef restauracji zapewnia, że sprzedaż lokalu nie ma nic wspólnego z wyemitowanym w TV programem Magdy Gessler. Decyzję o sprzedaniu "Jesz Burgera" przy deptaku podjęliśmy dużo wcześniej – mówi Bogumił Kubejko, współwłaściciel lokalu. – Program z udziałem Magdy Gessler był nam potrzebny, by tchnąć w tę restaurację życie" Nie nadążam za tokiem rozumowania tego łysego biznesmena. "Jesz Burger ma stać się siecią lokali z kuchnią amerykańską. – Zmienimy charakter usług. Zależy nam na tym, by przede wszystkim realizować zamówienia telefonicznie. Planujemy również otworzyć restauracje poza Lublinem" Będą wciskali na telefon kota w worku i otwierali knajpy po wioskach na Lubelszczyźnie. "Szkoda, że już w tym miejscu nie będzie amerykańskiej kuchni w samym centrum. Jesz Burgera odwiedzałam ze znajomymi co najmniej 3 razy w tygodniu – mówi Karolina" Odważna dziewucha. 3 razy w tygodniu szamać wysokokaloryczne bułki. Nie znam ŻADNEJ dziewczyny, która byłaby taką desperatką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odważna dziewucha. 3 razy w tygodniu szamać wysokokaloryczne bułki. Nie znam ŻADNEJ dziewczyny, która byłaby taką desperatką." - Być może nie znasz w ogóle ŻADNEJ dziewczyny z moją kochaną przynosimy sobie co drugi-trzeci dzień fastfoody, żeby bachnąć się wygodnie w łóżku i podjadać sobie przy filmie i coś mi się wydaje, że w życiu nie widziałeś takiego zgrabnego tyłeczka Ochłoń facet i wrzuć na luz, zamiast wróżyć czarne scenariusze Swoją drogą, dwa razy zamawialiśmy hambu z Jeszburgera i muszę powiedzieć, że były całkiem zajebiste, pamiętam że dodawali do tego jakieś smakowe frytki, paprykowe czy czosnkowe i były jeszcze lepsze. Nie wiem o co ta afera, babka wypluła gryza hamburgera na oczach kilkumilionowej publiczności przed telewizorami i powiedziała, że mięso śmierdzi, a prawie wszyscy ślepo w to zawierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich na forum. Mam pytanko kto oglądał odcinek 2, sezon 2 ??? Nie ubliżając nikomu, to zastanawiam się skąd wzięli się Ci właściciele ??? Kim oni są i co jedli we własnym domu ???? Czy rodzice od urodzenia podawali im stare żarełko ???? Jak można sprzedawać ludziom taki SYF ???!!!!! Tym ludziom powinno się zakazać prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej, a przede wszystkim powinni mieć zakaz prowadzenia gastronomii !!!!! Teraz nie dziwię się że inspekcja sanitarna trzepie wszystkich, bo gdyby nie byłoby tego organu to jedlibyśmy robaki w starym mięsie.... Własnie zauważyłam w tym odcinku robaka w hamburgerze, został podany p.Gessler tuż przed końcem odcinka!!!!! Po prostu masakra, mam nadzieje że śmierdzący JESZ BURGER został zamknięty przez inspekcję sanitarną i że właściciele nie otworzą już żadnej innej gastronomii!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...