Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesz Burger znika z deptaka. Gessler wykończyła lokal

Utworzony przez Gość, 1 października 2010 r. o 14:23 Powrót do artykułu
To nie Gessler wykonczyła ten lokal ale sami właściciele, wystarczyło posłuchać jej rad i się do nich zastosować a dodatkowa reklama w programie zrobiłaby resztę. Mają to na co sobie zapracowali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlaki zacznijcie traktowac ludzi, klientow i pracownikow jak nalezy a nie martwicie sie tylko o wasza z....ną jadlodalnie. Skandal !! Dal mnie to najwieksze upodlenie pracodawcy jesli nie wywiazuje sie z platnosci pensji i zobowiazan zusu. Najlepiej dorobic sie na czyjejs krzywdzie i do tego wepchac innym padline do jedzenia. Jestescie OCHYDNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ! Jednego dziadostwa mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego Pani M. Gessler nie uratowala swojej restauracji czyli Spizarki Magdy Gessler? A Restauracja Rozana? Moze nalezalo zaczac od tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta polędwica była nie koszerna. I nie słuchałeś jej "genialnych" zaleceń tylko ją olałeś. Za mało kadzidła było. W Czarciej Łapie traktowali ją jak boginkę i mają plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie Gessler wykonczyła ten lokal ale sami właściciele, wystarczyło posłuchać jej rad i się do nich zastosować a dodatkowa reklama w programie zrobiłaby resztę. Mają to na co sobie zapracowali!
100% racji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet nie chodzi o zalecenia pani Gessler. Tych akurat nie bylo za wiele a jesli nie chcieli ich wprowadzac to mogli poczekac na koniec emisji programu, i tak by sie nikt nie skapnal (chociaz jestem przekonany, ze gdyby faktycznie byla to po emisji ludzie rzuciliby sie na zupe z kukurydzy, przynajmniej na poczatku by schodzila). W calym programie najbardziej uderzajace bylo zachowanie jednego z szefow. "Lysy" pograzyl Jesza. I nie chodzi tutaj nawet o montaz czy cos w tym stylu. Dobry szef i myslacy facet nigdy by takich tekstow do kamery nie wypowiadal. Nigdy. A co do swiezosci miesa to niech nie swiruja pawiana. Czesto kiedy zamawialem ich hamburgery to az jezyk wykrecalo od pieprzu. Wszystko to, zeby zatuszowac, ze mieso jest nieswieze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z prawdziwymi burgerami zostaje tylko Paprika na Świętoduskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daddy napisał:
a dlaczego Pani M. Gessler nie uratowala swojej restauracji czyli Spizarki Magdy Gessler? A Restauracja Rozana? Moze nalezalo zaczac od tego?
Spizarka nie nalezala do niej, tylko firmowala nazwiskiem, ktore potem zabrala jak sie okazalo ze spizarka to badziew... poczytaj troche zanim sie wypiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fan burgerow napisał:
To nawet nie chodzi o zalecenia pani Gessler. Tych akurat nie bylo za wiele a jesli nie chcieli ich wprowadzac to mogli poczekac na koniec emisji programu, i tak by sie nikt nie skapnal (chociaz jestem przekonany, ze gdyby faktycznie byla to po emisji ludzie rzuciliby sie na zupe z kukurydzy, przynajmniej na poczatku by schodzila). W calym programie najbardziej uderzajace bylo zachowanie jednego z szefow. "Lysy" pograzyl Jesza. I nie chodzi tutaj nawet o montaz czy cos w tym stylu. Dobry szef i myslacy facet nigdy by takich tekstow do kamery nie wypowiadal. Nigdy. A co do swiezosci miesa to niech nie swiruja pawiana. Czesto kiedy zamawialem ich hamburgery to az jezyk wykrecalo od pieprzu. Wszystko to, zeby zatuszowac, ze mieso jest nieswieze.
Wow cóż za fundamentalistyczny przykład masochizmu. Często zamawiać zepsute mięso. Pan chyba naprawdę kocha hamburgery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wam zrobiła rewolucję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym ich pozwala, co tam sie dzialo niewazne, ale na 80% to wszystko bylo zaplanowane i przemyslane i tylko glupota tych dwoch panow pozwolila Geslerowej sie w tym wszystkim jeszcze bardziej spelnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami się wykończyli widocznie słusznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to mam gdzies te całe rewolucje, ide na kebab do szawaramy i jestem szczęśliwy za każdym razem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolony na łyso łeb i cwaniackie maniery to troszki za mało, żeby prowadzić tego typu biznes. Proponuję jeździć na taksówce, sorry taryfie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widzę Bodek lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprosili Gesslerową. Przyjeli od niej co najmniej lodówkę. Na koniec nie wprowadzili zalecanych przez nią zmian twierdząc, że to jej - znaczy Gesslerowej - widzimisię. Czego się spodziewali? Nie mowięc już - chociaż mówie(piszę) - o okradaniu swoich pracowników nie płacąc im zarobionych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy to nie tylko musiał by zmienić nazwę knajpy ale i płeć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe to Dopalacze pocisna teraz z jakims marketem bo jak tu nie kozystac ja sie tyle miejsca zwalnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziennik Wschodni" z poniedziałku : "Stwierdziliśmy 2 wykroczenia. Pierwsze to niepłacenie składek na ubezpieczenie społeczne i fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych. Drugie to brak badań lekarskich u wszystkich 7 zatrudnionych ? mówi z-ca Okręgowego Inspektora Pracy w Lublinie. Szefom Jesz Burgera grozi grzywna do 30 tys. zł" Chłopaki nie pociągnęliby tego interesu gdyby musieli płacić ZUS swoim pracownikom, więc zwijają żagle. Myśleli, że wystarczy 1 patyk na łapę na czarno i będą mieli darmowych Murzynów do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...