Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeszcze jeden bal w dniu pogrzebu abp. Życińskiego

Utworzony przez miki, 18 lutego 2011 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Wacław napisał:
Nie słyszałem żeby arcyoszust TW Filozow kiedykolwiek potępił np. paligłupa za lżenie swojego kościoła,a mieszkał z nim po sąsiedzku. Nie róbmy więc szopki z tymi studniówkami niech się młodzież bawi, przecież nie umarł papież albo prezydent. Polska jakoś przeżyje tę "stratę" tak jak przeżyła stratę polityka o podobnych "zasługach" Geremka.
Brawo. W pełni podzielam Twój pogląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Śp. Arcybiskup zawsze był z młodzieżą. Redaktorzy wyszukujący gdzie będzie studniówka powinniście się wstydzić, piętnujecie młodzież i ich rodziców, teatralnie zalewacie się łzami, bo tak teraz wypada. Czy tego przez swoją posługę uczył Arcybiskup ????!!!!
Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by zamknąć cepeeny i apteki w hołdzie panu w sukience ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnia niesłychana....., studniówka jednak sie odbedzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalnie żałoby przecież niema, więc w czym problem? Też nie uśmiechałoby mi sie wykładać po raz kolejny taką kase na impreze, mając świadomość, że połowa po prostu przepadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego robicie z tego afere i tak mało kogo interesuje śmierć Życińskiego mało kto za jego zycia słuchał co mówi a tu nagle umarł i każdy ma nagle w żałobie chodzić nikt nie pomyśli że to dla tych dzieciaków tak naprawdę chwila której nie zapomną do końca życia. Bo zastanówcie się sami czy za 20 lat będą wspominać śmierć ŻYCIŃSKIEGO czy własną studniówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałoby nie można narzucić, ją się nosi w sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego próbuje się zepsuć zabawę, jedną z najfajniejszych w życiu, przyszłym maturzystom. I denerwują mnie te artykuły. Umarł - trudno, pogrzeb w czasie studniówki - co za różnica. Mam nadzieję, że uczestnicy tych studniówek będą bawić się na całego i nikt im nie będzie przypominał co godzinę minutą ciszy co się wydarzyło. Wystarczy już paraliż centrum w piątkowe popołudnie. MIŁEJ ZABAWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje ogłosić 1 miesiąc żałoby, ale takiej jakiej nigdy jeszcze w Polsce nie było. Niech Lublin pokaże jaki jest !!! Ceniłem biskupa, ale bez przesady. Kto chce niech idzie na pogrzeb, kto chce niech idzie na studniówkę czy inna imprezę. 40 lat temu podejmowano już próby organizacji naszego życia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może taki artykuł: "W dniach żałoby Dziennik na kolorowo" Straszna rzecz się dzieje w dniach kiedy odszedł wiadomo kto, Dziennik Wschodni nie zmienił barw na czarne i nie trwa w nich przez rok. Zapytaliśmy redaktora naczelnego, który stwierdził że nie dało się tak szybko i niedużym kosztem przemalować wszystkich obrazków na czarno, "nie stać nas na takie zmiany" powiedział. Informatyk odpowiadający za wydanie internetowe stwierdził że zawieruszyły mu się gdzieś foldery z czarnym motywem. Na forum internetowym czytelnicy szaleją. "Nie mogę patrzeć na te kolorowe czcionki w tak smutnych dniach" pisze inernautka Maria. Inni proponują list do Premiera i zwołują się na facebooku. Szykują się zamieszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wg. religii katolickiej człowiek dobry pośmierci idzie do nieba, w którym jest o wiele lepiej niż na tym ziemskim padole, więc ludzie powinni się cieszyć a nie płakać... może należałoby zabronić psom szczekać w dniu pogrzebu, żeby nie zakłócały spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój tym studniówkom. niecha każdy przezywa ten pogrzeb na tyle na ile sam potrzebuje i czuje. Po co narzucać komuś tego formę. Zmarł - wielka szkoda ale nie jest to powód do odwoływania studniówek !!! Może nie wszyscy są wierzący nie wszyscy czują taką potrzebę albo czują i się sami w jego intencji szczerze pomodlą. Gazeto miej trochę klasy !!!!! To jak każdy przezywa żałobę i czy w ogóle przezywa to jego prywatna wewnętrzna i intymna sprawa !!!!!! i wara wam od tego !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie ja też robię imprezę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Może taki artykuł: "W dniach żałoby Dziennik na kolorowo" Straszna rzecz się dzieje w dniach kiedy odszedł wiadomo kto, Dziennik Wschodni nie zmienił barw na czarne i nie trwa w nich przez rok. Zapytaliśmy redaktora naczelnego, który stwierdził że nie dało się tak szybko i niedużym kosztem przemalować wszystkich obrazków na czarno, "nie stać nas na takie zmiany" powiedział. Informatyk odpowiadający za wydanie internetowe stwierdził że zawieruszyły mu się gdzieś foldery z czarnym motywem. Na forum internetowym czytelnicy szaleją. "Nie mogę patrzeć na te kolorowe czcionki w tak smutnych dniach" pisze inernautka Maria. Inni proponują list do Premiera i zwołują się na facebooku. Szykują się zamieszki.
Zajebiste i celne - pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
A co to, wojewoda ogłosił żałobę, że nie może być studniówki?
Biorąc pod uwagę przeszłość Wojewodziny i jej obecne poglądy, to nic dziwnego,że nie ogłosiła żałoby.Pasuje bardziej do Biłgoraja niż do Lublina - nie obrażając tych co muszą mieszkać w Biłgoraju u starego Tokarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego artykulu to jakiś gej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w takim razie będziemy odwoływać imprezy zawsze, gdy umrze jakikolwiek dyrektor jakiegokolwiek zakładu w naszym regionie? Bo w gruncie rzeczy takim człowiekiem był bp Życiński. Hierarcha kościelny i tyle. "Dziennik Wschodni", wywodzący się, o ile mnie pamięć nie myli, ze "Sztandaru Ludu", przegina teraz w drugą stronę, chce być świętszy od papieża, choć to powiedzenie też jest krzywe - chyba nie ma dogmatu o świętości papieża, a jedynie o jego nieomylności... Dajcie spokój. Nawet ogłoszenie żałoby w regionie byłoby totalnym nadużyciem. Studniówkowicze - bawcie się dobrze i nie dajcie sobie nawet wcisnąć żadnej minuty ciszy, ani niczego takiego. Zmarł człowiek na stanowisku i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienikarze w ostatnim czasie to sępy, które szukają tylko taniej sensacji. Poziom dziennikarstwa spadł drastycznie na psy, to już nie są ludzie, którzy starają się informować rzetelnie społeczeństwo i pomagać ludziom, to spuszczone z łańcucha psy łaknące krwi, golizny i taniej kolorowej sensacji.. W przeważającej większości przypadków nie chce im się przygotować do napisania artykułu, posprawdzać rzetelnie informacje, doczytać jeśli czegoś nie rozumieją-bo po co? To sie nie sprzedaje przecież.. Wstyd panie i panowie "dziennikarze"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO K....KRÓLA CHOWAJĄ CZY CO???TO BYŁ PONOĆ SŁUGA KOSCIOŁA, ON BYŁ DLA WIERNYCH NIE ODWROTNIE,KSIĘŻA MA PONOĆ CECHOWAC SKROMNOŚĆ!!CO JUŻ WSZYSTKIM SIĘ P...W GŁOWACH,JA WIEM DECYDENCI LUBELSCY ZAWSZE BYLI BEZPÓŁCIOWI I MIERNI ALE WIERNI!!ALE LUBLINIANIE MOGLI BY NIE ULEGAĆ HISTERII KONIUNKTURALISTÓW!!WŁADZ NIE WYBIERALI KSIĘŻA TYLKO LUDZIE ŚWIECCY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co mają odwoływać? Mam się nie bawić bo umarł ktoś kogo nie znałem?? Zresztą temu człowiekowi bliżej było do ateisty niż przedstawiciela duchowieństwa. Swoimi wypowiedziami często to pokazywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...