Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeszcze jeden bal w dniu pogrzebu abp. Życińskiego

Utworzony przez miki, 18 lutego 2011 r. o 07:56 Powrót do artykułu
To co się dzieje w mediach w związku ze śmiercią Życińskiego to jakiś absurd! Polska ma już dość Smoleńska w mediach a Lublin dość sztucznego zamieszania związanego z pogrzebem Arcybiskupa. Podrzędne dziennikarzyny z prowincjonalnych brukowców rzuciły się na temat pogrzebu Życińskiego jak psy na dziada w ciemnej ulicy. Żałosne, żenujące i puste! Oto wasze dzieło drodzy pseudodziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu, banda katoli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to państwo wyznaniowe od kiedy i kim byl ten biskup co on takiego zrobiL //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję najpierw publiczną chłostę winnych tej zbrodni, następnie domagam się oficjalnego spalenia na stosie winnych tej chaniebnej sytuacji! Przy całym moim szacunku i szczerej sympatii dla niesamowitego człowieka jakim był bp Życiński, uważam że także Dziennik przykłada rękę do robienia "jaj z pogrzebu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny tytuł i cały tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc2 napisał:
No ty chyba jestes chory, albo takim fanatykiem koscielnym jak reszta mieszkancy tej zadupie
nie wyczules ironii? O istoto marna... toz to wypowiedz pelna ironii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie róbmy,cyrku,bale studniówkowe planowane od początku roku szkolnego.koszty poniesione .A że śmierć także nie wybiera terminu,nie narzucajmy przekonań i żałoby wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie ma oficjalnej żałoby, a poza tym to juz będzie po pogrzebie! Ludzie, myślcie logicznie. Codziennie ktoś umiera a życie toczy się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden ? Poza stypą - czy jak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie rozumie dlaczego by musieli odkladać jak nie ma żałoby ogłoszonej. Szampańskiej zabawy życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, zlituj się... Kto chce, uważa że powinien - niech przybierze żałobę, kaja się, modli i bije w piersi powtarzając co chwilę: "memento mori"... Ależ oczywiście, szanowałem tego Człowieka, żal, że odszedł, zachowam Go w pamięci jako mądrego duszpasterza, człowieka - ale z tego powodu nie mam najmniejszego zamiaru innym bronić studniówki - zwłaszcza, że takową ma się tylko RAZ w życiu. Bo nie jest to zwykła potańcówa w dyskotece czy w knajpie. A że pogrzeb Jego i uroczystości kościelne z tym związane zbiegły się - przypadkiem przecież, nikt tego nie planował! - z czasem studniówek? Jak ktoś tu napisał: minuta (a nawet i kilka) ciszy, hołdu pamięci wybitnego człowieka i - bawcie się dobrze, a potem wspominajcie - bo tylko jeden taki bal ma się w życiu! A na pogrzeby jeszcze się nachodzicie. Taka kolej rzeczy. Może jestem naiwny - ale myślę, że i sam Arcybiskup zabroniłby Wam rezygnowania z tego balu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego robią z tego taką aferę? studniówka nie jest imprezą, którą planuje się z dnia na dzień, a przełożenie jej w ostatniej chwili wiąże się z ogromnymi kosztami.. a więc zamierzam się jutro bardzo dobrze bawić, wybieram się na studniówkę i pozostałym również życzę dobrej zabawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te piusmaki ze wszyskiego robią afere . Uspokujcie sie . Tracicie wielu czytelników. Pismaki zabieszcie sie za powarzne sprawy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Mietek zabieSZ się za naukę ortografii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w godzinie pogrzebu idę na prostytutki Na logikę - co mnie obchodzi ten pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie robcie z tego zycinskiego jakiegos bohatera.umarl niech sobie lezy w spokoju ale co maja studniowki i inne imprezy do tego.to zwykly czlowiek byl nikt szczegolny i nie widz e sensu tej nagonki na odwolywanie imprez.wcale nie byl taki swiety.wiedza to wszyscy ktorzy go znali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a co do studniowki ma pogrzeb , W lublinie codziennie umiera wiele osob i nikt jakos niczego nie odwołuje ...nie bądżcie świętsi od samego zmarłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...