Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeszcze lepsi nauczyciele. 91 osób z awansem zawodowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 o 21:05 Powrót do artykułu
Awans tego typu to czysta kpina. Poza kasą nic za tym nie idzie. pracowałem w szkole parę ładnych lat i znam toi z autopsji. Może jeden nauczyciel na kilkuset dzięki awansowi posiada większą wiedzę i umiejętności przekazu. A ile naciągania jest w takim awansie......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dla redaktora:to wreczenie powierzen dyrektorom☺
0
Ścieżka awansu nauczycieli jest śmieszna, znam wielu nauczycieli dyplomowanych, którzy nie reprezentują ani wiedzy ani kompetencji społecznych, a wynagrodzenie mają wysokie. Czas wreszcie porządnie zreformować te grupę społeczną.
0
Awans zawodowy o jedna wielka lipa. Na Radzie Pedagogicznej od peeselowskiej dyrektorki dowiedziałem się, że reformę edukacji z założenia muszą przeprowadzić doświadczeni dyrektorzy i w okresie przejściowym nie będzie konkursów dyrektorskich, a nawet organ prowadzący będzie mógł bezproblemowo przedłużyć kadencji dyrektorowi sprawującemu te funkcję. Przecież to niemożliwe, żeby PiS był tak durny i powierzał reformę oświaty starym komuchom, którzy są przyczyna upadku polskiego szkolnictwa. Te "dyplomowane" stare babska trzeba wysłać na emeryturę, a nie powierzać odpowiedzialne stanowiska - one są gorsze ruscy namiestnicy.
0
Zgadzam się z tobą. O konkursie dyrektorskim nie ma co nawet myśleć przy tym rodzaju systemu jaki widzimy teraz. Ale mam wrażenie, że można wybrać też trochę inną drogę i szkolić się równolegle do oczekiwania na nowe możliwości. Sprawdź orke.pl praktyczne szkolenia dla nauczycieli. Jeśli masz jakieś pytania daj znać. Z przyjemonścią pomogę;)
0
Awans ,a co po zmianach na wsiach, ponad 90% to podstawówka i "byłe" gimnazja -i co teraz robić?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: