Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj na KUL-u było jak w wakacje.Pusto i tylko wiercą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego w artykule przywoływane są tylko uczelnie publiczne. W Lublinie działają jeszcze cztery uczelnie niepubliczne, które również oferują bardzo ciekawe kierunki studiów. Moim zdaniem nawet lepsze z punktu widzenia praktycznej nauki zawodu, ponieważ po nich można znaleźć pracę. Ja ukończyłem lubelską Wyspę i pracę w zawodzie znalazłem już na drugim roku, w firmie, w której miałem praktyki. Uważam, że szkoły niepubliczne są znacznie lepsze dla osób, które prowadzą już dorosłe życie i rozumieją, że start zawodowy nie tyle zależy od wykształcenia teoretycznego i dyplomu, co od faktycznych umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...