Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak będą płacić nie mnie jak 10 tys. to i ratownicy się znajdą .....""Za 10 tys. można dobrze żyć tylko na prowincji" - to słowa prezes Sądu Najwyższego..." także nie tylko ci przy korycie chcą godnie żyć. My na tym dole też, bo mamy takie same żołądki i też lubimy szynkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sam problem co w każdej branży-nie ma kto pracować. Szkoda że do polityki tak się pchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna fo(cz)tka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak rok temu a dwa miesiące leczyłem u dermatologa jeszcze zebym cos pukną to *** a godzinesie kąpałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech, to zdjęcie .... szarpałbym jak jehowy za klamkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ech, to zdjęcie  .... szarpałbym jak jehowy za klamkę !
 Prawdziwy mężczyzna nie pisałby o swoich fantazjach na forum, tylko by robił to, o czym marzy. Ale ty jesteś kmiotek i eunuch i masz kisiel w gaciach zamiast jaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apropo ratownikow.tydzien temu wybraliśmy się z mężem i dzieckiem nad zalew w mojej okolicy.maz poszedł wypożyczyć do domku ratownikow kajak.zapukal otworzył drzwi a tam pani na panu siedziała i wykonywała biodrami wiadome ruchy.byla tylko w koszulce czerwonej z napisem ratownik wodny.na plaży pustka całkowita była.pytam się po co dwóch ratownikow tam było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co dwóch ratownikow.Jeden sam by z nudów umarł a tak przynajmniej popracowali nad forma;)ps,możesz dać namiar na to kąpielisko;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...