Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiecie co, mam juz dosyc czytania tych waszych bredni, to ich wina, bili glupi... moze i tak, nikt tego nie wie, wiec jak mozecie to oceniac byliscie tam ? widzieliście ? samobójstwo.... kochali sie, byli szczesliwi ale najlepiej jest wam mowic jezeli nic nie wiecie i nie ponosicie za to zadnej odpowiedzialnosci za to co piszecie... zapamiętam Cie uśmiechnięta, na zawsze anetko (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie proszę Was nie wypisujcie tych bredni te dwie rodziny przeżywają tragedię. Jestem sąsiadką Rodziców tej dziewczyny / sama mam syna w jej wieku/i bardzo Im współczuję. Wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mi to wygląda na to, że dziewczyna mogła wpaść do wody i zaczęła się topić chłopak ją próbował ratować i się utopili, albo jakieś samobójstwo w imię miłości też jest to nie wykluczone.
wtf? jak to w imię miłości? przecież oni planowali wspólną przyszłość ! razem byli tacy szczęśliwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jassne, już bez przesady, w tym wieku to się myśli o wielu rzeczach, a niekoniecznie od razu się bierze ślub..już nie róbmy z nich męczenników miłości.. skoro byli tacy dorośli, mogli bardziej uważać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna napisał:
A co ma do tego WF i prawo jazdy? Ja z wfu w ostatniej klasie miałam 6, prawo jazdy również mam. Pływać nie umiem zbyt dobrze, próbowałam się nauczyć, ale bez skutku, więc Twój komentarz nie ma nic wspólnego z umiejętnością pływania. Nie każdy musi być dobry we wszystkim. Wina oczywiście nie leży tylko po jednej stronie, sami sobie są winni, gdyż zbytnio oddalili się od brzegu, ale winni są także ratownicy (o ile tacy tam w ogóle są, nie wiem, nie byłam tam), bo powinni ich zawrócić na kąpielisko i obserwować.
To jest wina rodziców,wychowawców,Owsiaka/róbta co chceta/,mediów,które nagłaśniają tego czuba/papiery psychiatryczne Owsiaka leżą w Choroszczy k.Białegostoku,a Pan Wajda rzucił hasło:"Owsiak na Prezydenta"/To jest samobójcza degrengolada tzw SALONU"GAZETY WYBORCZEJ",CZYLI ZDEGENEROWANEGO LEWACTWA LIBERTYŃSKIEGO,które z Polski chce zrobić najbardziej" postępowy"barak w Unii Europejskiej.Europa obudzi się w kleszczach fundamentalistycznego islamu,gdzie takie "pary" kamienuje się,a rodzicom obcina głowy.Wtedy nasi starsi bracia żydzi zatęsknią za chrześcijaństwem i KRZYŻEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
To jest wina rodziców,wychowawców,Owsiaka/róbta co chceta/,mediów,które nagłaśniają tego czuba/papiery psychiatryczne Owsiaka leżą w Choroszczy k.Białegostoku,a Pan Wajda rzucił hasło:"Owsiak na Prezydenta"/To jest samobójcza degrengolada tzw SALONU"GAZETY WYBORCZEJ",CZYLI ZDEGENEROWANEGO LEWACTWA LIBERTYŃSKIEGO,które z Polski chce zrobić najbardziej" postępowy"barak w Unii Europejskiej.Europa obudzi się w kleszczach fundamentalistycznego islamu,gdzie takie "pary" kamienuje się,a rodzicom obcina głowy.Wtedy nasi starsi bracia żydzi zatęsknią za chrześcijaństwem i KRZYŻEM.
Naprawdę nie wiem, co Owsiak, wyborcza albo żydzi mają do śmierci dwóch młodych osób, no ale niech Ci będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sex na tkakiej glembinie jest nie wskazany, mozna bylo w krzakach ,,bezpieczniej,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem oburzenia Pana X i powiązywania tej strasznej tragedii z jurkiem owsiakiem - to co się stało jest winą nas wszystkich, całego społeczeństwa, bo to my wszyscy tworzymy taki, a nie inny świat. Wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny. Mieliście wspaniałe dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gruby ben napisał:
Naprawdę nie wiem, co Owsiak, wyborcza albo żydzi mają do śmierci dwóch młodych osób, no ale niech Ci będzie.
Oj, lekow pewnie mu na wieczor nie dali i dlatego bredzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli ci ratownicy.? ku*** to przez nich to wszystko się stało zamiast ratować ludzi to się oglądają za pustymi laskami.;/ znam tą dziewczynę to moja siostra więc nie pier***cie takich głupot typu chciała być dorosłą z jej chłopakiem sorry ale jak już leżysz na materacu i zasypiasz to nie wiesz gdzie jesteś jak wpadniesz w wodę nie wiesz gdzie jest góra a gdzie dół tracisz orientacje i przez to się topisz.[*] oni oboje umieli pływać.! ale widocznie to nie pomogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co jak się czuje rodzina w takiej sytuacji.? to ja wam powiem jestem jej siostrą. czuję się teraz jakbym to ja była w tej wodzie co Anetka.;***** jestem zła zapłakana czuję poczucie odpowiedzialności mam was kompletnie dość jak wy możecie coś takiego pisać zastanówcie się trzy razy nad tym co chcecie napisać.! ;'( życie bez ciebie traci sens nie ma cię i twojego chłopaka którego tak kochałaś Michała.;( ale teraz już nie da się cofnąć tego co się stało mam nadzieję że jesteście szczęśliwi MOGŁO TAK SIĘ NIE STAĆ jak chłopak kochał i zobaczył jak się topi bo skurcz ją złapał pośpieszył na ratunek i sam się utopił .;( [*][*] na zawsze w moim sercu.;*** oboje.;'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki nie wiedziały, że na materacu nie uprawia się seksu i to na dodatek na środku jeziora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wery napisał:
Dzieciaki nie wiedziały, że na materacu nie uprawia się seksu i to na dodatek na środku jeziora...
tych głupkowatych komentarzy nie da sie juz czytać po komentarzu rodziny jednej z ofiar trafai sie taki komentarz!!!zal dla polskiego spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karina napisał:
gdzie byli ci ratownicy.? ku*** to przez nich to wszystko się stało zamiast ratować ludzi to się oglądają za pustymi laskami.;/ znam tą dziewczynę to moja siostra więc nie pier***cie takich głupot typu chciała być dorosłą z jej chłopakiem sorry ale jak już leżysz na materacu i zasypiasz to nie wiesz gdzie jesteś jak wpadniesz w wodę nie wiesz gdzie jest góra a gdzie dół tracisz orientacje i przez to się topisz.[*] oni oboje umieli pływać.! ale widocznie to nie pomogło.
tam nie ma zadych ratownikow sama czesto bywam nad tym jeziorem i mimo tego ze nie ma tam ani jednego ratownika pierwszy raz slysze zeby co takiego sie wydarzylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ona zadławiła się jego pytongiem i się udusiła a on nie mógł wyciągnąć z gardła jej i poszedł na dno zaraz za nią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze opalali sie na materacu, zasneli i wypleneli tak daleko, spadli z materaca, doznali szoku i po nich... smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zdecydowanej wiekszości przypadków ludzie toną ponieważ "MATERAC" nie powinien być używany do pływania!!!! Materace starszej generacji (gumowe pokryte materiałem)tym się różnią od używanych obecnie ( plastikowych, wellurowych, silikonowych, itd.), że w przypadku wywrotki łatwo było nań wejść z powrotem. Na śliski materac plastikowy wejście z wody dla średnio sprawnej osoby jest wręcz niemożliwe, jesli dojdzie panika, zmęczenie, szok termiczny, próba ratowania kolegi - tragedia gotowa. Powinno się zakazać pływania na materacach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, takich sie bredni naczytałem na tym forum, ze to sie w glowie nie miesci. A juz najgorsze z tego wszystkiego, ze ci 'wyksztalceni Polacy' nie umieja, a moze raczej nie chca poczuc sie w skore najblizszych przyjaciol. No ale nie ukrywam, rozwalily mnie co niektore wypowiedzi, np.: ~nnn~ (post #29) - twierdzisz (nie jedyny, no ale wyraznie to u ciebie pisze) ze Rekin (tak na niego mowilismy, wlasnie z tego wzgledu ze) byl swietnym plywakiem, raptem kilka dni temu plywal u nas na stawach wieczorem (bylem przy tym) ~Gość~ (post #38) - "samobójstwo w imię miłości"??? Wielkie OMG, oczywiście ty tylko zakladasz, bo twierdzisz ze to nie wykluczone. No OK, ale ja ci moge smialo powiedziec ZE TO NIE BYLO SAMOBOJSTWO. Za dobrzee go znam, ja i inne 2 osoby chodzilismy razem cale przedszkole, przez podstawowke, az po gimnazjum i NIE MIELISMY przed soba zadnych tajemnic. Tym bardziej ze ZAWSZE gdy go widzialem, byl usmiechniety, bez wyjatkow, dlatego teraz jeszcze jakos do mnie nie dociera to ze nie zyje... no bo nie umiem sobie wyobrazic jego twarzy, przeciez zawsze byl taki zywy.. no ale w kadzym razie badz pewny ze to co mowisz nie jest prawdziwe. ~Gość~ (post #40) - tutaj powiem krotko, bo szkoda slow: ZAPOMNIAŁA ŚWINIA JAK PROSIĘCIEM BYŁA? ~Gość~ (post #42) - w sumie racja, ale post niepotrzebny. Człowieku, to samo powiedzialbys w twarz ich rodzicom? Czy moze odwaga dopisuje ci tylko na internecie, bo możesz anonimowo coś dopier***ić?? ~JPII~ (post #44) - ciekaw jestem czy ten krzyż przywróci ich do zycia... ups, RACZEJ NIE. Bog zapewne istnieje, ale osobiscie w niego nie wierze. A co do kraju, to sam widzisz jaki jest nasz narod. Liczy sie tylko to, zeby jak najglosniej wypowiedziec swoje racje. Tylko swoje, bo co przeciez co niektorych obchodza inni... co z tego ze najblizsza osoba umarla, przeciez jak nam usuna krzyz to swiat sie skonczy, ludzie! OGARNIACIE?!?! ...bo ja nie. ~Bronko~ (post #50) - tacy nie zasluguja na zaden komentarz. Typowy dres, dorwal sie do 'klafiatuly' i prawi swe mądrości z płyty chodnikowej. ~Gość~ (post #51) - Mhm... fajnie... przepowiadanie przyszłości i karty tarota w innym temacie. ~Bronko~ (post #55) - Hoho... my się napewno spotkamy, bo nie ukrywam, że jestem tam już po częsci, ale wiedz ze bedziesz zalowal spotkania TAM ze mną... >] Tak przy okazji, cytując go, tylko sprawiacie mu radoche, wiec nie wiem po co to xd ~aga~ (post #59) - NARESZCIE! ktoś normalny się odezwał... ~eve.~ (post #64) - kolejny post, który jakoś obniża testosteron co niektorych ~Artur~ (post #65) - Trzymam kciuki! ...za to żeby rodzice wypuścili cie wreszcie z piwnicy, i ujżał trochę swiatła dziennego. ~mirek~ (post #67) - ej, kto tutaj wpuścił "Dziecko RedTube'a"?! Niektórym to tylko bzykanie w glowie... (ŻAL.PL) ~wery~ (post #72) - ale nam zboków ostatnio obrodziłoo! I sam widzisz ~JPII~ z czego składa się nasz 'naród'... przy czym ja bym tego nawet nie nazwał narodem, tylko dziką bandą, której co niektórzy sie wstydzą, i żeby się do nich nie przyznawać wyjeżdżają do pracy za granicę... PzDr dla normalnych ludzi!! ~michau~ (post #75) - lepiej pozostan na swoich stronkach z "pszczółkami", bo takie jak np. strona Dziennika Wschodniego ci szkodzą... P.S. - ciekaw jestem jak byś się czuł, gdyby TWÓJ najlepszy przyjaciel zginał, no ale zacznijmy od tego, że musisz najpierw takiego mieć, bo "duży763" i "mokra2076" do takich (uwierz mi) nie należą... Naprawdę smutno mi, że niektórzy myślą tylko o sobie, bo np. ja nie mogę przestać myśleć o swoim przyjacielu... ale to tylko kolejny pretekst dla mnie żeby wynosić się z tego pop*******nego kraju... STRZEŻCIE SIĘ WSZYSCY! BO NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY! Rekin4EVER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Kurowie na kopalni utopił się chłopak ...ludzie kąpią się w wyrobiskach po piachu koło gminnego śmietnika... pytanie do urzędasów ---dlaczego właściciel tych dołów nie ma obowiązku ich ZABEZPIECZYĆ?! INTERESUJE WAS TYLKO KASKA?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez przypadek siedząc na internecie znalazłam wiadomość, o tym że nad Krasnym utonęły 2 osoby. Bardzo mnie to zaciekawiło, ponieważ sama byłam tam 2 tygodnie temu, pod namiotami. I powiem tak; sama mam 19 lat i nie potrafię pływać, ale jakoś ne ubolewam nad tym, wiedząc, że nie potrafię pływać pluskałam się nad brzegiem jeziora (troszkę dalej odważyłam się oddalić, tylko z pomocą mojego chłopaka, ale to i tak musiałam czuć dno pod nogami) Jednak mój chłopak i jego kolega (obaj potrafią pływać) wypłynęli na materacach dość daleko (zaczęliśmy się ze znajomymi niepokoić, ponieważ nie było ich ponad dwie godziny) postanowili przepłynąć na drugi brzeg jeziora, ale na szczęście im się to nie udało, bo gdy wypłynęli za daleko ratownik do nich podpłynął i kazał płynąć koło brzegu i tak też zrobili, posłuchali się (po prostu zrozumieli, że to niebezpieczne i że nie mogą dalej płynąć tak jak im się podoba. I nie mówcie, że ratowników niw ma bo byłam tam 3 dni i codziennie widziałam jak ratownik pływał łóką po całym jeziorze. Ja nie wiem jak było w przypadku tych 2 osób, bo nie byłam, nie widziałam ale faktycznie na tym jeziorze, jest dużo ,,zakamarków'' porośniętych trawą, trudno widocznych nawet dla ratowników, więc jeśli podpłynęli tam to może ratownik ich nie zauważył... A poza tym czytając wcześniejsze wypowiedzi, wiem, że potrafili pływać, więc tak na prawdę nie wiadomo co było przyczyną tej strasznej tragedii... Jedyne co mogę tu powiedzieć to to, że bardzo współczuję ich rodzinom... Pokój ich duszom... Niech im ziemia lekką będzie... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...