Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha bliżej Gąsior-Marek na liście

Utworzony przez wyborca, 2 lipca 2011 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Jak ni gąsior to mucha. Normalnych ludzi w POparańcach nie widzę. Więc nie głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos tak czuje, ze moze bardzo bolec jak sie po wyborach "spadnie" z pierwszego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w ogóle na liście będzie Gąsior-Grabarczyk, to nie głosuję na PO i tyle. Z resztą nie tylko ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po cholerę bombardujecie mnie informacjami o tym menelostwie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące jest to, że na pierwszym miejscu na liście jest cielę, które poza wręczeniem kwiatów nie zrobiło nic, ani jednego wystąpienia w Sejmie ...., a na drugim czolowa lanserka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwią się, że PO w lubelskim przegrywa. Dlaczego nr1, za co? Mało wyraźna działaczka ta Gąsior-Marek działa no i te jej gafy typu wręczenie kwiatów... ale chyba każdy wie o co chodzi... ;-) Jeśli to nr 1 lubelskiej PO to "żenuła"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieważne, które miejsce zajmie Mucha. I tak ogrom osób nie zagłosuje na PO z jednej prostej przyczyny: bo na tej liście znajduje się pani Gąsior-Marek. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba pan redaktor pomylił zdjęcia bo są na nich dwie kobiety a wyraźnie jest napisane że z pierwszego miejsca staruje pan marek gąsior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W PO ścierają się frakcje ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka (tzw. "spółdzielnia") oraz Marszałka Sejmu Grzegorza Schetyny. Gąsior-Marek kojarzona jest z pierwszą opcją. Mucha i Karpiński uchodzą za ludzi Marszałka. Schetyna chciał, żeby Mucha otwierała listę w Lublinie, poparł go Premier, ale zostali przegłosowani i Gąsior-Marek utrzymała, póki co, "jedynkę". ... jedna grupa panów forsuje Gąsior-Marek, a druga grupa panów forsuje Muchę. Oni wszyscy uważają, że ciemny naród głosuje na numerki na liście, a nie na nazwiska. Sami kandydaci też to wiedzą, skoro tak zażarcie walczą o "jedynki". Nazwisko Gąsior-Marek jest niczym, nazwisko Mucha jest niczym, ani Nowak, ani Kowalski. Ważny numerek na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam ,że to Trafny wybór Gąsior-Marek jest o wiele bardziej ludzka od tej muchy (ładniejsza też),Aby się o tym przekonać wystarczy iść do jej biura na 3 maja ,A do muchy nie ma po co iść bi jej nigdy nie ma traktuje wszystkich z góry.Poza tym uważam ,że z całej listy PO pani Gąsior jest najlepsza w porównaniu do np Kulki to inna liga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zażenowany tym że PO wystawia na "1" panią Gąsior - Marek, po prostu czuję się obrażony tym że ta partia której byłem do tej pory sympatykiem i głosowałem na ich przedstawicieli proponuje mi takiego reprezentanta w sejmie, żenada. Pani Mucha spełnia chociaż jakieś minima aby być posłem, zaś pani Gąsior-Marek dostała swoją szansę w tej kadencji i tylko skompromitowała się na cały kraj lecąc do Grabarczuka z kwiatami. Nie sądziłem że w ogóle będzie na liście do sejmu, ale widać że w PO najważniejsze jest podlizywanie się komu trzeba. Po wyborach wszyscy są zdziwieni dlaczego w Lublinie wygrywa PiS, właśnie dlatego że w Lublinie PO robi wrażenie zbieraniny ludzi nie najwyższego pokroju próbujących dorwać się do władzy. Wartościowi ludzie zostają odsunięci (np. pani Gilowska) a inni honorowo odchodzą sami. I na pierwszego reprezentanta regionu zostaje nam tylko pani Gąsior-Marek. Żenada i wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobitki w sobie coś mają,bo o pozycję dbają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kobitki w sobie coś mają,bo o pozycję dbają.
Szanowna Pani dr parafrazując kabaret Ani Mru Mru, trzeba wiedzieć koko kopnąć w d..ę aby dostać pół królewstwa-per analogie -trzeba wiedzieć komu kupić bukiet.To by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a co ze Strojnowską? Może na nią ludzie by głosowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Baranowski napisał:
Jestem zażenowany tym że PO wystawia na "1" panią Gąsior - Marek, po prostu czuję się obrażony tym że ta partia której byłem do tej pory sympatykiem i głosowałem na ich przedstawicieli proponuje mi takiego reprezentanta w sejmie, żenada. Pani Mucha spełnia chociaż jakieś minima aby być posłem, zaś pani Gąsior-Marek dostała swoją szansę w tej kadencji i tylko skompromitowała się na cały kraj lecąc do Grabarczuka z kwiatami. Nie sądziłem że w ogóle będzie na liście do sejmu, ale widać że w PO najważniejsze jest podlizywanie się komu trzeba. Po wyborach wszyscy są zdziwieni dlaczego w Lublinie wygrywa PiS, właśnie dlatego że w Lublinie PO robi wrażenie zbieraniny ludzi nie najwyższego pokroju próbujących dorwać się do władzy. Wartościowi ludzie zostają odsunięci (np. pani Gilowska) a inni honorowo odchodzą sami. I na pierwszego reprezentanta regionu zostaje nam tylko pani Gąsior-Marek. Żenada i wstyd...
Nie powiedziałabym ,ze wygrywa PiS .Ostanie wybory na prezydenta Lublina wygrał reprezentant PO i jak do tej pory dobrze sobie radzi na tym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, zwykłemu szaremu wyborcowi, co Pani Gąsior-Marek zrobiła dla Lublina? Nie co obiecała i obieca pewnie przed wyborami ale co zrobiła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że przy obecnym systemie głosowania taka Gąsior Marek i Mucha mają spore szanse dostać się do sejmu. I jeśli się dobrze przyjrzeć to żadna z istniejących partii nie dba w o interesy lubelszczyzny tylko o swoje wynagrodzenia. Zobaczcie np kto robi interesy w Lublinie i zarząda spółkami skarbu państwa typu PKS, Lotnisko itp. Tam w większości rządzą ludzie z partyjnego przydziału (bez wyjątku z PO, PiS, SLD, Ordyncka i PSL) a nie specjaliści w danej dziedzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, zwykłemu szaremu wyborcowi, co Pani Gąsior-Marek zrobiła dla Lublina? Nie co obiecała i obieca pewnie przed wyborami ale co zrobiła?
SZAREWMU WYBORCY-SZANOWNY PANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Pani Gąsior-Marek. Będę głosował na Panią Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
SZAREWMU WYBORCY-SZANOWNY PANIE.
Jak już się czepiamy to "szaremu" szanowny Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...