Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha do posłów PiS: Na co wam to było? Sejm odrzucił projekt "Stop Aborcji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 o 20:32 Powrót do artykułu
zatłukłem dzisiaj dwie ospałe muchy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skasowano mój wpis, gdzie pytałem, czy dożyję czasów, gdy z ust członka PO nie padnie żadne kłamstwo. Dlaczego?
0
Parasolem?
0
Kasowanie wcale niegłupich komentarzy w tej gazecie staje się normą. Przekonany jestem ,ze robi to jedna i ta sama osoba-ciekawe dlaczego?
0
Występy pani Muchy to obciach i żenada
0
Zajmij się swoim dziećmi a nie nieradzonymi!!!
0
Mucha dzieci chce uśmiercać starców chce uśmiercać -pamiętacie?
0
Szacun p. Tokarska i p. Soboń. Pogarda dla upadłego ministranta Tułajewa.
0
Mam nadzieję że dla większości pseldoposlow,  awanturników politycznych czy nawet bez kultury osobistej obecna kadencja będzie ostatnia. Bo huczenie z mównicy i gadanie głupot o parasolce nie przystoi polskiemu posłowi tym bardziej osobie podobno z wyższym wykształceniem. 
0
Po to żeby przepchnąć CETA, zadufana w sobie kobieto! Naprawdę jesteście aż tak ślepi?
0
Typowe odwrócenie uwagi od ISTOTNYCH spraw. Tym razem chodzi o przepychanie CETA. A czym jest CETA? Upraszczając można powiedzieć, że to coś w rodzaju ACTA przeciwko któremu swego czasu protestowały na ulicach dziesiątki czy też setki tysięcy z nas. Pamiętacie? Teraz będzie trzeba wyjść na ulice przeciwko CETA!
0
Od dzisiaj będę głosować na osoby nie na partie , jedyny porządny z lubelszczyzny to Jan Łopata co ciekawsze z PSL. Reszta to dno manipulowana i pracująca za zagraniczne pieniądze.
0
Parasolem wymachiwać ?? To już lepszy pan Palikot-było ciekawiej i śmieszniej
0
Dupek
0
Co to są dzieci nieradzone?  :-D 
0
Potwierdzam.
0
Dla przypomnienia to Palikot wymachiwal chu...m A ta idiotka parasolka na pewno maja ze soba cos Wspolnego ta sama banda kanalii
0
Że głupia to trudno, ale dlaczego taka brzydka się zrobiła.
0
Jestem za eutanazjia dla Muchy
0
Nazwisko pasuje do osoby , muszka plujka! Zenada!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: