Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha do posłów PiS: Na co wam to było? Sejm odrzucił projekt "Stop Aborcji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 20:32 Powrót do artykułu
zatłukłem dzisiaj dwie ospałe muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skasowano mój wpis, gdzie pytałem, czy dożyję czasów, gdy z ust członka PO nie padnie żadne kłamstwo. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parasolem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasowanie wcale niegłupich komentarzy w tej gazecie staje się normą. Przekonany jestem ,ze robi to jedna i ta sama osoba-ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Występy pani Muchy to obciach i żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się swoim dziećmi a nie nieradzonymi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha dzieci chce uśmiercać starców chce uśmiercać -pamiętacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun p. Tokarska i p. Soboń. Pogarda dla upadłego ministranta Tułajewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dla większości pseldoposlow,  awanturników politycznych czy nawet bez kultury osobistej obecna kadencja będzie ostatnia. Bo huczenie z mównicy i gadanie głupot o parasolce nie przystoi polskiemu posłowi tym bardziej osobie podobno z wyższym wykształceniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to żeby przepchnąć CETA, zadufana w sobie kobieto! Naprawdę jesteście aż tak ślepi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe odwrócenie uwagi od ISTOTNYCH spraw. Tym razem chodzi o przepychanie CETA. A czym jest CETA? Upraszczając można powiedzieć, że to coś w rodzaju ACTA przeciwko któremu swego czasu protestowały na ulicach dziesiątki czy też setki tysięcy z nas. Pamiętacie? Teraz będzie trzeba wyjść na ulice przeciwko CETA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj będę głosować na osoby nie na partie , jedyny porządny z lubelszczyzny to Jan Łopata co ciekawsze z PSL. Reszta to dno manipulowana i pracująca za zagraniczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parasolem wymachiwać ?? To już lepszy pan Palikot-było ciekawiej i śmieszniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to są dzieci nieradzone?  :-D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przypomnienia to Palikot wymachiwal chu...m A ta idiotka parasolka na pewno maja ze soba cos Wspolnego ta sama banda kanalii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że głupia to trudno, ale dlaczego taka brzydka się zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za eutanazjia dla Muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko pasuje do osoby , muszka plujka! Zenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...