Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to  chyba pociag interregio, przewozow regionalnych, w tamtym roku w najwieksze mrozy jechalam podobnym, okna nieszczelne, lód na szybach, do srodka padał snieg...na krótką metę pomagały chusteczki higieniczne wtykane w dziury... pociagi o "takim" standardzie widzialam tylko tutaj, na tasie lublin - warszawa, nigdzie indziej, wszystko co najgorsze idzie na lubelskie, troche przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pendolino wschodniej Polski. Szkoda słów na ten cały nasz rząd . Wschód będzie wschodem i nic tu się niezmienni począwszy od brudnego dworca PKS (teraz to jakaś spółka prywatna). Dalej będą chwalić Żuka a w Lublinie w miejscach gdzie powinny być reprezentacyjnymi będzie bród wschód i ubóstwo. Gorzej jak na Ukrainie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pociąg jeździ też na trasie Lublin-Wrocław. Ponad 8 godzin horroru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie dziwi, że ktoś tak oderwany od rzeczywistości i posiadający tak małą wiedzę na temat stanu kolei w Polsce w ogóle mógł zostać ministrem, och przepraszam, ministrą. Chociaż - pytanie, czy ministra sportu wiedziała ile jest bramek do gry w futbol, hehehehehe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puścili "kibel" jako interregio bo najnormalniej PR nie mają dużo wagonów ze sprawnym ogrzewaniem. Takie pendolino w wersji lubelskiej. Napalacie się jak łysy na grzebień ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich pociągów jeszcze jest sporo, ale nie powinno ich być. W zimie grzejnik pod siedzeniem może ugotować człowieka na twardo. Pytanie do kolei: czy na zmianę konstrukcji ogrzewania trzeba przeznaczyć 30 lat? Już dawno nie jeżdżę pociągiem i nie zamierzam już wsiąść do żadnego pociągu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu zapyziałym pociągiem wracałem 2 lata temu Z WROCŁAWIA DO LUBLINA dnia 1 stycznia, czyli PO SYLWESTRZE. 8 godzin masakry, tłum i ścisk nie do opisania. Nie ma to jak podstawić stare pudło do komunikacji regionalnej, które ma przewieźć masę ludu wracającego z Sylwestra. Cena biletu oczywiście ta sama. Antykomfort i KPINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent, rząd ,takie i te koleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekaw ,czy pani minister wie że są bary mleczne,że dzieci idą do szkoły bez zjedzonego wcześniej śniadania,że ludzi nie stać na wykupienie leków.Czy pani minister wie o wielu innych rzeczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jak nie ma? A za co było 500tys.zł nagrody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo sobie wybraliście tego macie. Ciągle są narzekania w trakcie, a potem nadal rządzą ci sami. Może czas żądać zmiany ordynacji wyborczych i przestać głosować na partie, a zacząć na konkretne nazwiska bez wskazywania z jakiej jest partii. Czas odsunąć ludzi, którzy zachowują się jak przestępcy - afera goni aferę. Czas przestać ich wybierać! Są już wystraczająco zdeprawowani i żyją w swoim własnym świecie, a o naszym świecie nie mają pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pociągi i niewiele lepsze składy w tlk jeszcze długo będziemy widzieć i nimi jeździć. A to dzięki Pendolino a konkretnie cenie za całą inwestycję "pendolino".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI MUCHA TO WOGÓLE JEST DIZWADŁO JAKICH MAŁO!!PAMIĘTAM JEJ KAMPANIĘ DO SEJMU, JAK WISIAŁY PLAKATY Z JEJ GĘBĄ,MYŚLAŁEM CZY TO KONKURS PIĘKNOŚCI CZY WYBORY,TAK BYŁA YRETUSZOWANA!!A JAK MÓWIĄ KOMENTUJĄCY JEJ WYNURZENIA NA FACEBOOKU, POLITY MAJA WYJ.....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do synków jechała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowa patelnia - płakac sie chce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pociąg jeździ też na trasie Lublin-Wrocław. Ponad 8 godzin horroru! Jak sie nie podoba to nie jezdzij. 8 godzin w autobusiem to jest horror a nie to. A po drugie na Ir Bolko jezdzi skład EN57 a na zdjeciu jest tzw wagon typu 'bonanza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pociąg jeździ też na trasie Lublin-Wrocław. Ponad 8 godzin horroru!
Taki pociąg jeździ też na trasie Lublin-Wrocław. Ponad 8 godzin horroru!
Jechałam z Katowic do Lublina!Lato wszystkie okna otwarte bo upał i ten łomot kół o szyny.Myślałam że dostane rozstroju nerwowego. Wyszłam z pociągu jak naćpana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...