Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010 w Lublinie (pełny program)

Utworzony przez cdx, 20 kwietnia 2010 r. o 14:17
Znowu będzie łomot nie do zniesienia słyszalny w niemal całym mieście. Do 22 - nie ma sprawy . Ale co na to ustawa mówiąca o ciszy nocnej od 22.00-do 6.00??? Panie Prezydencie życzę żeby ten hałas dał panu nieźle po uszach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno miało byc bez disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdx napisał:
Znowu będzie łomot nie do zniesienia słyszalny w niemal całym mieście. Do 22 - nie ma sprawy . Ale co na to ustawa mówiąca o ciszy nocnej od 22.00-do 6.00??? Panie Prezydencie życzę żeby ten hałas dał panu nieźle po uszach!!!!
Organizator imprezy występuje o specjalne pozwolenie (na komendzie głównej o ile się nie mylę) i tym samym ma prawo w danym dniu nie przestrzegać ciszy nocnej. W przypadku niektórych wydarzeń(SYLWESTER/NOWY ROK) cisza nocna w ogóle nie obowiązyję. Poza tym mieszkam w Lublinie już ponad 20 lat i raczej blisko miasteczek akademickich (LSM) i jakoś na łomot nie narzekałem. Ale jak ktoś od razu postanowi, że będzie mu przeszkadzać to na pewno i z 40 km będzie słyszał... A niestety "upierdliwość" kilku ludzi nie oznacza, że reszta musi chodzić na palcach. Juwenalia są co roku i ma pan czas by zainwestować w zatyczki do uszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Sylwestra też sie skarzysz na halas ?? Glupota ludzka nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam Juwenalia! Oczywiście dla tych wszystkich "ofensywnych" miekszańców Lublina najlepiej byłoby gdyby cisza nocna trwała 24h/dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdx napisał:
Znowu będzie łomot nie do zniesienia słyszalny w niemal całym mieście. Do 22 - nie ma sprawy . Ale co na to ustawa mówiąca o ciszy nocnej od 22.00-do 6.00??? Panie Prezydencie życzę żeby ten hałas dał panu nieźle po uszach!!!!
Po takich komentarzach jestem coraz bardziej przekonany że Lublin to duża wieś, a wszystko to przez mieszkańców, ciszy i spokoju to możecie sobie szukać za miastem. Najpierw narzekania że nic się nie dzieje, a juka juz coś chce się zorganizować to lament że za głosno ze jedna czy dwie ulice zamknięte ze Jansie Pan się tak meczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po takich komentarzach jestem coraz bardziej przekonany że Lublin to duża wieś, a wszystko to przez mieszkańców, ciszy i spokoju to możecie sobie szukać za miastem. Najpierw narzekania że nic się nie dzieje, a juka juz coś chce się zorganizować to lament że za głosno ze jedna czy dwie ulice zamknięte ze Jansie Pan się tak meczy...
Osobiście nie mam nic przeciwko tego typu imprezom. Jedynie osoby biorące w nic udział mogłyby się zachowywać kulturalniej tzn. nie żygać tam gdzie popadnie, nie sikać po elewacjach i klatkach bloków znajdujących się niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i panowie LADY PANK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie odnosnie roznego rodzaju zawodow sportowych? Orientuje sie ktos jak jest z zapisami? W dniu imprezy, czy wczesniejsze zgloszenia ? DZieki i pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez muzyki elektronicznej to TO party koło PRAWDZIWYCH JUWENALL nawet nie leżało ... program jak z biedronki ... gdzie jest House on air? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie się coś będzie działo nad zalewem! Koncert szantowy! Bardzo dobrze! Brakowało takiej organizacji wokół regat. A co do pierwszego postu to wkońcu Lublin jest miastem studenckim (5 uczelni) i mieszkańcy powinni się już dawno przyzwyczaić że przynajmniej raz do roku się coś dzieje i jest głośniej niż zwykle... Bez studentów to miasto by umarło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lecimywkulki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIP-HOP JAM JUWENALIA 2010: PROSTO MIXTAPE 600V: (Sokół, VNM, Dj 600 Volt, HIFI Banda), JĘDKER, Jaźwa, Dj DTL, FENOMEN, Dj Kostek, Ten typ Mes, Dj Hubson, ZARYS ZDARZEŃ 18.05.2010 Klub Studencki Kazik, ul. Nadbystrzycka 40a Lublin. START 19.OO. WJAZD 15 PLN.
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2010 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 maja - cool kids of HEATH? mam nadzieję, że to literówka (?), bo chętnie wybrałabym się na CKOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy żeby brać udział w koncercie np t love w sali UM trzeba być studentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie może na które koncerty trzeba będzie kupic bilet i w jakiej cenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to koncert t.love bedzie dostepny dla wszystkich poniewaz odbedzie sie "on air"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos sie orientuje gdzie ( i czy jeszcze) mozna dostac bilety na kabarety w muszli 16 maja ? z tego co sie orientuje impreza serwowana przez politechnike.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu na fjeliniadzie komuś łeb urwą jak roku temu... To mają być studenci?? Obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszły mnie słuchy że Na Eldokę trza se bileta kupić prawda to?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...