Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2010 w Lublinie: The Rasmus na początek

Utworzony przez BB, 11 marca 2010 r. o 19:14 Powrót do artykułu
czekałem czekałem czekałem i się doczekałem.....w końcu prawdziwa gwiazda a nie jakis shit.Mega BRAVA!!!!!!!!sądze że od kilkudziesięciu lat w lublinie nie było tak topowego i znanego zespołu Chyba to nasze marudzenie dało rezulataty.Dopytywałem się o nich rok i dwa lata temu no i są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest pewne w 100000% ?!?! I czy będą wpuszczać nie tylko studentów?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież zawsze pierwszy koncert pod zamkiem jest za free i dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleeee sie schleeeejeeemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieki za informacje ;p ja tam nie wiem, będę pierwszy raz na juwenaliach xD Takie szczęście fana TR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TR nie byli dwa razy w Polsce, tylko 6 razy:] - w tym 3 koncerty :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Assik napisał:
TR nie byli dwa razy w Polsce, tylko 6 razy:] - w tym 3 koncerty :] kto to wogóle pisał O_o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie masz racje Assik !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matkomatkomatko! Muszę się wybrać, po prostu MUSZĘ! :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadę ! : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadem. !! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół Polski przejadę, ale muszę tam być !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla The Rasmus wszedzie pojade! Nawet na drugi koniec swiata! Kocham ich i ich muzyke! <33333333333 :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie,wpuszczaja tylko studentow? Czy osoby pelnoletnie rowniez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale oni?????? ani oni za bardzo na topie nie są a i klimatem tak średnio pasują;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee? nie są na topie? to czego ty słuchasz? lady gagi albo innego g_wna? Ja tam jadę! Będę tam choćby nie wiem co! Kocham The Rasmus i to jest najlepszy zespół na świecie <3 Dla nich pojadę na koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w miarę ścisłości TR byli 7 razy 20,09,03 Wrocław (Bar,ale nie pamiętam jaka edycja) 22,11,05 Wwa (koncert) 28,04,06 Łódź (EMA) 20,05,06 Gdańsk (juwenalia) 13-14,11,08 Wwa (Empik,FG) styczeń2009 Wwa (Najmniejszy koncert) 21,02,09 Wwa (koncert) no i teraz:D będę na pewno, bo nie opuszczę takiego show. oni są niesamowici między innymi w podejściu do fana^^ nie darowałabym sobie jakbym nie była w Lublinie, bo na pewno chłopaki dadzą z siebie 300% normy, zresztą jak zawsze KIITOS dla władz miasta, jesteście wielcy:* Paljonko Kiitoksia Lubli:* i do zobaczyska na koncercie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos niesamowitego!!! oczywiscie ze bede!!! nie moge tego przegapic!! mimo matury... ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy osoby niepełnoletnie będą mogły dostać się na koncert The Rasmus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert jest w plenerze po Zamkiek w centrum miasta na starówce nie ma ograniczeń wiekowych nie ma biletów teren jest otwarty na zaparkowanie w centrum nie ma szans dworzec pks jest 200 metrów od sceny głównej najlepszy dojazd busem/autobusem albo zaparkowanie na osiedlowym parkingu w ok. centrum i spacerek przez cudną starówkę w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...