Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011: Kukiz i Piersi zagrali dla studentów (zdjęcia)

Utworzony przez Antyblef, 22 maja 2011 r. o 11:14
Tylu wspaniałych wokalistów,muzyków -odkrytych przez K. Wojewódzkiego i Chylińską a także Wojtka Manna a ja k*rwa nadal muszę słuchać bekowiska w wydaniu ;Kukisa,Skiby,Wydry i innych Leszowych (nie mylić z Leszczem bo ten akuraat ma czym zachwycić słuchacza i nie jest to d*pa ubrana w różowe majtki). Potem dziwimy się,że na Eurowizji reprezentujące nas miernoty i badziewiaki ze stada Cygana i Jagielskiego kompromitują naszą 32 milionową społeczność. Czasami się zastanawiam jak to się dzieje że na prezydencką ikonę wybiera się mi człowieka po zawodówce lub ignoranta który poprawnie nie potrafi napisać podstawowego wyrazu jakim jest słowo ból czy nadziei a deskredytuje się człowieka z tytułem profesora ? Dlaczego każe się zapomnieć o wspaniałym Rosiewiczu czy o Grześkowiaku a faworyzuje się Leopolda Kozłowskiego ?.Zastanawiam się i radzę zastanowić się wszystkim innym ,którym dobro mojego kraju nie gdzie indziej leży jak na sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której zagra T. love?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu wspaniałych wokalistów i muzyków odkrytych przez K.Wojewódzkiego i A.Chylińską a także W.Manna, a ja ciągle muszę słuchać bekowiska w wydaniu Kukisa,Skiby czy ładnie rozkraczonej Lesz (nie mylić z "Leszczem bo ten akurat ma czym zachwycić słuchacza i nie są to rozprute ,różowe majtki) Potem się dziwimy, że na takim festiwalu Eurowizji jesteśmy kompromitowani przez pseudoartystów ze stajni Cygana czy W.Jagielskiego. Dość często zastanawiam się dlaczego tak się dzieje,że na prezydencką ikonę wybiera mi się człowieka ciut więcej niż po podstawówce albo ignoranta,który nie potrafi poprawnie napisać wyrazu ból czy nadziei a deskredytuje się człowieka z tytułem profesora. Dlaczego każe się zapomnieć o wspaniałym artyście A.Rosiewiczu i Grześkowiaku ale już nie wolno nie wiedzieć kim jest Leopold Kozłowski. Może zastanówcie się i wy którym na sercu a nie gdzie indziej leży dobro Naszego Kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście nie musimy słuchać tych wielkich, odkrytych wspaniałych talentów, którzy swoją sztucznością przypominają plastik, ponadto cieszę sie że mamy jeszcze w Polsce prawdziwych artystów takich jak np. Kukiz. Po prostu jeśli nie lubisz jego muzyki to nie musisz chodzić na koncerty, możesz w samotności słuchać muzyki granej przez wspaniałe osobistości odkryte w telewizyjnych programach. Ponadto porównanie Kukiza na gwiazdek typu Lesz czy Wydry jest chyba nieporozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście nie musimy słuchać tych wielkich, odkrytych wspaniałych talentów, którzy swoją sztucznością przypominają plastik, ponadto cieszę sie że mamy jeszcze w Polsce prawdziwych artystów takich jak np. Kukiz. Po prostu jeśli nie lubisz jego muzyki to nie musisz chodzić na koncerty, możesz w samotności słuchać muzyki granej przez wspaniałe osobistości odkryte w telewizyjnych programach. Ponadto porównanie Kukiza na gwiazdek typu Lesz czy Wydry jest chyba nieporozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Antyblef/Kurenda Problem w tym, że na eurowizji z reguły reprezentują nas te właśnie miernoty zwane 'odkryciami' z wszelakiej maści reality show. a co do polityki - ani pan od 'bulu i nadzieji', ani pan 'aj don't anderstend' profesor nie byli JEDYNYMI kandydatami na prezydenta, nie rozumiem, czemu w kontekście wyborów prezydenckich mowa jest tylko o tych dwóch kandydatach i uprzedzając pytanie/komentarz - głosowałem tylko w pierwszej turze, na drugą szkoda było z domu wychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...