Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011: Mieszkańcy Lublina mają dosyć koncertów

Utworzony przez sss, 23 maja 2011 r. o 07:29
Prawda jest taka że bez studentów Lublin nic nie znaczy. Pieniążki idą na studia, za wynajem stancji, za utrzymanie, za imprezy w klubach, za xero itp. Te kilka dni w roku można wytrzymać. Swoją drogą to i tak w większości na takie imprezy chodzą gimnazjaliści i licealiści, albo ci studenci co planują i tak sesję we wrześniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w pełni!! A swoją drogą na koncerty przychodzi także bardzo dużo osób (innych niż studenci!!), są całe rodziny nawet z małymi dziećmi. Taka polska mentalność!! Wiecznie niezadowolone społeczeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIKIPEDIA : Lublin - 349 tys. mieszkańców (449 tys. w okresie roku akademickiego). Stałych mieszkańców jest pewnie mniej niż te 349 tys., bo wiele tysięcy tyra za granicą, a część z nich wyjechała z Lublina na stałe i ma jeszcze stary meldunek tutaj. Gdyby nie te 100 tys. studentów, to ceny wynajmu mieszkań i stancji w Lublinie spadłyby pewnie o połowę. Spadłaby też cena kupna metra kwadratowego, pewnie ze 20 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda mocherów. Przeprowadzając się pod okolice uczelni, wiadomo że tak będzie. Jak nie pasuje to do Świdnika ale już! Ile dni było głośno? Czy to aż taki problem, że raz w roku 3 dni jest głośno? SZlag mnie trafia na takich ludzi, w d*** ch się poprzewracało. Student ma zamknąć pysk i siedzieć cicho. Gdyby nie ci studenci to pani by żyła w jednym wielkim ogromnym burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja,tak głośno nie jest caly rok,niech nie przesadzają!!!sami byli młodzi i się wściekali(może nie wszyscy)a teraz tacy poszkodowani.jak coś nie pasuje na weekend mozna wyjechać gdzieś poza miasto a nie kisić przy scenie,kazdy ma wybór.a student to miasto utrzymuje więc nie jęczeć. moja rada - czepiajcie sie kiboli, dresów tych motorowych,buraków w podartych łachach co w autobusach ludxmi trzęsą a za robotę sie nie biora.a nie studentów,lublinianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
racja,tak głośno nie jest caly rok,niech nie przesadzają!!!sami byli młodzi i się wściekali(może nie wszyscy)a teraz tacy poszkodowani.jak coś nie pasuje na weekend mozna wyjechać gdzieś poza miasto a nie kisić przy scenie,kazdy ma wybór.a student to miasto utrzymuje więc nie jęczeć.
Student utrzymuje miasto? Z powodu koncertow ktos ma sie wyprowadzac z domu? Niech Pan najpierw zacznie pracowac i placic podatki, wtedy bedzie mogl z radoscia witac koncerty nie pozwalajace sie wyspac. Dlaczego moge sie odbywac w srodku miasta w godzinach nocnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przypomnieć studentom o kulturze osobistej. Podjeżdżając dziś pod Wydział Mechaniczny widziałem wielki nieporządek, czyżby zbieg okoliczności z Juwenaliami? Butelki po alkoholach, niedopałki, kapsle. Pytam pracownika Politechniki - i tak co rok? W odpowiedzi: co rok. Hałasowanie po koncercie to tak samo brak kultury osobistej i często brak umiaru w spożywaniu alkoholu. Podejrzewam, że miejsca koncertów się nie zmienią, Lublin żyje dzięki studentom i jeden miesiąc na ich zabawę to nie jest duża cena za 9miesięcy dzięki którym Lublin żyje. (56% lublinian pracuje w budżetówce - 2007 r. UMCS to najprawdopodobniej największy pracodawca na Lubelszczyźnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie nie robmy niczego, nie budujmy niczego bo bandzie motlochu sie cos nie podoba i przeszkadza (dodam iz mieszkam w okolicy chodzki i naprawde 3 dni da sie przezyc) No ale przeciez to Lublin ESK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Oczywiscie nie robmy niczego, nie budujmy niczego bo bandzie motlochu sie cos nie podoba i przeszkadza (dodam iz mieszkam w okolicy chodzki i naprawde 3 dni da sie przezyc) No ale przeciez to Lublin ESK.
Lublin ESK? Z jednym kinem w galerii handlowej i drugim malenkim (Bajka)? Z jednym przedstawieniem teatralnym w weekend?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny człowiek w poblizu estrady tego dudnienia nie wytrzyma !ale młode pokolenie chodzące ze słuchawkami na uszach ma upośledzony aparat słuchpowy, potwierdzają to badania. ale idąc na kompromis, czy panowie akustycy , te gałki przy wzmacniaczach muszą odkręcać na 100 % ? czy nie można 70-80 % ? jestem pewny , że dałoby się słuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
a student to miasto utrzymuje więc nie jęczeć.
Student utrzymuje to miasto? Poczytaj trochę ucoznych książek to moze zmienisz zdanie o ile twoj mozdżek nie jest na tyle juz wypaczony by nie przyjmować zmian. Miasto, jak wczesniej wspomniał przedmówca utrzymują m.in. podatnicy, natomiast to że codziennie wydajesz studencie w sklepie na wóde czy piwo i uważasz ze "utrzymujesz to miasto", nie powoduje byś się panoszył "paniczu" i uważał czy głosił dookoła że bez ciebie to miasto by umarło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypi...dalać z bandami najeb..nych gówniarzy na koncertach i z bandami nawiedzonych poje..bów na procesjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam 200m od politechniki i rozpocząłem pracę o godz 6 wyspany pozdrawiam młodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 47 lat , mieszkam w pobliżu Politechniki, ale jeszcze chyba nie zdziadziałem i nie ogłuchłem. Wielu z nas zapomniało jak chodziło się na koncerty, po prostu spierniczeli. Jak zapomnieliście jak Wasze dzieci nie dawały spać sąsiadom bo im ząbki rosły, teraz sami ścigacie młodych ludzi, że im dzieci płaczą lub tłuką się. Jesteśmy wiecznie niezadowolonym narodem nadętymi bufonami. Ja nie dość , że mi nie przeszkadza ten hałas, to chodzę tam ze swoimi dziećmi. Pozdrawiam wszystkich "prawdziwych lubliniaków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uspokójcie się ludzie! pójdźcie na koncert choć raz i się przekonajcie że to super zabawa. Przez takich jak wy odechciewa się mieszkać w tym kraju. Idźcie do kościoła jak chcecie ciszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam Żuka i jego gwardię(SM) do sprzątania całej okolicy z opakowań po alkoholu. Jak zwykle czarni będą straszyć mandatami właścicieli posesji za bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku dni ryki wrzaski i hordy pijanych ludzi mam pod oknem, bo na pobliskiej Politechnice odbywają się koncerty.Szkoda tylko,że w centrum miasta i z aż takim nagłośnieniem! Dobrze że Dziennik poruszył ten temat. Dość już rządzenia studentów, to miasto jest gorsze właśnie przez nich, a już na pewno nie napędzają oni gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karl gustaw napisał:
Mam 47 lat , mieszkam w pobliżu Politechniki, ale jeszcze chyba nie zdziadziałem i nie ogłuchłem. Wielu z nas zapomniało jak chodziło się na koncerty, po prostu spierniczeli. Jak zapomnieliście jak Wasze dzieci nie dawały spać sąsiadom bo im ząbki rosły, teraz sami ścigacie młodych ludzi, że im dzieci płaczą lub tłuką się. Jesteśmy wiecznie niezadowolonym narodem nadętymi bufonami. Ja nie dość , że mi nie przeszkadza ten hałas, to chodzę tam ze swoimi dziećmi. Pozdrawiam wszystkich "prawdziwych lubliniaków"
Polać temu Panu! Ludzie, wiecznym narzekaniem nic nie osiągniemy. Jak jeszcze zaczniemy ograniczać koncerty, które odbywają się raptem raz do roku i nie uważam aby były szczególnie uciążliwe. Niech się coś dzieje w tym mieście, zapomnieliście jak byliście młodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...kiedy może być nieco głośniej..." haha... dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Od kilku dni ryki wrzaski i hordy pijanych ludzi mam pod oknem, bo na pobliskiej Politechnice odbywają się koncerty.Szkoda tylko,że w centrum miasta i z aż takim nagłośnieniem! Dobrze że Dziennik poruszył ten temat. Dość już rządzenia studentów, to miasto jest gorsze właśnie przez nich, a już na pewno nie napędzają oni gospodarki.
Uwaga wykryto MOHERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...