Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 na półmetku: Kazik wystąpił na Kozienaliach

Utworzony przez Hiszpan, 16 maja 2011 r. o 09:35
Fajnie było na Kaziku tylko pogoda nie dopisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
git git git git gitgitgitgitgit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie nagrody na grand press foto zdobyliscie a zwyklej fotki nie umieta zbalansowac zeby wygladalo jako tako , bo cudow nie oczekuje przeciez ps. czy zagmatwanie tych kodow wpisywanych recznie ma celowo zniechecic do pisania komentarzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff,wreszcie spokój na Piastowskim i może troszkę mniej rozwalonych butelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, nie mogłam wczoraj być jak było ? długo grał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyje==bali ciecia z bloku, bo było nie posprzątane, gdy nie ma ciecia z bloku to jest nie posprzątene." bardzo świetny aktor, ale nie wiedziałem, nże to piosenkarz pokroju tedego, takie dno, a kariere w filmie zrobił. "i jeszcze taki prezent przyniosłem, a co to? pff takie statuetki''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze było "POKA CYCKI" Ale się dziewczyna zmieszała, a ludzie mało nie tarzali się w błocie ze śmiechu:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...