Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 w Lublinie: Korowód studencki (wideo)

Utworzony przez absolwentka, 4 maja 2011 o 21:41
no i nasz UMCS najgłośniejszy pozdrowienia studenci ))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstyd! Niech się za naukę pasożyty wezmą, a nie manifestują jak podczas love parade. Poźniej mamy takich "wykształciuchów". Po co w przemarszu studentow demonstracyjnie wiekszosc pilo piwo, wóde, wino? Problemem jest wypic to wieczorem na imprezie? Wstydzę się w Lublinie za takich pożal sie Boze studentow.
0
Najgłośniejsza i zdecydowanie najbardziej kolorowa była WSPA! Studenci Medycznej oczywiście jak zwykle pozazdrościli WSPA kolorowej lawety i się na nią wdarli, ale i tak było rewelacyjnie!!!!
0
as napisał:
Wstyd! Niech się za naukę pasożyty wezmą, a nie manifestują jak podczas love parade. Poźniej mamy takich "wykształciuchów". Po co w przemarszu studentow demonstracyjnie wiekszosc pilo piwo, wóde, wino? Problemem jest wypic to wieczorem na imprezie? Wstydzę się w Lublinie za takich pożal sie Boze studentow.
Kochany faszysto, zapraszam do słuchania swojego ulubionego radia i żalenia się tam na temat swoich problemów z sobą samym. Nie widzę problemu w tym, że ludzie wychodzą na ulice i dobrze się bawią, gdzie jest to normalne w innych krajach Europy, ale daleko nam jeszcze do nich... Prawda jest taka, że Lublin żyje z takich ludzi, których nazywasz "wykształciuchami", może i frajerzy, ale tylko dlatego, że taki pasożyt jak Ty pewnie się na nich żywi. Ale, co tym tam zrozumiesz jak dzisiaj to tylko Smoleńsk KU*WA!!!
0
Ja co roku lubelska żenada i chamstwo. Jak widać nic i nikt nie potrafi wyciągać wniosków. Darcie mordy podskakiwanie w piwami czy innym alkoholem tak jakby od tego miało przybyć deb***om rozumu i odwagi. Rzygać się chce patrząc na tę bandę naprędce zebranych imbecyli i frajerów którzy jedynie co potrafią to pokazać jak wygląda cham w Lublinie. A żuk jeszcze mówi że jest dobrze. Gratuluję Panie Prezydencie dobrego samopoczucia i braku smaku oraz wyczucia sytuacji. Jest Pan zadowolony zapewne że nikogo nie zabito i nie zgwałcono. Wpisuje się Pan w ten klimat rewelacyjnie tylko nie wiem czy Pan się cofa czy ta nazwijmy to młodzież po prostu się nie rozwija. Wstyd i hańba i nadal liżcie się po genitaliach mówiąc że jest zajebiście i jak to się polepsza. Nie spodziewałem się że Prezydent tego miasta potrafi tak nisko upaść. Wstyd żenada i góralska muzyka. to jest to czego nie mogę zrozumieć. Nara o wielka kulturalna napita i chora młodzieży.
0
"Wstyd i hańba i nadal liżcie się po genitaliach mówiąc że jest zajebiście " - wiem ze wyrwane z kontekstu, ale mnie rozbawilo
0
Fajnie, że są takie imprezy... przynajmniej jedna rozrywka wśród ciągłej nauki.Niech sztywne pokolenia mocherów się nie wypowiadają jak wyżej psując klimat Juwenaliów. Jak się bawić nie umieją i są odtrącani przez społeczeństwo Pozdrowionka z Politechniki
0
maniek napisał:
Fajnie, że są takie imprezy... przynajmniej jedna rozrywka wśród ciągłej nauki.Niech sztywne pokolenia mocherów się nie wypowiadają jak wyżej psując klimat Juwenaliów. Jak się bawić nie umieją i są odtrącani przez społeczeństwo Pozdrowionka z Politechniki
spoko, czekam teraz na "swoje" zespoly
0
maniuś - wiem że teraz wiele osób ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale to jest mój problem. Ja nie neguję NOObie organizacji imprez a jedynie deb***izm i zachowanie pobudzonego alkoholem tłumu. Też lubię się zabawić i jak każdy zdrowy obywatel tego kraju dokonać czynności polegającej na wprowadzeniu pewnej ilości alkoholu do organizmu. Ale zrozum jedną rzecz niemoto że najebać się to nie problem. Najebać się i trzymać poziom to już jest kwestia jak widać nie do osiągnięcia a i zapewne nie do ogarnięcia. Więc jak piszesz to pisz jakoś z sensem i jak nie rozumiesz tekstu poproś dorosłego o wytłumaczenie bo jedzie nędzą intelektualną. i zanim napiszesz o moherach uszczypnij się w jakiś czuły punkt, może być w "jajco" jeśli takowe posiadasz. Zaprawdę powiadam Ci efekt powstrzymania pisania głupot zapewniony. Pa całuję Ciebie czule i w ogóle. cmok cmok
0
...że niby kiepskie?Zgadzam się w tym roku Politechnika nie zachwyca ale jak się bawisz to zależy tylko od Ciebie.Może to spowodowane jest inwestycją w nowy wydział...z drugiej strony jakaś różnorodność musi być.Jeden lubi to drugi co innego.Ważna jest integracja młodzieży,dobra zabawa i nie mówię tu o %%% bo każdy się bawi na swój sposób i najważniejsze aby nikomu tym nie robił krzywdy.Jak siE nie podoba to się po prostu nie uczestniczy...
0
Maksellus Łoles napisał:
maniuś - wiem że teraz wiele osób ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale to jest mój problem. Ja nie neguję NOObie organizacji imprez a jedynie deb***izm i zachowanie pobudzonego alkoholem tłumu. Też lubię się zabawić i jak każdy zdrowy obywatel tego kraju dokonać czynności polegającej na wprowadzeniu pewnej ilości alkoholu do organizmu. Ale zrozum jedną rzecz niemoto że najebać się to nie problem. Najebać się i trzymać poziom to już jest kwestia jak widać nie do osiągnięcia a i zapewne nie do ogarnięcia. Więc jak piszesz to pisz jakoś z sensem i jak nie rozumiesz tekstu poproś dorosłego o wytłumaczenie bo jedzie nędzą intelektualną. i zanim napiszesz o moherach uszczypnij się w jakiś czuły punkt, może być w "jajco" jeśli takowe posiadasz. Zaprawdę powiadam Ci efekt powstrzymania pisania głupot zapewniony. Pa całuję Ciebie czule i w ogóle. cmok cmok
dobre i mocne oczywiscie nie mam nic do tego rodzaju imprez, sama zamierzam sie pobawic ktoregos dnia.
0
maniuś - piszesz że nikt nikomu nie zrobił krzywdy. OOO DZIEKI wielkie nie wiem komu dziękować ale nadal nie jest widzę w stanie zrozumieć co pisze inna osoba. Napiszę jak deb***owi - tak mi się nasunęło- jak Ci nasram ( nawalę kupę, walnę kloca)w domu na stół, to w Twojej nomenklaturze jest ok - TAK? Bo nie zgwałciłem domowników nie zabiłem sąsiada i i nie zjadłem Twojego chomika. Brawo brawo brawo. Ta głupota jest gratis czy to od urodzenia? Ale gówno jest gówno i na stole elegancko nie wygląda a i śmierdzi niestety. Wybacz tak bardzo opisowe wyjaśnienie ja Ciebie gościu nie ogarniam i nie mam zamiaru zagłębiać się w tę przepastną czeluść. Zrozumiesz - dobrze , nie zrozumiesz - ręce opadają.
0
Tak często wspominasz o genitaliach,więc chyba masz z tym problemy lub obsesję.Fajnie jest napisać parę uniwersalnych docinek bez dopisania jakiś konkretów.Nie sadzę żeby ktoś tak jak mówisz nasrał Ci w mieszkaniu a jak uważasz pozostałości po wszystkim na ulicy jako naruszenie własnego terenu to jesteś przywiązany do ulicy lub wzbudzasz jej szacunek (niestety tylko) bo piękne sentencje obok bluzgów źle wyglądają a tak w ogóle to nie wykierowałem swojej wypowiedzi bezpośrednio w Ciebie i też tak jak Ty, czego niestety nie zauważyłeś we wcześniejszej wypowiedzi, nie popieram burd alkoholowych ale uderz w stół a nożyce się odezwą...I teraz ja napiszę Ci dużymi dla lepszego pojęcia i ominięcia Twojego pięknego słownictwa NIE POCHWALAM ŚRODKÓW JAKIMI ZOSTAŁO TO OSIĄGNIĘTE ALE CEL JAKIEMU SŁUŻY.Także nie będę go znów przytaczał.Fajnie że masz czarny pas w poniżaniu ale zamiast wierzchołka widzisz tylko uszkodzone schody jakie do niego prowadzą...Żegnam,nie widzę dalszego sensu prowadzenia rozmowy na ten temat.
0
Sranie i szczanie pod blokami! A szczanie i sranie pod blokami wokół Placu Zamkowego? Co tego nikt nie widzi? Elita Polski! Student = BYDŁO. Więcej nie piszę bo jakiś "Żaczek" szczy mi znowu pod oknem.
0
Nie mogę z Tobą dyskutować i tego nie robię, ponieważ nie rozumiesz podstawowych zasad egzystencji ludzi cywilizowanych. Ja jako pedagog staram się naprostować Twoją młodzieńczą niefrasobliwość i brak ogłady. Jeśli myślisz że aby było fajnie można nasrać lub jak piszesz aby wejść na szczyt można niszczyć schody to proponuję najszybciej jak to możliwe wykonacie rezonansu magnetycznego tego obiektu który jest na końcu Twojej szyi. Nie wiem z jakich portali net czerpiesz wiedzę oraz te swoje dziwne dywagacje na temat zabawy . Nie interesuje mnie to ponieważ jak widać najwyższych lotów to zapewne nie jest. Najwyższy czas zejść na ziemię i po raz kolejny i mam nadzieję ostatni piszę !!!! Człowieku weź się do nauki i postaraj się wszystkimi siłami zmusić siebie do tego co się nazywa " ROZUMIENIE TEKSTU PISANEGO" a nie jego interpretacji. Interpretację pozostaw księżom i członkom PIS. Zajmij się tym co powinien posiadać człowiek po podstawówce. ROZUMIEĆ CO JEST NAPISANE - nic więcej nikt od Ciebie nie wymaga. Fajnie że piszesz w miarę gramatycznie i z szacunkiem co nie jest niestety normą ( kwestie Ciebie , Tobie - brawo) . To jest plus dla Ciebie. Ale w końcu nadchodzi czas abyś rozumiał porównania , epifory, metafory, antytezy, pytania retoryczne czy antytezy. CZas najwyższy aby w końcu zacząć rozumieć co ma do przekazania inna osoba a nie tylko podpisy pod serwisami randkowymi czy fotka pl. Pomyśl napij się bez stawiania butelki na środku jezdni i wykrzykiwania niezrozumiałych słów nie wiadomo pod czyim adresem. Być może dojrzysz światełko w tunelu. ALe nie idź tam to jest pociąg .
0
co zrobić? napisał:
Sranie i szczanie pod blokami! A szczanie i sranie pod blokami wokół Placu Zamkowego? Co tego nikt nie widzi? Elita Polski! Student = BYDŁO. Więcej nie piszę bo jakiś "Żaczek" szczy mi znowu pod oknem.
moze lokalny obszczymur, ktory regularnie podlewa ci chalupe? bydlo wbrew pozorom to nie tylko w rozumieniu niektorych studenciaki.
0
Na tym forum widzę tylko banda malkontentów, dla krótych najważniejsze to krytykowaać ludzi potrafiących się dobrze bawić. Dla Was szczytem rozrywki i zabawy jest podryg nogi przy piosence puszczanej z winampa Właściwie bez sensu, maniek, jest dysktutować z kimś, kto nie bral w tym udziału, nie wie jak świetnie to smakuje a tylko zazdrości tym, którzy mieli okazje to przeżyc. Niech mają swój świat; podły, zły, brudny, chamski, fałszywy i okrutny a my, studenci, cieszmy się i bawmy nie zwracając uwagi na tych, którzy nie mają nic do gadania... ...a dziennik wschodni razem z nimi - tysiaące ludzi świetnie się bawi, zaangażowane pół miasta ale i tak najważniejsza jest sensacja, narobienie hałasu i skandalu - zaczynanie artykułu od tego jak to było źle,nietrzezwo, od 3-5 % pijanych osób, którzy nikomu nic nie zrobili tylko po prostu przesadzili jak niemal każdy człowiek w młodości...a nie od 95% świetnie bawiących się,uśmiechnietych młodych ludzi. Poza tym,żeby mieć czytelników, trzeba mieć jaja panowie i panie, a Wy stajecie się zwykłym brukowcem jak wybiórcza. Artykuł pokazuje,źe redaktorzy to banda kujonów, którzy rozrywke widzieli na festiwalu w Opolu, w telewizji oczywiście. Dziękuje, sołtys (mibm)
0
sołtys napisał:
Na tym forum widzę tylko banda malkontentów, dla krótych najważniejsze to krytykowaać ludzi potrafiących się dobrze bawić. Dla Was szczytem rozrywki i zabawy jest podryg nogi przy piosence puszczanej z winampa Właściwie bez sensu, maniek, jest dysktutować z kimś, kto nie bral w tym udziału, nie wie jak świetnie to smakuje a tylko zazdrości tym, którzy mieli okazje to przeżyc. Niech mają swój świat; podły, zły, brudny, chamski, fałszywy i okrutny a my, studenci, cieszmy się i bawmy nie zwracając uwagi na tych, którzy nie mają nic do gadania... ...a dziennik wschodni razem z nimi - tysiaące ludzi świetnie się bawi, zaangażowane pół miasta ale i tak najważniejsza jest sensacja, narobienie hałasu i skandalu - zaczynanie artykułu od tego jak to było źle,nietrzezwo, od 3-5 % pijanych osób, którzy nikomu nic nie zrobili tylko po prostu przesadzili jak niemal każdy człowiek w młodości...a nie od 95% świetnie bawiących się,uśmiechnietych młodych ludzi. Poza tym,żeby mieć czytelników, trzeba mieć jaja panowie i panie, a Wy stajecie się zwykłym brukowcem jak wybiórcza. Artykuł pokazuje,źe redaktorzy to banda kujonów, którzy rozrywke widzieli na festiwalu w Opolu, w telewizji oczywiście. Dziękuje, sołtys (mibm)
sadze, ze wiekszosc rzeczonych "kujonow" to dzisiaj niezle sie bawila na placu... prywatnie
0
Ah dodam jeszcze, że to wielki skandal,że policjant musiał podnieść butelkę, która stała na jezdni. To wielkie i uwłaczające dla niego, właściwie poniżył się niemiłosiernie. To hańba! Taka hańba,że aż dziennik wschodni musiał napisać to z wielkim wyrzutem i przerażeniem. Osobiście uwazam,ze powinien przeprowadzic indywidualne śledztwo by znaleźć tego chuligana, który ją zostawił. Nagrania, monitoring i te sprawy. Szedłem trzeźwy, bez butelek z alkoholem, z uśmeichem na twarzy, nie przeklinałem za to świetnie się bawiłem. Wchodzę na forum i słyszę, że jesteśmy bandą chamów i prostaków - bezcenne
0
Naćpani deb***e!!!!!!.K..wa ale bydło.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: