Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 w Lublinie: Roots Manuva na początek (lista zespołów)

Utworzony przez fdgdfg, 11 kwietnia 2011 r. o 13:48
a gdzie KUL ? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buu ja chce coco jambo:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce Mandaryne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KUL-u będzie miał miejsce wielki muzyczny jubileusz: 20-lecie corocznych występów Mietka Szcześniaka oraz 10-lecie Arki Noego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli o wielkim artyscie.Ablu bablu na Cablu...Wiecej wodki i piwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie Lublin ruszył głową i nie robią Beaty K. albo Krzysztofa C. już się bałem że mają monopol pod Zamkiem. W końcu kozacki koncert w Lublinie!!! Dziękujemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Mandaryna pytam się ?!!! jak to możliwe że o takiej gwieździe Lublin zapomniał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie Depeche Mode w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Depeche Mode a co to za zespół ? jakieś disco polo ? Mandaryne dawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abradab to gwiazda reggae? Chyba dla analfabetów z Dziennika Wschodniego.Dziękujemy za megagwiazdy które odwiedzą Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.majowka.info.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF?? Juwenalia z takimi "gwiazdami" to se można w d... wsadzić... Jakie miasta takie gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Mandaryna pytam się ? !!! jak to możliwe że o takiej gwieździe Lublin zapomniał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dla kogo i po co oni robią taką "GWIAZDĘ" porażka kto to wymyślił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być atb na głównym koncercie...po zeszłych latach myślałem że będzie co raz lepiej a tu widzę że ciągniemy w dół kto wybiera ten główny zespół, bo nie sądzę że samorządy:) w następnym roku proponuje sondę wśród studentów... Przy tym terminie i takiej gwieździe to strzelam - 1000 osób z klimatu przybędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studdent napisał:
miało być atb na głównym koncercie...po zeszłych latach myślałem że będzie co raz lepiej a tu widzę że ciągniemy w dół kto wybiera ten główny zespół, bo nie sądzę że samorządy:) w następnym roku proponuje sondę wśród studentów... Przy tym terminie i takiej gwieździe to strzelam - 1000 osób z klimatu przybędzie
Gdyby było ATB skakałabym z radości :} ale wszelkie pogłoski o tym, że jakimkolwiek twórca takiego rodzaju muzyki wystąpi na luelszczyźnie [czy choćby w ogóle na wschodzie Polski]trzeba przyjmować z dużą dozą nieufności niestety, na eventy takiego pokroju monopol mają Poznań i Wrocław, tudzież Gdańsk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! To ma być największa gwiazda? Nie chce wiedzieć ile mu zapłacili! Trzeba będzie się najebać na korowodzie, bo na trzeźwo to nie ujdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! brawo za odważne decyzje! koncert zapowiada się obiecująco ... o ile horda podpitych studentów nie zaśmieci całego miasta! Prezydent powinien rozważyć decyzję o zgodzie na pseudo korowód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roots Manuva to undergroundowy raper. Brawo trafny wybór !!!!!! obczajajcie niedowiarki teledysk - Witness da fitness
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy na serio z tymi komentarzami, czy sobie w tak okrutny sposób jaja robicie? Przecież wreszcie przyjeżdża muzyk na poważnie, miła odmiana od tego, do czego przywykł Lublin podczas Juwenaliów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...