Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 w Lublinie: Roots Manuva na początek (lista zespołów)

Utworzony przez fdgdfg, 11 kwietnia 2011 r. o 13:48
nie będę uczestniczył w koncercie na placu zamkowym, pierwsze słyszę o tym czymś, nie warto tracić czasu, to nie jest godne stolicy kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi się przypomniało "Nie wiem, nie znam, narobiony jestem". Nie znam, nie podoba mi się za bardzo taki wybór ale i tak zapewne pójdę, jeśli nie na koncert główny to na supporty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert bedzie mial miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert bedzie mial miejsce w godzinach popoludniowych, jak zawsze ? Z checia stane tam z walizami majowkowymi i pobujam sie w rymtach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Wy na serio z tymi komentarzami, czy sobie w tak okrutny sposób jaja robicie? Przecież wreszcie przyjeżdża muzyk na poważnie, miła odmiana od tego, do czego przywykł Lublin podczas Juwenaliów.
O ja pier.. jak czytam tego typu komentarze to mi się rzygać chce. Jaki to poważny muzyk ??? Ilu studentów słucha rapu czy innego hip hopu ??? Kto robi plenerowe koncerty dla mas z podziemnym raperem jako gwiazdą ??? Sukces gwarantowany moi drodzy studenci - ale sukces kom eko !!! Ludzie na to g.... nie przyjdą więc i sprzątania mniej będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
O ja pier.. jak czytam tego typu komentarze to mi się rzygać chce. Jaki to poważny muzyk ??? Ilu studentów słucha rapu czy innego hip hopu ??? Kto robi plenerowe koncerty dla mas z podziemnym raperem jako gwiazdą ??? Sukces gwarantowany moi drodzy studenci - ale sukces kom eko !!! Ludzie na to g.... nie przyjdą więc i sprzątania mniej będzie...
śmieszny jesteś i żenujący!!! Nie znasz artysty a wypowiadasz się na jego temat... Przyjdź, posłuchaj i wtedy coś powiedz! Jeżeli zatrzymałeś się na etapie coco jumbo to świadczy tylko o Tobie... Ja osobiście bardzo się cieszę że w tym roku jest coś alternatywnego a nie wiecznie rock... A jak chcesz posłuchać coco jumbo mistrzu to idź do Archiwum i się pobaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry jest roots manuva tylko czemu godziny popoludniowe a nie wieczorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
O ja pier.. jak czytam tego typu komentarze to mi się rzygać chce. Jaki to poważny muzyk ??? Ilu studentów słucha rapu czy innego hip hopu ??? Kto robi plenerowe koncerty dla mas z podziemnym raperem jako gwiazdą ??? Sukces gwarantowany moi drodzy studenci - ale sukces kom eko !!! Ludzie na to g.... nie przyjdą więc i sprzątania mniej będzie...
Roots Manuva to nie jest żaden raper - nie znam, nie rozumiem, nie komentuję, dobra? Studentem nie jestem od dawna. To tak dwie rzeczy gwoli wyjaśnienia. Swoją drogą, zostawiając już temat Manuvy, to nieźle przestrzelone hasło to "ilu studentów słucha hip-hopu?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednich latach było kozacko widać po filmikach: http://nakreconylublin.pl/kategoria,dla-studenta,21.html Nawet na the rasmus się wszyscy swietnie bawili;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle mi się wkleił poprzedni link: http://nakreconylublin.pl/kategoria,dla-studenta,21.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Roots Manuva to nie jest żaden raper - nie znam, nie rozumiem, nie komentuję, dobra? Studentem nie jestem od dawna. To tak dwie rzeczy gwoli wyjaśnienia. Swoją drogą, zostawiając już temat Manuvy, to nieźle przestrzelone hasło to "ilu studentów słucha hip-hopu?".
Oświeć nas w takim razie kim jest Roots Manuva, jak nie raperem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytyk napisał:
Roots Manuva to undergroundowy raper. Brawo trafny wybór !!!!!! obczajajcie niedowiarki teledysk - Witness da fitness
jacy studenci - taka kultura ! rap to muzyczne kalectwo dla kaleków muzycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być disco polo ! W tamtym roku była zawalista impreza ; DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu chu..ia jak zawsze miasto a raczej pewna Pani musi ukręcić troche pieniedzy ZAMIST ZROBIĆ NORMALNĄ GWIAZDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...