Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2011 w Lublinie: Zagra Perfect i Piersi

Utworzony przez Ulala, 15 marca 2011 o 21:31
Powiem tak wielka ch***** przez ch!!! Mozna bylo wybrac tyle fajnych zespolow oni wybieraja jakis staroc mr. president!!! Tyle zespolow the kooks, wombats, minipop a oni z jakims .... wyskakuja!!! Co roku to samo wcale nie jestem zaskoczonym nie wiem z czego sie ciesza ta banda pijakow (samorzady)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja tylko tyle powiem na ten artykuł nie trafiliście za bardzo z niektórymi koncertami:P jestem w temacie i powiem że artykuł przedwczesny i mocno nieoficjalny chyba:P następnym razem zadzwońcie do kogoś z samorządu żeby wam potwierdził... bo normalnie zal...
0
jakos nie znam ani jednego zespolu z tego co wymieniles(as) Ulala, a Mr President mysle ze wszyscy znaja i beda sie wysmienicie bawic!
0
Jak nie slyszales to sprawdz co gra w tym roku opener!!! Zespoly ktore wymienilem robia furore na swiatowej scenie!!! A te zespoly graja co roku t.love kazik. Nawet bez tego artukulu mozna bylo sie domyslic kto bedzie gral... Ludzie zmiencie cos w tym repertuarze.... Bo z roku co rok ludzie sie ciesza z tego co maja ale jak by bylo cos nowego
0
Ulala napisał:
Powiem tak wielka ch***** przez ch!!! Mozna bylo wybrac tyle fajnych zespolow oni wybieraja jakis staroc mr. president!!! Tyle zespolow the kooks, wombats, minipop a oni z jakims .... wyskakuja!!! Co roku to samo wcale nie jestem zaskoczonym nie wiem z czego sie ciesza ta banda pijakow (samorzady)
Zamknij się kudłata zarazo jak nie masz pojecia o dobrej zabawie!!!
0
Dla studenta dobra zabawa jest zawsze gdy się naje**** wiec muzyka jest dla niego bez różnicy ale tu chodzi o coś innego.... Bylo tyle zespolow ktore mozna bylo zaprosic swiatowego formatu a tu taki bubel... A ty mareczku tagel salope!!!
0
a ja wole takie starocia niż nowości, które słyszę na co dzień
0
a dla mnie najważniejszy jest T.LOVE :D:D ai reszta mało mnie obchodzi :P:P
0
Dobrze, że już skończyłem studia bo by mi wstyd było gdyby mój uniwerek miał firmować takie popłuczyny jak mr. p. Może za rok zaproście modern tłumoki (jak ich da sie wykopać z jakiegoś cmentarzyska). Mimo wszystko liczę, że szczegółowy program będzie ciekawszy niż "tradycyjne gwiazdy".
0
Szkoda, że IRY nie będzie w tym roku rok temu zagrali super koncert na medycznej
0
Miki napisał:
Szkoda, że IRY nie będzie w tym roku rok temu zagrali super koncert na medycznej
Co racja, to racja. Ich zawsze miło posłuchać, a zabawa dla całego tłumu świetna.
0
To są dni komercji studenckiej a nie kultury! W samorządach siedzą nieudacznicy nie potrafiący rozmawiać ze sponsorami i znów pewnie powstaną "obozy", a może raczej "enklawy" w miejscach koncertów ogrodzone podwójnym płotem, żeby przypadkiem ktoś nie wniósł swojego piwa bo musi kupić to za 6 zł, żeby nie wniósł sobie kanapki bo musi kupić kebaba jak zgłodnieje, żeby nie wniósł wody mineralnej bo musi kupić małą w cenie dużej na miejscu. Gdzie się podziały te czasy gdzie koncerty nie były poogradzane, gdzie można na obrzeżach spotkać grillujących studentów siedzących na kocykach, gdzie wnosiło się swój prowiant byle tylko był w bezpiecznych materiałach i nikomu to nie przeszkadzało, bo przecież i tak z lenistwa się potem kupi zimne piwko/napój od sponsorów. Nie było ogrodzeń i ludzie załatwiali się pod krzaczek (oczywiście w granicach pewnych norm, nie mylmy krzaczka z kioskiem czy chodnikiem), a teraz kolejki do toi toi, że można popuścić, a przecież się na zewnątrz "enklawy" nie wyjdzie, bo zanim ktoś dociśnie się do wyznaczonego wyjścia to popuści. Ktoś się może podpierać argumentem, że to rodzi patologie, ale nie prawda. Jak ktoś ma się kulturalnie bawić to się i tak bawi bez ogrodzenia. Przecież ludzie to nie świnie. A po to jest ochrona by pilnować porządku i spokoju, a nie trzepać każdemu kieszenie czy przypadkiem nie przemyca bułki z serem. Sponsorzy działali tak przez wiele lat i mieli z tego zyski i promocje, a teraz rządzi komercja bo działacze samorządów studenckich mają zerowe zdolności negocjacyjne.
0
Ech, nie rozumiem tego - Mr. President? Znowu disco polo? Jeżeli Białystok potrafi ściągnąć na swoje juwenalia Guano Apes, Warszawa będzie miała KoRna a my znowu jakąś siarę i popłuczyny...
0
Rafał Fatalista napisał:
Ech, nie rozumiem tego - Mr. President? Znowu disco polo? Jeżeli Białystok potrafi ściągnąć na swoje juwenalia Guano Apes, Warszawa będzie miała KoRna a my znowu jakąś siarę i popłuczyny...
zgadzam się, zaserwują jakiś dawnooo nieodgrzewany kotlet zamiast postarać się o kogos naprawdę fajnego, juz wolałabym jeden konkretny koncert niż kilka bylejakich :/ ale może jeszcze cos się zmieni
0
Skoro umowy z zespołami mają podpisane na kolenje 20 lat to czego nowego się spodziewać
0
Co roku ta sama kicha. Tak, jakby w Polsce było raptem kilka dobrych zespołów. Mam nadzieje, że w tym roku bedzie cos na miare Closterkellera w muszli koncertowej. Ci co byli pamietają - swietny koncert.
0
JA CHCE BRACI CUGOWSKICH!!
0
kurcze , myslałem ze z 2 lata temu sciagneli Futureheads to cos sie ruszy w tym miescie ale gdzie tam znó kaszana. A kult i t .love - ielz mozna . tyle jest dobrych polskich artystów niekoniecznie rockowych, chcoiaz nic osobiscie do rocka nie mam. Nie wiem jakis tymon tymanski, the car is on fire, pink freud, afro kolektywa tu znów tlovy i piersi.kaszana i emeryten party z kazikiem jak co roku. plus ten mr president kasznka z niemiec - i hicior densowy z lat 90tych.- heh . w ogle to zadana impreza kulturalna tylko pici piwska do lipne muzyki i tyle w temacie
0
absolwent napisał:
To są dni komercji studenckiej a nie kultury! W samorządach siedzą nieudacznicy nie potrafiący rozmawiać ze sponsorami i znów pewnie powstaną "obozy", a może raczej "enklawy" w miejscach koncertów ogrodzone podwójnym płotem, żeby przypadkiem ktoś nie wniósł swojego piwa bo musi kupić to za 6 zł, żeby nie wniósł sobie kanapki bo musi kupić kebaba jak zgłodnieje, żeby nie wniósł wody mineralnej bo musi kupić małą w cenie dużej na miejscu. Gdzie się podziały te czasy gdzie koncerty nie były poogradzane, gdzie można na obrzeżach spotkać grillujących studentów siedzących na kocykach, gdzie wnosiło się swój prowiant byle tylko był w bezpiecznych materiałach i nikomu to nie przeszkadzało, bo przecież i tak z lenistwa się potem kupi zimne piwko/napój od sponsorów. Nie było ogrodzeń i ludzie załatwiali się pod krzaczek (oczywiście w granicach pewnych norm, nie mylmy krzaczka z kioskiem czy chodnikiem), a teraz kolejki do toi toi, że można popuścić, a przecież się na zewnątrz "enklawy" nie wyjdzie, bo zanim ktoś dociśnie się do wyznaczonego wyjścia to popuści. Ktoś się może podpierać argumentem, że to rodzi patologie, ale nie prawda. Jak ktoś ma się kulturalnie bawić to się i tak bawi bez ogrodzenia. Przecież ludzie to nie świnie. A po to jest ochrona by pilnować porządku i spokoju, a nie trzepać każdemu kieszenie czy przypadkiem nie przemyca bułki z serem. Sponsorzy działali tak przez wiele lat i mieli z tego zyski i promocje, a teraz rządzi komercja bo działacze samorządów studenckich mają zerowe zdolności negocjacyjne.
Ja ci powiem tylko tyle - nie wiesz o czym mówisz, imprezy masowe mówi ci to coś?? względy bezpieczeństwa mówi ci to coś?? chyba niestety nie:P idź popij sobie na trawniku przed domem i będziesz miał luzz... to nie jest kwestia sponsorów(choć dla nich to wielki plus)...
0
anonim napisał:
Ja tylko tyle powiem na ten artykuł nie trafiliście za bardzo z niektórymi koncertami:P jestem w temacie i powiem że artykuł przedwczesny i mocno nieoficjalny chyba:P następnym razem zadzwońcie do kogoś z samorządu żeby wam potwierdził... bo normalnie zal...
Perfect jest potwierdzony na stronie zespołu już trochę czasu A skoro anonim jest lepiej poinformowany to może uchyli rąbka tajemnicy i potwierdzi bądź zaneguje obecność chociaż kilku z wymienionych zespolow
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: