Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2012 w Lublinie: Na Politechnice Grubson, Jamal i Happysad

Utworzony przez hyc, 27 marca 2012 r. o 16:12
H-Blockx,Kosheen,Tartak -> od zawsze marzylem o tych koncertach:D Lublin spełnia marzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoby decydujące o doborze zespołów mogły by być troche orginalne i zapraszać jakieś inne zespoły. Bo Koma, szczęśliwosmutni i inni są co roku a jak ktoś studiuje 5lat w lublinie to by chciał coś innego posłuchać a nie w kółko i to samo. Wiem że sprawdzeni artyści gwarantują dużą sprzedaż alkoholu danego sponsora ale to nie o to chyba chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie KONIEC ŚWIATA ????????? Lublin chce KONIEC ŚWIATA !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gówniane zespoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale KOPA!! ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" A na koniec (31 maja – 3 czerwca) – czas na Politechnikę Lubelską na terenach zielonych przy ul. Nadbystrzyckiej." Tereny zielone??? Chyba na wykopaliskach przy Wapiennej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Kultura studencka'' buhahahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem wykopalisk przy Wapiennej, coś Ci się pomyliło. Polibuda na Terenach Zielonych tak jak powinno być!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt zespoły slabe w ogole muzyka lipna. Ale na szczescie na Felinie bedzie muzyka dla ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Wam się nie podoba to po co się wypowiadacie. Nie podobaja Wam się zespoły to nie przychódzie i po problemie. Ja jestem przeszczęśliwa i na bank bedzie super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BITWA NA PODUSZKI W LUBLINIE 14.4.2012 http://www.facebook.com/events/354893281191513/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jamal? Tylko, zeby tym razem nie mieli nic przy sobie, tak jak ostatnio w Krakowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej zadowolona! Też zamierzam bawić się świetnie, koncerty sa z każdego gatunku, tym co narzekają, za pewne dogodzic się nie da. Zejdźcie ludzie na ziemię i cieszcie się tym, co macie w zasięgu ręki a nie wiecznie o gruszkach na wierzbie. Proponuje za rok zaprosić Rihanne, Pitbulla, Eminema no i na rockowo... Kings of Leon! Tylko po co wydawać majątek, skoro i tak znajdą się narzekacze którzy to dopiero wtedy będą mieli ucieche, marudzić że się pieniadze na bzdury wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nei ma STRACHÓW NA LACHÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Ewi nikogo nie zmuszamy do przyjścia... ja osobiście jestem przeszczęśliwaaaaaa!!!! kocham politechnikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyły napisał:
A gdzie KONIEC ŚWIATA ????????? Lublin chce KONIEC ŚWIATA !!!!!!!!!!!
taaakk chcemy Koniec Świata :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Video no nie wierze co za żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie IRA???? chcemy IRE! DAJE NAJLEPSZE KONCERTY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiac straszna bieda, na Erisów i Happysad mozna pojsc, a reszte po duzej dawce % bedzie trzeba wytrzymac (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polibuda jak polibuda, um da Ire na bank, ale co z tym koncertem pod zamkiem??? trochę dali ciałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...