Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2012 w Lublinie: Na Politechnice Grubson, Jamal i Happysad

Utworzony przez hyc, 27 marca 2012 r. o 16:12
Bieda w lbn napisał:
Szczerze mówiac straszna bieda, na Erisów i Happysad mozna pojsc, a reszte po duzej dawce % bedzie trzeba wytrzymac (
Dobra weź to siedź w domu nikt Ci nie każe przycodzić na takie koncerty nawalonym jak isę nie podoba to nie przychodź ja nie mogę co za ludzie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coma jak co roku, ale carrion spolo, ze bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec świata !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nie lubię maruderów... Zadziwiające...są słabe zespoły to "ale lipa","ale wiocha", "dali ciałka". Przyjeżdżają znane, fajne firmy to "jak można było tyle wydać na koncert","tak drogo, kto ich brał!?". Siedzieć w domu i nie irytować umiejących się dobrze bawić ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja :/ Dlaczego nie ma ani jednego dobrego koncertu hip-hopowego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba to nie przychodzic. Ja uważam że będą fajne zespoły, wiem że niektórzy by chcieli Dode albo coś w tym stylu ale cóż wszystkim nie dogodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST KULT ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wodecki będzie? Bo jak nie to ja nie idę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ejjj a gdzie IRA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku było lepiej, w tym nawet korowodu nie będzie :-( poniżej moje filmy z 2011 r. http://www.youtube.com/user/MalinaZLublina/videos?query=juwenalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o lubelskich Juwenaliach na Facebooku https://www.facebook.com/#!/events/407131025965102/ NIE! dla propagowania ukraińskiego nazizmu w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juwenalia 2012 r. w Lublinie koncerty : 10 maja - Natural Dread Kiliaz - Medykalia 11 maja - HEY - Medykalia 12 maja - VIDEO - Medykalia 13 - maja - IRA - Medykalia (koncert niepotwierdzony) 17 maja - Kosheen,H-Block,Carrion - błonia pod zamkiem 18 maja - Eris Is My Homegirl - błonia pod zamkiem 25 maja - Maleo Reagge Rockers,East West Rockers,Junior Stress - osiedle Felin - Feliniada 26 maja - disco polo - osiedle Felin - Feliniada 27 maja - COMA, Hurt - 27 maja - osiedle Felin - Feliniada 31 maja - Dj Andre,Andy Stroke,Cez Are Kane,Dj W,Dj Hazel,Wet Fingers - Juwenalia P.Lubelskiej - ul. Nadbystrzycka 1 czerwca - Grubson,Jamal,Lilu - Juwenalia P.Lubelskiej - ul. Nadbystrzycka 2 czerwca - LADY PANK,Sidney Polak - Juwenalia P.Lubelskiej - ul. Nadbystrzycka 3 czerwca - HAPPYSAD,Londyn - Juwenalia P.Lubelskiej - ul.Nadbystrzycka PS.W tym roku nawet nie złe Juwenalia.Takie na czasy kryzysowe,skromniejsze niż w 2007 r. czy w 2010 r. czy 2011 r. ale nawet dobre.Cieszy mnie, że nie zagra KULT ani T.Love bo oni co roku prawie byli w Lublinie i będą pewnie na juwenaliach w 2013r.Brakuje mi koncertów Strachy na Lachy,Lao Che czy Luxtorpedy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezie hazel ale wiocha, da sie to jakos odwolac ?? przeciez z imprezy studenckiej zrobia normalna wixe rodem z galaxy 2000 w manieczkach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egz napisał:
bezie hazel ale wiocha, da sie to jakos odwolac ?? przeciez z imprezy studenckiej zrobia normalna wixe rodem z galaxy 2000 w manieczkach ...
liczyłam tylko na polibude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś o której bedzie Grubson i Jamal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I KTÓREGO DOKŁADNIE, BO NA STRONIE Z KONCERTAMI gRUBSONA JEST ZE 31 MAJA, A TU ZE 1 CZERWCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o ktorej sie zaczyna koncert grubsona i jamala? prosze o odpowiedz to wazne.. dziekuje z gory:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie ludzie ... wyczaił ktoś jakąś zmiankę od której te koncerty jamala i grubsona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maleo Reggae Rockers East West Rockers Juwenalia rządzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...