Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013: Bieg piwny i w szpilkach (zdjęcia)

Utworzony przez piwo wódka wino, 9 maja 2013 o 20:22
Studenci czy pijaczyny?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
od kąd zaczęły się juwenalia aż strach iść wieczorem przez nadbystrzycką tyle narąbanych zaczepiających innych pseudostudentów... a studentki p**pszą się na każdym rogu a w weekend do swoich wracają...
0
Jak się boisz wyjść i trochę za balować to siedź w domu i oglądaj klan i nie pisz głupot może nigdy nie przytrafiło Ci się wypić piwa i odstresować się przed egzaminami. żal mi tych co nigdy nie byli studentami kisili się w domu teraz tylko narzekają...
0
chajo... ja byłem studentem i tez na PL i tez juwenalia byly obowiązkowe a że mieszkam blisko PL to w akademikach spędzałem więcej czasu niż w domu... i robiło się różne rzeczy.. o alkoholu nie wspominam nawet "tłoczyliśmy" na potęge--- nawet nie wiedziałem że człowiek może tyle przyjmować alkoholu w cyklicznych odstępach... Jednak teraz co się dzieje to masakra, jak patrze na tych niby studenciaków to jakbym się na gimnazjalistów patrzył...DZIECI!! Coż ale dzisiaj trzeba iść z chłopakmi z osiedla na juwenalia i się rozerwać.... oj będzie sie działo:)
0
Lubelak dobrze powiedziane kiedyś trzeba się wyszaleć jak tego nie zrobisz za młodu to kiedy jak będziesz miał 40 lat
0
piękni, młodzi, najeb@ni.
0
alee gleeba tego gościa z tyłu ;d
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: