Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013: Bieg piwny i w szpilkach (zdjęcia)

Utworzony przez piwo wódka wino, 9 maja 2013 r. o 20:22
Studenci czy pijaczyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kąd zaczęły się juwenalia aż strach iść wieczorem przez nadbystrzycką tyle narąbanych zaczepiających innych pseudostudentów... a studentki p**pszą się na każdym rogu a w weekend do swoich wracają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się boisz wyjść i trochę za balować to siedź w domu i oglądaj klan i nie pisz głupot może nigdy nie przytrafiło Ci się wypić piwa i odstresować się przed egzaminami. żal mi tych co nigdy nie byli studentami kisili się w domu teraz tylko narzekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chajo... ja byłem studentem i tez na PL i tez juwenalia byly obowiązkowe a że mieszkam blisko PL to w akademikach spędzałem więcej czasu niż w domu... i robiło się różne rzeczy.. o alkoholu nie wspominam nawet "tłoczyliśmy" na potęge--- nawet nie wiedziałem że człowiek może tyle przyjmować alkoholu w cyklicznych odstępach... Jednak teraz co się dzieje to masakra, jak patrze na tych niby studenciaków to jakbym się na gimnazjalistów patrzył...DZIECI!! Coż ale dzisiaj trzeba iść z chłopakmi z osiedla na juwenalia i się rozerwać.... oj będzie sie działo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak dobrze powiedziane kiedyś trzeba się wyszaleć jak tego nie zrobisz za młodu to kiedy jak będziesz miał 40 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękni, młodzi, najeb@ni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alee gleeba tego gościa z tyłu ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...