Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013 w Lublinie: Dżem zagrał dla studentów (zdjęcia)

Utworzony przez absolwenttttt, 13 maja 2013 r. o 22:43
witam, Wszystko byłoby ok, gdyby nie jedna ważna sprawa, koncerty to ludzie, widzowie, naprawdę mało kogo interesują same zdjęcia zespołu(rozumiem po jednym), sorry, ale chciałbym zobaczyć ludzi bawiących się przy muzyce, czujących tą muzykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadam się z przedmówcą. Jest to conajmniej dziwne że dziennik wschodni będący partnerem imprezy robi zdjecia tak marnej jakości i to zaledwie kilka oraz nie pokazuje ile było ludzi...widocznie nie było im to na ręke albo był odgórny przykaz żeby nie robić zdjęć ludziom...może komuś nie było na ręke, że na tego typu koncerty zjawia się tylu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odniosę się do komentarzy wyżej . Co mnie obchodzi publika , zwłaszcza pijana i chamska . Jak nie byłem na koncercie bo nie mogłem to tym bardziej chcę zobaczyć nawet kilka zdjęć zespołu. Chcesz się tak oglądać ? siądź przed lustrem i podziwiaj się do woli. Relacje z koncertów powinny właśnie takie być że się pokazuje zespół i na jednym dwóch zdjęciach publiczność. Przecież na koncert chodzisz nie dla publiczności tylko dla zespołu , no chyba że jesteś jakiś inny jak np. dres…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuptuś napisał:
Odniosę się do komentarzy wyżej . Co mnie obchodzi publika , zwłaszcza pijana i chamska . Jak nie byłem na koncercie bo nie mogłem to tym bardziej chcę zobaczyć nawet kilka zdjęć zespołu. Chcesz się tak oglądać ? siądź przed lustrem i podziwiaj się do woli. Relacje z koncertówodz powinny właśnie takie być że się pokazuje zespół i na jednym dwóch zdjęciach publiczność. Przecież na koncert chodzisz nie dla publiczności tylko dla zespołu , no chyba że jesteś jakiś inny jak np. dres…
Kolego nie jestem ani dresem, ani nie wiem kim, jeżeli Cię to tak bardzo interesuje to jestem osobą po czterdziesce, która studiowała na Politechnice. Chciałem zobaczyć jak wygląda pibliczność dzisiaj, ile ludzi przychodzi, czy są dalej takie same emocje jak ja studiowałem. Kolego Panowie z zespolu nic sie nie zmienili, a publiczonosc tak. pozdrawiam i zycze milej zabawy na koncertach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...