Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie hce im się nic organizować, usunąć ich i wsadzić osoby którę coś zorganizują i poprowadzą tak jak było to parę lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech UMCS nie rznie takiego cwaniaka. Chca koncertow w tym samym czasie co Feliniada to prosze tylko liczcie sie z tym ze bedziecie miec stype nie koncerty bo wiekszosc i tak na Feliniade wyruszy! a Tym bardziej jak dowiedza sie ze korowodu nie chcecie! Co to za juwenalia ktore nawet porzadenie sie nie zaczynaja?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, początki demokracji! Co będzie dalej? Dobrze wiadomo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie Kul ale czasami się wstydzę , że tam studiuje- szczególnie w takich sytuacjach. zamiast być solidarnym i wspolpracowac to odstawiaja szopki, taki jak i UMCS , ja też w takiej sytuacji wybiore sie na feliniade nie zarobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy już tak musicie być anty nastawieni do wszystkiego ? Przeciętny student ma gówniane pojęcie o organizacji najmniejszej imprezy a co dopiero takiego przedsięwzięcia- Waszym celem jest jedynie pójść, urżnąć się piwskiem i zapchać kebabem, zrobić oborę i wrócić- więc jeśli do tego ogranicza się wasza egzystencja na studiach, to lepiej przymknijcie się w hejtowaniu wszystkiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja! najlepiej niech umcs sobie odpuści! w tamtym roku byłam na juwenaliach kulu i umcs i lipaa straszna była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu samorządem UMCS zarządzali po kolei Łątka, Kowalewski, Stępniak i Kruk to i imprezy były dobre. Już kiedy na przekrętach weszła do samorządu Nieoczym, było wiadomo, że osiem lat zarządzania i zyskiwania wpływów w mieście i na innych uczelniach rozmieni na drobne w kłótniach. A apogeum braku wpływu samorządu Nieoczym było wręczenie przez prezydenta klucza do miasta pierwszym lepszym studentom stojącym koło niego. ;D Widomski nie lepszy - siedzi ciągle w kieszeni u Nieoczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy będą na Feliniadzie-UMCS-ie! ZASTANÓW SIĘ!!! Porównajcie ile ludzi jest co roku na Felinie a ile przychodzi na koncerty UMCS-u.. szkoda że samorządowcy nie słuchają studentów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste, chyba się popłaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na Feliniadzie bedzie wiecej ludzi, bo zagra disco polo z najlepszym utworem ona tańczy dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie, to niech sobie organizują koncerty czy w tym samym terminie czy innym. Bo dla mnie i tak liczy się oferta line-up'u poszczególnych imprez. Co do samych liczb uczestników, nie zapominajmy, że na Felin wpada także okoliczna podmiejska 'śmietanka towarzyska' w bmw lub vw, i niekoniecznie są to studenci. Każdy wybierze to co będzie go interesowało. Jedno wolą disco polo, inni muzykę rockową, jeszcze inni wolą się bujać przy reggae.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykół mam wrazenie, ze UMCS i KUL nie chcą po prostu Juwenalii (które jakby na to nie patrzeć przyciąga ludzi w pózniejszym okresie do studiowania w tej a nie w innej uczelni). Mi jest po prostu wstyd za UMCS.. i KUL. Ciekawa jestem tylko czy Samorząd studencki bierze pod uwagę opinie tych których rzekomo reprezentuje. Przyjsc na spotkanie z gotowym projektem dni juwenalii itp, bez przedyskutowania tego z innymi uczelniami, pójscia na ewentualne kompromisy to dla mnie porazka i brak szacunku wobec innych Uczelni i studentów. Jaki to przykład? Co do korowodu to moim zdaniem fajny pomysł, zeby spowrotem przywrócic go do łask. Nich przychodzą na niego wszyscy którzy chca. Napewno znajdą sie tacy i z UMCS i z KULU którzy będą chcieli uczestniczyc w tak pięknym przemarszu jakim jest korowód, bez względu na decyzje samorządu swoich uczelni. Ja sama z chęcią przyjdę choc juz nie jestem studentką od paru lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Czytając ten artykół mam wrazenie, ze UMCS i KUL nie chcą po prostu Juwenalii (które jakby na to nie patrzeć przyciąga ludzi w pózniejszym okresie do studiowania w tej a nie w innej uczelni). Mi jest po prostu wstyd za UMCS.. i KUL. Ciekawa jestem tylko czy Samorząd studencki bierze pod uwagę opinie tych których rzekomo reprezentuje. Przyjsc na spotkanie z gotowym projektem dni juwenalii itp, bez przedyskutowania tego z innymi uczelniami, pójscia na ewentualne kompromisy to dla mnie porazka i brak szacunku wobec innych Uczelni i studentów. Jaki to przykład? Co do korowodu to moim zdaniem fajny pomysł, zeby spowrotem przywrócic go do łask. Nich przychodzą na niego wszyscy którzy chca. Napewno znajdą sie tacy i z UMCS i z KULU którzy będą chcieli uczestniczyc w tak pięknym przemarszu jakim jest korowód, bez względu na decyzje samorządu swoich uczelni. Ja sama z chęcią przyjdę choc juz nie jestem studentką od paru lat.
a co to jest "artykół" to jakaś odmiana koła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkąd samorządem UMCSu zarządzała pani Nieoczym zawsze były jakieś problemy..... nawet z tym nieszczęsnym korowodem bo przecież UMCS musiał być pierwszy!..... tak jak już ktoś zauważył pan Widomski "siedzi w kieszeni" pani Nieoczym... zatem niczego dobrego nie należy się po nim spodziewać..... cieszy natomiast że samorząd UP powiedział "dość" i się nie podporządkował tym partaczom z UMCSu... cieszy również inicjatywa samorządów PL, UP i UM co do korowodu chwała im za to że mimo wszelkich różnic potrafią się dogadać czyżby UMCS miał się za lepszy, skoro korowodu nie chcą a koncerty robią kiedy im wygodnie?? szkoda że dali się tak wytresować pani Nieoczym i postępują równie irracjonalnie, co ona...... niestety ale hasło: "po trupach do celu" ma tutaj swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYDZE SIĘ ZA UMCS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jus napisał:
A Wy już tak musicie być anty nastawieni do wszystkiego ? Przeciętny student ma gówniane pojęcie o organizacji najmniejszej imprezy a co dopiero takiego przedsięwzięcia- Waszym celem jest jedynie pójść, urżnąć się piwskiem i zapchać kebabem, zrobić oborę i wrócić- więc jeśli do tego ogranicza się wasza egzystencja na studiach, to lepiej przymknijcie się w hejtowaniu wszystkiego....
Super modne, nowe słówko w naszym słowniku... HEJTOWANIE! Dziewcze drogie, czy każda krytyka w tym kraju ma nazywać się teraz hejtowaniem? Może i nie mam zielonego pojęcia o organizacji imprez, ale wiem że kilka lat temu ktoś potrafił zrobić to dobrze, bez szczeniackich kłótni i tak że wszyscy byli szczęśliwi. I tak naszym celem jest pójść, urżnąć się piwskiem, zapchać kebabem, zrobić oborę i wrócić, bo po to są te koncerty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten WIDOMSKI to jakis IDIOTA, niech sie jeszcze zapisze do partii,ktora zawsze jest anty i na "nie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna sesja za pasem a wy mi o juwenaliach juz przypominac ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałem na UMCS-ie teraz wstydzę się przyznać co za ludzie, oni w ogóle nie myślą. Maja się za lepszych, znowu zrobią gówniany program nie wiadomo dla kogo i 200 os przyjdzie na koncert... BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2013 r. o 23:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...