Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013: Znamy gwiazdy (program, wideo)

Utworzony przez cinoo1, 11 marca 2013 r. o 13:53
Dżem, Ira, Enej - szacunku trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin [*] rest in atoms peace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po raz pierwszy od lat przemarszu nie było w ubiegłym roku." bardzo ładnie po polsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli 80% "studentow" to elyta rodem z wiochy to dlaczego nie bedzie zespolow disco polo? ..........una spiwa dla mnie ! to podstawa dobrej zabawy w kazdej remizie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez ryśka riedla nima juz dzema ira to cpuny ktore szczaja pod siebie a enej to ku*** bez talenta .powinny byc metalica the bitels .juwenalia to slamsowa impra .ja koham łudstok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obornik pełną gębą! Zapraszam na Ursynalia do Wawy: Bullet 4my Valentine, Soilwork, Dead by April, Motorhead... Jakieś pytania? Enej, buahahaha, Enej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla organizatorów, ale z roku na rok coraz gorzej. Dlaczego nie można zrobić porządnej imprezy z porządnymi zespołami, ale płatnymi?. Mam dość hołoty nie umiejącej się bawić i chciałbym, żeby wprowadzili bilety. Dobrze, że deb***opolo będzie na felinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Obornik pełną gębą! Zapraszam na Ursynalia do Wawy: Bullet 4my Valentine, Soilwork, Dead by April, Motorhead... Jakieś pytania? Enej, buahahaha, Enej!
Szkoda tylko, że bilet na ursynalia kosztuje w tym roku 180zł. Moje pytanie - Kupisz mi bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze najlepsze z tego co tu napisali to Happysad porzadna ekipa nie zadne cwaniactwo typu Ira i itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie zaśpiewa Mandaryna albo Frytka z BigBrothera :-(, tegoroczny repertuar to porażka. Niestety, wszystkim nie da się dogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najlepsze z tych wszystkich to 18 maja DISCO POLO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pozytywnie zaskoczona! 11, 12 oraz 16 maj to aż 3 dni, które mi baardzo pasują! W ubiegłym roku pasowały mi nie dni, lecz 3 zespoły! Świetny wybór! POzdrawiam i do zobaczenia za 2 miesiące :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle kazdy narzeka ,w tamtym roku tez marudziliście,a jak przyszło co do czego to na koncertach świetna zabawa kazdy skacze ,tańczy,śpiewa...wyluzujcie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruuby Brzuuuch <3 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra robota samorządy PL i UP. Na reszcie porządny repertuar. Ciekawy jestem, co zaprezentuje UMCS+KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
verally mako napisał:
Szkoda tylko, że bilet na ursynalia kosztuje w tym roku 180zł. Moje pytanie - Kupisz mi bilet?
Masz na komputer i internet? To uzbieraj na bilet! Bez przesady, to grosze jak za takie kapele. Jak co roku Lublin karmi chłamem ludzi tylko po to by nabić kasę "sponsorom". Na tym całym bajzlu najwięcej zarobią jak zwykle Browary Lubelskie. Osobiście sądzę, że lepiej zapłacić te parę groszy i posłuchać czegoś co nie jest kiczem i tandetą niż nie płacić i słuchać tego obornika, który oferuje Lublin. Enej, k.jm! Pokładam się ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszawa to dziura i tyle ten co byl to wie smrud pelno bezdomnyh drożyzna i hamuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozzee widzisz a ie grzmisz! co roku to samo g*wno! wstyd mi za Lublin... ale oczywiście wieśniaki co studiują na naszych wspaniałych uniwersytetach będą rozradowani. a jeśli chodzi o feliniade to przepraszam bardzo są to imprezy studenckie to dlaczego ponad połowa uczestników to dresy i buraki z okolicznych wsi ja się pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym, że koncerty Wa-wa ma o niebo lepsze, niż ta nasza lubelska wiocha! Niestety u nas jest kulturalna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiawa i wsiawa bo tyko tam was stac jak sie lublin niepodoba wypier***ac dotej wsi.koncerty są u szfabuf i ułesa a polaczki maja dziadoski pervect lajdi pank drżem tilaw stahujski kombi krowa rodowicz loda margaryna mysłowic wilki same guwńo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...