Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz hejtujecie, a przyjdzie co do czego to sami będziecie stać w pierwszym rzędzie i krzyczeć: ''więcej, więcej!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tlove, kult no i zobaczymy Redlips!!! jest ok  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie disco polo!!! Pewnie bedzie cały Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perłę to jeszcze zniosę, kur...ale nie lubię żubra. Ja pier.. co to będzie??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zgadzam sie, tez bardzo mi szkoda ze nie bedzie disco polo na felinie :/ cała "elita" lubelska poszłaby się tam bawić i byłby spokój na pozostałych koncertach ehh. Dodam ze impreza studencka a 70-80% to mieszkańcy lublina i okolicznych wiosek, nic do nich nie mam, zapraszam ale nie robiąc obory i zachowując się przyjaźnie po alko :/  
  hahah chcesz powiedzieć że lubelaczki są spokojni?? Proszę Cię... stereotyp mówiący że "wieśniaki" się nie umieją zachować a tak naprawdę to lubelaczki tzw. "mieszczuchy" odpierdalają manianę tj.. właśnie stereotypową "wiochę"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada.. ile można to samo sprowadzać. Gdzie coś z muzyki elektronicznej? kto w ogole dobiera artystów..
  na całe szczęście nie Ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a happysad?? Gdzie happysad? Zapomniano o Nich?  W ubiegłym roku na happysadzie było dwa razy więcej ludzi niż na hey...  szkoda, wielka szkoda....   :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żubr tragedia TYLKO PERŁA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra Big Cyc i wgl po korowodzie coś lepszego powinno być,w tamtym roku np Pezet :) najlepiej było ,jeszcze jakieś były a ja narzekałam  w tym roku lipa ...... Dobrze że Grubson przynajmniej i szkoda że perła nie jest sponsorem tylko żubr tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z roku na rok coraz gorzej...  Niby każdy znajdzie coś dla siebie? Rozumiem, że każdego dnia jest inny gatunek muzyki: rock, disco polo, reggae... ale gdzie coś dla miłośników muzyki klubowej?!  Jakoś 3 lata temu na Politechnice Lubelskiej był dzień z muzyką klubową, grali C-bool, Kalwi & Remi, było prawie 10 tysięcy ludzi i wszyscy bawili się świetnie!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzyka klubowa jest w klubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się... macie darmowy koncert idźcie.. a wy narzekacie, że słabe gwiazdy.. jeżeli chcecie isć na koncert swoich ulubionych zespołów to zapłaćcie za to i jedźcie na koncert za zespołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Ściana Wschodnia. I tak zajebiście. KAZIK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe podoba się? To SIEDZIEĆ W DOMU i innym za uchem nie narzekać!! Polakom to faktycznie trudno dogodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubię kurwy na eventach. Będę każdego dnia tu i tam....Mietek z Batorza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ! Kazik, super ! ostatnio byłem na KNŻ w Grafitti i support był co się zdziwiłem i grali Kult -zespół CZZK , Czarny Ziutek z kilerami czy jakoś tak, zaje***cie było !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...