Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy imprez studenckich nie obowiązują przepisy? Kto wydał zgodę na ten łomot do 1 w nocy i na podstawie jakich przepisów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez godzine ekipa dresow nacpanych latala i bila ludzi a ochrona i policja stala i gadala sobie przy bramie. Szmaciarze bez honoru w kilku kopia jedna osobe. Przez takie ścierwo wszystko sie psuje zawsze. A ochrona powinna byc tez w srodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL-tura... Upadek Lublina jako miasta akademickiego postępuje na każdym polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem SOLARIS wypadł dużo lepiej niż Megustar. Repertuar Solaris był zróżnicowany i ciekawy, a Megustar wszystko na jedno kopyto... wspomagał się na dodatek wypromowanymi już piosenkami Veegas i Power Play. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie oni grali? Bo na Sławinku było dość głośno. W muszli w Ogrodzie Saskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Terenach Zielonych Polityki Lubelskiej :) Solaris faktycznie dał fajny koncert. Ostatnia piosenka aż ciary przechodziły. Piękna ballada o miłości. Boys jak zawsze dał czadu. Wybawilam się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLD BOYS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie juwenalia to impreza studencka i chodzi tutaj o dobrą zabawę. Jestem zażenowany oceną kto jak wystąpił. Na pewno ktoś, kto ocenia kogoś skąd się wywodzi sam ma jakieś kompeksy z tym związane. Co do zespołów Solaris, Czadoman i Boys pozamiatał moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie juwenalia to impreza studencka i chodzi tutaj o dobrą zabawę. Jestem zażenowany oceną kto jak wystąpił. Na pewno ktoś, kto ocenia kogoś skąd się wywodzi sam ma jakieś kompeksy z tym związane. Co do zespołów Solaris, Czadoman i Boys pozamiatał moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieski dobrze grali a janusze dobrze sie bawili  i tyle w temacie  wista wio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czadoman dał ognia i to równo. Ludzie którzy piszą że wieśniaki się bawiły to pewnie tylko pod krawatami chodzą walca tańczyć w restauracji 5 gwiazdkowej :v
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no żembył miał pujść po obrządku, ale żem dres uprał i mnie nie wyschł na czas. kultura studencka bynajmniej mnie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale prowincja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy jak zwykle się wymądrza i poucza, że ten co słucha disco-polo to wieśniak itd. Tylko dlaczego ogromna wiekszosc ludzi sama się przynajmniej raz w życiu bawiła przy tym. Typowy Polak słucha tylko muzyki poważnej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniaki tylko disco :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dupy juwenalia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa wieśniaki i buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop z Mazur tak wołajcie na mnie chamski pazur to z lublina żak... tak tak tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta starsza pani z kiepem w gębie straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czaje jak mozna  w 21 wieku sluchac tej parodii muzyki,tragedia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...