Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego koncerty nie mogą się konczyć o 22 ? ja rano wstaję do pracy i szef nie przyjmie do wiadomości, że jestem niewyspany, bo do 1 ktoś zakłócał ciszę nocną, a kieruję autobusem miejskim, więc sami rozumiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Władzio jak widzę bacznie oglądał wyczyny Boysow na scenie, nie spuszczając z jednego oka swojego rumaka wigry :)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniaki to wlasnie ci co sluchaja pop pedalskiej muzyki i nie wiedza ze dobra muzyka byla 20 pare lat temu. Teraz szmata zalozy rurki i komentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesniak to twoja matka suko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wieczór modliłam się o burzę, łomot w nocy nie do zniesienia, szczególnie basy i perkusja, masakra, napiszmy petycję do władz miasta, żeby na stadionie takie imprezy organizować, albo w zamkniętym pomieszczeniu, niech wtedy szaleją do 5 rano, dla mnie ten weekend był masakrą, już się boję Kozienaliów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...