Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w tym roku trochę przegięli z głośnością przez te kilka dni, a szczytem chamstwa było puszczenie sztucznych ogni o 1 w nocy na zakończenie. Rozumiem koncerty itp. imprezy bo sam na nie chodzę, ale można było to zorganizować ciut wcześniej i skończyć max. o godz.22-23. W przyszłym roku do rana będzie? Chyba tak i słyszalna od Niedrzwicy do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się! "rano muszę iść do pracy". no i co z tego? Bez przesady. Takie coś organizowane jest raz do roku. A Wy wszyscy musicie od razu marudzić, narzekać i krytykować. 
  - A matura (przykład z jednego z powyższych postów) ile razy w roku jest organizowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zorganizujmy się, napiszmy jakąś oficjalną skargę czy protest do urzędu miasta, przecież oni nie są bogami, że wszystko im wolno, a grupa naćpanych studentów może bawić się przez tydzień. Inaczej w przyszłym roku będzie jeszcze gorzej. Mieszkam na Czubach i po 5 dniach " zabawy " jestem nieprzytomna i przeklinam wszystkich - od pana Żuka jako głównego prowodyra po tych cholernych studencikiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (9 maja 2016 o godzinie 13:32) - ja juz napisałem adresy są na stronie bip.lublin.eu zarówno do Rady Miasta Radni Rady Miasta - VII kadencja Rady Miasta Lublin jaki i do Prezydenta oraz do samego organizatora na stronie juwenalia.pollub.pl/kontakt/ - jeżeli ludzie nic nie będa pisać to za rok bedzie to samo lub gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdybyscie nie wiedzieli ten ostani imbecyl ktory wrzeszczal do mikrofonu wojskowe kawalki o 1 w nocy to rektor politechniki brawo panie profesorze jestem pelna uznania dla pana godnosci i kultury no ale wg zasady jaki pan taki kram 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdybyscie nie wiedzieli ten ostani imbecyl ktory wrzeszczal do mikrofonu wojskowe kawalki o 1 w nocy to rektor politechniki brawo panie profesorze jestem pelna uznania dla pana godnosci i kultury no ale wg zasady jaki pan taki kram 
  - Czy mówisz o tym samym Panu, który oklaskami nagrodził nietrzeźwą studentkę, która spadła z platformy podczas korowodu? Pan rektor świetnie się w tym roku bawił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skibę to niech sobie słuchają i oglądają takie lewaki jak on jest sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie właśnie podobał sie pan rektor. Super gość! Nie jakiś sztywniak i bufon, ale człowiek z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Zachował się odpowiednio do sytuacji, w końcu to była zabawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama sie ogarnij idiotko tylko dlatego ze chcesz nacpana skakac i drzec sie do disco polo my wszyscy mamy  nie spac przyjechalas tu ze wsi zabitej dechami i musisz sie wyszumiec bo mamusia nie widzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama sie ogarnij idiotko tylko dlatego ze chcesz nacpana skakac i drzec sie do disco polo my wszyscy mamy  nie spac przyjechalas tu ze wsi zabitej dechami i musisz sie wyszumiec bo mamusia nie widzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...