Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2017: Agnieszka Chylińska wystąpiła w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2017 r. o 11:59 Powrót do artykułu
To ta, która kiedyś w telewizji krzyczała ze sceny: "Nauczyciele, jak ja was k... nienawidzę"? Samokrytyka ze strony uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze Lubelskie piękności pod sceną :D ahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Agnieszce w Klubie 30 w lutym (na koncercie znaczy) była moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory szanowałem Chylińską mimo jej szalonego sposobu życia ,teraz zdaje się zgłupiała....czyżby jej ktoś za taki styl zapłacił bawiąc się nią ? Te głupie bździągwy nie dostrzegają że skompromitowane łatwiejsze są do wykreślenia o czym przekonało się wiele takich "gwiazd" które wkrótce stały się zwykłymi meteorytami ....błysnęły i zgasły. Gdyby dawkowały siebie to tak jak Santor cały czas o nie ktoś by zabiegał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywała się pierwsza piosenka którą zagrałą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na niej w 1999.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...