Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia, Kozienalia, Medykalia, Feliniada 2012. Pełny program koncertów

Utworzony przez studenciak, 26 kwietnia 2012 r. o 16:51
Zdecydowanie najgorszy zestaw od lat- jacyś zagraniczni dj, mc, pc, tc, cisi,... A UMCS to już po bandzie WTF??? Drodzy studenci czy was już totalnie po...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh a juz myslałem,ze powyzej było Rammstein ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahahaha napisał:
Oeeesssu jaki shit... Co roku to samo ;/ Chyba trzeba będzie jechać do Warszawy np. na Ursynalia, bez kitu... Bo tu w Lublinie jest po prostu DNO!
to chamusiu wypier.. jak ci coś nie pasuje ,żyjemy w wolnym państwie więc masz prawo wyboru ..Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och come on...! Nie narodził się jeszcze taki, który by wszystkim dogodził. Nie psujcie atmosfery juwenalii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://open.fm/juwenalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLL napisał:
Max Farenthide C-Bool DJ Puoteck Andy Stroke Shaun Baker co za mieszanka... jak zwykle co roku i jak zwykle kicz. Kto jeszcze w ogole ich pamieta? Są juz tak obstukani tutaj ze szok, ale co poradzić w lublinie jest dużo "eska lovers" i chłamu tego typu. Jedynie widze ze fajnie bedzie jak bedzie IRA i KOSHEEN reszta chłam coroczny...
ooooo no tak bo IRA to nie obstuakne hahahahah weź się człowieku ogranij - Feliniada w tym roku zapowiada się na prawdę świetnie.. IRA (którą żeby nie było uwielbiam) gra CO ROKU na Medykaliach.. nie mówię że źle.. ale nie mów że co innego jest obstukana skoro ten konkretny zespół który TY cenisz pojawia się na konkretnej imprezie CO ROKU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carpark North 20 maja? Czego ja o tym dopiero teraz się dowiedziałem? Poza tym nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzenia... Chyba jakiś błąd :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z Nirvaną? slyszalem, że mają sie zjawić. pozdro 6000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry zestaw, i dla fanów rocka, i dla fanów powiedzmy klimatów bardziej pop, czy też klubowych. Hehe, i nawet Niecik będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam artykuł, i widzę zespół o nazwie "Infernal"... Myślę sobie, może jakiś metalowy band, ale jednak sprawdziłem w google i okazało się, że to... duński duet pop, disco, dance...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coma juz potwierdzona?Bo z nimi to nigdy nie wiadomo,a ja musze sie wybrac koniecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem czy takie totalne dno.. ale tak to jest gdy ludzie mają coś darmowego.. ok warszawe i kraków stać na gwiazdy np. limp bizkit bo ludzie płaca za bilety.. carpark north to nie jest polski zespół jeśli słuchalibyście czegoś innego niż radio eska, czy inne dance'owe sprawy to byście wiedzieli a nowy zespół glacy też daje rade.. ale widać tu nikt na forum nie lubi rocka tylko chce muzyki z opery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
no nie wiem czy takie totalne dno.. ale tak to jest gdy ludzie mają coś darmowego.. ok warszawe i kraków stać na gwiazdy np. limp bizkit bo ludzie płaca za bilety..
Tu jakby zapłacili to i muza by była lepsza i mniejsz szkła na chodnikach [; znów jak co roku miasto stanie na głowie od tego syfu... kultura hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne dno, z roku na rok coraz gorzej ... Ale co się dziwić, Polaczki słaby gust mają ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, jeszcze coś. Wolałabym nawet zapłacić za bilet, żeby móc posłuchać czegoś naprawdę fajnego. Teraz nawet się nie wybieram. O Feliniadzie nawet nie wspomnę, chyba najgorszy syf. Najlepszy Hey, Coma była dobra przez 2 pierwsze płyty, teraz też syf się zrobił. ŻAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlodpan napisał:
gdzie jest kazik?
Na całe szczęście go nie ma. Pewnie siedzi z Hołdysem i liczy ile mu ukradłeś za ściągnięte mp3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest grubson ??? dzieci do domu nie na koncerty!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy słucha tego co lubi i kazdy znajdzie cos dla siebie, dobrze ze dzieje sie cos takiego i jest za free bo inaczej wszyscy by siedzieli w necie jak dzieci neo ... i narzekali jak im źle ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna-Kaśka napisał:
Totalne dno, z roku na rok coraz gorzej ... Ale co się dziwić, Polaczki słaby gust mają ..
na pewno lepszy niż ty, bolszewicki skunksie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi9 wstyd za takie koncerty tandeta i lipa byłem wczoraj te zespoły są nie znane tanie i tandetne prawie darmowe szok grają za 5 zł za godzine to za taką stawke co pracują naiwni studenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...