Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już 580 mln zł dostały rodziny w ramach 500+ w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 22:03 Powrót do artykułu
Oho,ćwokowaty garnek wrócił chyba z wczasów bo znów go wszędzie pełno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecioroby pier....bezrobotne ruch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jej nie stać to po co robiła sobie 7 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni dostają, inni wbrew swej woli to finansują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega ma sklep na Tatrach i też się cieszy bo obrót alkoholem wzrósł mu o 30%. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sumujmy, żeby wiedzieć ile nowych kopalni i solar będzie potrzeba otworzyć aby za ten dług zwrócić energię kolejnemu pokoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leśne ruchadla zbierają żniwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że taki program dla rodzin jest tylko szkoda że ja muszę je**c za 7 zl na zleceniu, i przy pelnym etacie wychodzi mi 1120 zł - za to wyżyc sie nie da..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo napisał:
mój kolega ma sklep na tatrach i też się cieszy bo obrót alkoholem wzrósł mu o 30%.
cienko, u nas na porębie ***yło dobrze o połowę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zabużan Lubelski Urząd Wojewódzki nadal ma w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzikie państwo, nierobom daje za darmo, a uczciwie pracującym i emerytom płaci głodowe stawki. Dzicz i patologia i bardzo dobrze, że młodzi nie chcą tu mieszkać, bo co ich czeka za codzienne, wieloletnie wstawanie do pracy?? Gó...o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banki na zachodzie bardzo pozytywnie dostrzegają program 500+ jako dobrodziejstwo dla polskiej gospodarki . Opinie oderwanego od koryta lewactwa po-psl mam w d. Mieli 8 lat i nic rodzinom nie tuSSki nie pomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tia.... LUW Zabużan ma gdzieś, za to chętnie rozdaje Karty Polaka Ukraińcom którzy kombinują jak tu "wykazać" polskie korzenie..... Panie Wojewodo, proszę przyjrzeć sie tej sprawie przyjrzeć i nie rozdawać KP na lewo i prawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszą mnie krytykanci 500+. W sąsiedniej rzeszy jest tzw. Kindergeld, który wynosi 154Euro na dzieciaka mies. niezaleznie od naszych dochodow. O Arbeitslosengeld I, Arbeitslosengeld II, wsparciu od Arbeitsamt nie będę nawet wspominał. Przypominam, że ich zarobki są ca 2000 DOLARÓW wyższe niż nasze, a ceny w sklepach podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie u NIemca dodatek na dzieci jest wypłacany miesięcznie, w wysokości 184 euro za pierwsze i drugie dziecko, za trzecie 190 euro i 215 euro od czwartego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dał na program 500 + Wojewoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem mój ZUS to 1200 zł co miesiąc i raczej nie spadnie, oprócz tego 19% podatku. Żebym był 500 zł na plusie muszę przez ten miesiąc ostro zap...ć. Do piszących banialuki o kindergeldzie: to co wy tu jeszcze robicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszą mnie krytykanci 500+. Nie podoba się? To nie korzystaj z 500+! Lepiej ci pod moskalami? To wracaj do krasnoarmijców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie u NIemca dodatek na dzieci jest wypłacany miesięcznie, w wysokości 184 euro za pierwsze i drugie dziecko, za trzecie 190 euro i 215 euro od czwartego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Child Benefit w Anglii - 20 funtów tygodniowo na pierwsze dziecko i 14 funtów na kolejne dzieciaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...