Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widziąłem własnie ten rower pare dni temu na mieście i tak sie zastanawiałem co to... a to rower miejski ładne te rowery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerki teraz jak jest juz chłodniej nie ma upałów super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygladaja na mega wygodne, ja akurat nie mam swojego roweru wiec już sobie obiecałam,ze w każdą sobotę przejażdźka dla zdrowia i formy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasy już namalowali dla rowerów na ulicach, więc bedzie można wreszcie jeździć bezpiecznie po ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie teraz wybróbowac te rowery, bozZaraz jak studenci wróca i się rzucą na rowery to żadnego na stojaku nie znajdziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie teraz wybróbowac te rowery, bozZaraz jak studenci wróca i się rzucą na rowery to żadnego na stojaku nie znajdziemy
a tu masz rację dla studentów to super sprawa podejchać sobie rowerem czy do xsero czy do biblioteki- widzę koszyk jest na ksiązki, czy torebkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję kierowcom jak tylu przypadkowych "Szurkowskich" wyjedzie na ulice......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Nextbike odpowiada za montaż i działanie stacji Vetturilo w Warszawie. Projekt zaprezentowany dla miasta Lublin jest taki sam jaki jest obecnie w Stolicy. Rowery są bardzo wygodne a ilość stacji rośnie więc widać powodzenie. Oby i było tak w Lublinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy rowery i infrastrukturę do nich tez ustawili - wydrukowali jak poprzednich kilka przetargów!!!!!  I nikt nie pyta kto to robił chyba chcą pozamiatac pod dywan trefna przetargi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rower ma przerzutkę? a jeśli nie to czy przełożenie uwzględnia nasz piękny pagórkowaty teren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny minus tych rowerów/użytkowników że szybko psują rowery. Poza tym ciekawe gdzie będą instalowane początkowo stacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Zdążą na pierwsze opady śniegu w październiku. W Lublinie znowu trochę śmiesznie i trochę starsznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że te rowery będą miały możliwość zmiany biegów. Inne rozwiązanie mijałoby się z celem w naszym mieście. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w takim rowerze jest "przerzuta w piaście" dzięki czemu jest go trudniej zniszczyć przez wandali, wymaga mniej serwisowania, lepiej działa poprzez brak brudu w napędzie etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower ma 3 przerzutki :-) Te same jeżdżą po Warszawie - dopytałam u żródła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma przerzutki w piaście :) Będzie miał GPS żeby trudniej było go ukraść ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...