Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo, kto poprowadzi restaurację w LCK

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Dalej k.u.r.w.a. Nie wiem kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrawą regionalną u marszałka powinny być leniwe, bo to pasuje do jego urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dalej k.u.r.w.a. Nie wiem kto?
Jak to kto?: " firma, która działa w branży gastronomicznej i prowadzi m.in. restauracje Fiesta, Portofino i w hotelu Huzar oraz Hotel pod Kasztanami" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co wynika z tego artykułu? Że kto wygrał? Ach pismaki pożal się Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta nie jest od promowania firm .Otworzą to się dowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra! Dziękuję Bogu za tę cudowną informację. Jaki Dziennik taka infornacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gazeta nie jest od promowania firm .Otworzą to się dowiedz
To chyba żart. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie centrum miasta będzie żyło - robi się takie Londynskie City(taak haterzy do dzieła) w tym miejscu LCK+CSK. Piękny jest ten budynek - obiektywnie jeden z ładniejszych jakie mogłam zobaczyć na żywo. Zarówno na zewnątrz jak i w środku. Fajnie że będzie można tam tez pójść coś zjeść i się napić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...