Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wkrótce nowy rok szkolny. Co się zmieni od 1 września, a co później?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 r. o 05:28 Powrót do artykułu
moja córka zacznie we wrześniu naukę w piątej klasie szkoły podstawowej. do niedawna miała bardzo jasno wytyczoną drogę nauki. wybrała już nawet gimnazjum, do jakiego chciałaby uczęszczać – opowiada pani katarzyna, matka uczennicy sp nr 43 w lublinie. – teraz, kiedy gimnazja zostaną zamknięte, a moje dziecko będzie pierwszym eksperymentalnym rocznikiem, który to dotknie zupełnie nie wiemy, jak będzie wyglądała jej przyszłość. nie ukrywam, że jest to dla dziecka bardzo frustrujące.-o ja ***e ale się krowa wyżaliła.starociu jeden teraz mają powrócić 7i8 klasy sama napewno uczęszczałaś a nauka taka sama jak w tych gimnazjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrót do sprawdzonego systemu szkolnictwa jest KONIECZNY. Koniecznie też trzeba zapobiec próbom późniejszej destabilizacji szkolnictwa przez przedstawicieli obcych kultur i agentury wpływów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...